bugün
fazla karizmatik biri. şu vidyoyu izlerken bile insan geriliyor, korkuyor.

http://www.youtube.com/watch?v=bRXU_f3J5mU
galatasarayımızın akil adamı ilan edilmesi gereken teknik direktörümüz. bir adam düşünün hayatının yarısını bir kulübe adamış. futbolculuk yapmış emekli olmuş. daha sonra teknik direktör olarak galatasaray'a devam etmiş. türkiye cumhuriyetine spor tarihinin en büyük başarısını kazandırmış 2000'de. dinmemiş galatasaray sevgisi bir kez daha gelmiş göreve. ayrılmış 2004'te. ama en zor zamanında yine koşmuş galatasarayına. tekrar ayağa kaldırmıştır. inşallah ferguson gibi galatasaray'da emekli olur imparator.
yerinde olsam hic kendi yerimde olmak istemezdim.
yerinde olsam derbiyi lig tv odasında izler üstüne maçı da yorumlardım.
yerinde olsam yerimde olurdum; locada yada tribünde maç izlemeye, sahaya 15 dk sonra inmeye mahkum değil.
babamız...
Her iki takımı da sevmeyen biri olarak gözümde Aziz yıldırım dan pek bir farkı yoktur. Futbolda nefret ve holiganlık bunun gibi kimseler yüzünden olmaktadır. Bunun gibi adamlara göre hep kendilerine haksızlık yapılır , hep rakipleri kirli oyunlar içindedir. Kendileri lehine hakem hatası olunca hakem de insan olur , rakibe olunca bizi bitirmeye çalışıyorlar olur. Galip gelince çiçeklerden böceklerden bahseder. Kaybedince basına saldırır , rakibe sallar , hakeme küfreder. Bu ve bunun gibilerin türk futboluna katkısı 1 ise zararı 5 tir.
aziz yıldırım adlı şikeci bir asker kaçağıyla kıyaslanan büyük yürekli imparator

herkes çapını ve haddini iyi bilecek. bu adamın 60 senelik onurlu geçmişine laf etmek bazı boyları aşar

ona göre...
ingilizcesi ile herkezi etkilemeyi başaran şahsına muhtasar kişidir.
herkes yazmasını bile bilmeyenler tarafından ingilizcesiyle dalga geçilen kişidir.

imparatordur, Türk futbolunun gelmiş geçmiş en önemli isimlerinden biridir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.