1. 1.
  Milan'ın usta golcüsü. her türlü gol atabiliyor ister kafayla ister ayakla yaşına rağmen çok iyi performans sergiliyor.zamanında milan'a fatih terim tarafından transfer edilmiştir.

  (bkz: rui costa)
  1 ... kurabiyecanavari
 2. 2.
  çok fırsatçı bir golcü ceza sahası içinde duracağı yeri çok iyi bildiği için sürekli gol atabiliyor. ayrıca bu sezonun ikinci yarısında yakaladığı performansla 2006 dünya kupasında italya milli takımında yer alması beklenen oyuncu
  2 ... city walk
 3. 3.
  yetenekli adam.gol sevinçlerine hastayım.deli danalar gibi bi sağa bi sola koşup duruyor elini ayağını koparırcasına sallıyor.şevçenko ile araları açık olduğu için her an milandan ayrılabilir.
  ... isibilenisegitmeyen
 4. 4.
  adnan polat bi kampanya daha patlatsa galatasarayı tekrar avrupa şampiyonu yapıcak adam...*
  ... probus
 5. 5.
  fatih terim ile arası iyi olmayan futbolcu.
  ... worldlike
 6. 6.
  (bkz: simone inzaghi)
  1 ... mmtyvs
 7. 7.
  ilerlemiş yaşına rağmen reflekslerinden hiçbir şey kaybetmeyen ve gol bölgesine ustalıkla sızıp kritik goller atmaya devam eden, milan' ın golcüsü.
  1 ... legend of the stranger
 8. 8.
  bir oyuncu 3 kişiyi çalımlayarak getirir topu ve inzaghi ye "al da at dercesine bir pas" verir, inzaghi de topu boş ağlara gönderir ama o da ne? kendisi deli danalar gibi sevinmekte, maradona nın ingiltereye attığı efsane golün aynısını atmışçasına gidip tellere tırmanmaktadır.

  golü attığı sürece nasıl olduğu önemli değildir. ecayip heyvanlar gibi sevinir.
  4 -2 ... avedis
 9. 9.
  abartılı gol sevinçlerinin yanı sıra, ağzından burnundan damlayan balıyla dikkat çeken futbolcu. kıçına başına çarpan topların abuk subuk golle sonuçlandığı çok görülmüştür. bu ne kısmettir, hayret birşeydir. antipatik bir adamdır, yetenek mahrumu olup da böyle bir kariyere sahip olması kaderin bir cilvesidir.
  2 -3 ... fowler
 10. 10.
  ustaların ustası tilki çakal beleşçi ne dersenız deyın mılana kupayı kazandırdı...
  4 ... italian83