bugün

Emre mor ekolünden bir futbolcu. 1.73 boyunda ve çok hızlı. Yalnız emre kadar potansiyeli olmadığını düşünüyorum. Yine de iyi bir futbolcu olacaktır.
fenerbahçe ye transfer olmuş. hayırlı uğurlu olsun.

görsel

https://www.haberturk.com...nbul-a-geldi-2058049-spor
ooo şimdi bu veledi geleceğin ronaldosu messisi neymari olarak tanıttırlar

sene sonundada 1.000.000 $ a boluspora satarlar..

not :yapmadıkları şey değil..
Fenerbahçe’ye transfer olmuştur. Hayırlı olsun. Evet.
görsel
görsel
ferdi, işi biliyosun.
kayboldu gitti.

erkenden türkiye'ye gelmesi hataydı. u21'de top oynuyor ancak. hollanda'da kalsa eredrivise'de oynayacaktı.

ozan tufan, salih uçan gibi abileriyle takılır en fazla. olacağı o.
Football Manager 2019 oyununda Fenerbahçe kariyerine başlamıştım. Oyunun ilk 5 yılı Ferdi'yi kiraladım. Bana 5 yıl boyunca Kira ücretinden 7.5m pound kazandırdı. 5. senenin sonunda baktım ki hem performans olarak hem de özellik olarak benim takımımda rotasyonda kullanılabilecek hale gelmiş. En kötü kiralayıp satarım diye düşündüğüm bir oyuncuydu. Ama beklentiyi aştı, şimdi değeri 12m pound oldu.
https://www.youtube.com/watch?v=79P_1Fwcs-w
aslanım şu adamı oynatıyorsanız oynatın oynatmıyorsanız salın gelsin beştaşa. boş yapmayın.
Çok adam kaçırıyor murat sağlam ve reyes ile birlikte..
seneye boluspor'a 15 milyon euro'ya satarlar.

maksat financial fair play olsun mk.
Sen çalışmaya devam et çocuk. Doğru yoldasın böyle devam.
yaşı ve tecrübesi itibariyle şu an oynadığı mevkii gayet güzel. elif elmas'da ki hatayı yapmanın manası yok. emre ve yanına gelecek bir orta saha ile ferdi'nin sorumlulukları azalır. daha çok gol atmaya, adam geçmeye dayalı rahat bir futbol oynar. hem de hata bile yapsa yanındaki insanlar hatalarını telafi edebilir. henüz orta saha için hazır değil. fizik olarak hazır değil en başta. merkez orta sahanın sorumluluklarını vermektense, bu günkü gibi kanatta kafası daha rahat bir oyun anlayışı ile yetiştirilmesi daha doğru olacaktır...
bir gol sevincinin anatomisi;

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Kaza bela, sakatlık yaşamazsa ve kendini salmazsa önü açık bu çocuğun, Ersun hoca kendisi için büyük şans umarım değerlendirir.
iyi oyuncu. inşallah kaderi salih uçan gibi olmaz.
Türk futbolu adına daha da iyi olmasını temenni ettiğim Fenerbahçeli genç futbolcu. umarım Enes, merih, ozan, çağlar, cengiz, Yusuf gibi Avrupa’da bizi temsil etme şansına ulaşır.
bu akşam tarsus idman yurdu karşısında kupa maçında 90 dakika oynayacağını tahmin ettiğim gol veya asist beklediğim 20 yaşındaki türk wonderkid.

oynatılmazsa ersun hocaya net kırılacağım.
kırmızı kart cezalısı olduğu için bugün forma giyemeyecek.
Mersin e götürülseydi dediğin olabilirdi ama şu anda zor görünüyor.
bu çocuk iş yapar.
iş yapar/yapacak yapmasına da türlü bahanelerle pek şans bulamıyor... ersun yanal kendisinden önce alınan hiç bir oyuncunun yüzüne bakmıyor.. çoğunu gönderdi kalanları da oynatmamaya yeminli gibi..
bugünkü maçta 1 gol 1 asistle oynayan futbolcu.
Efsane gol atan, geleceğin yıldız adayı.
az önce gol geldi entriy girerken golü kaçırdık.