bugün

hayatımda aldığım ilk formanın adını taşıyan adam. ikinci formam ise shevchenko'ydu. ne döktürürlerdi birlikte milanda.
Bundan böyle Milan i çalıştıracak olan efsanevi forvet oyuncusu. Nami diğer pippo.
kariyerinin sonlarına doğru yaklaşırken şu sıralar milan'ı ayakta tutan tek isimdir.
golcünün hası italyan futbolcu.
2007 sampiyonlar ligi finalinde liverpool a attığı 2 golle kupayı Milan a getiren simdilerin teknik direktörü.
teknik 0, son dokunuş 20, bitiricilik 20.
Hayatının en güzel golünü juventusdayken galatasaray a atmış oyuncı.
hani zamanın en iyi takımı milanın efsanesi.
sessiz sakin. ama acımasız. fırsatını bulursa kaçırması zor. şuan olsa tüm takımlara lazım bir forvet.
Gösterişsiz futbol , bol bol gol. 2007 finalinda Liverpool a 2 tane forvet işi gol atarak takımına şampiyonlar ligi kupasi getirmisligi vardır.
ismi mükemmel olan italyan forvet. Gerçi çoğu italyanda durum böyle. Gattuso, Gilardino vs.
Şu yukarıdaki resimde verdiği poz 2007 şl finalinde Liverpool a 2. Golü atıp dışı çektikten sonraki anın görüntüsüdür.

Keşke bugün milli takımımızın inzaghi gibi bir golcüsü olsa.
Aşkim canim cicim böceğim...

Futbol tarihinin en karizmatik futbolcusudur.
Fırsatçı golcü, deyince akla gelen ilk futbolcu.

Topun gelişine göre bi bakıyosun ön direkte, bi bakıyosun kale içinde hınzır hınzır bekliyo.
kardeşi simeone inzaghi şu an lazio'nun teknik direktörü.
mahalle maçlarında ben de böyleydim. çok atardım millet uyuz olurdu bana. bu tip fırsatçı golcüler hiç saygı görmez. ama bu da bir yetenektir bence.
semih şentürk' ün italya şubesiydi. sonradan girerek daha çok gol atmıştır. fırsatçı ve zekiydi.
adam gibi adamda bugün.
Özlenen adamdır.
milan'ın şu an en iyi 3 oyuncusundan biri bence.
çok tehlikeli ve kurnaz bir golcüydü .
bologna nın yeni teknik adamı olmuş eski beleşçi golcü.
Pes 2011 de genç halini her zaman alır ve geliştirirdim, çok sevdiğim bir futbolcudur.
Pezevengin tekidir. Aq beleşçisi.
milan'da kaka ile birlikte en sevdiğim futbolcuydu.

edit: crespo'yu da unutmayalım.
bir zamanların rüya takımı milanın efsane topçusu.