1. 3144.
    nasıl şampiyon olunur, göstermiştir(!) şampiyonluk yolunda hedeflerinin 'adam' olunmaması, karaktersiz olunması olduğunu türk halkına çok iyi göstermiştir.

şampiyon olmak yolunda hep adam olmayı, karakterli olmayı seçende doğal olarak kaybetmiştir. ama allah'a şükür moralimiz bozuk, karakterimiz değil.
    4 -7 ... entelolmayankisi
  2. 3145.
    "adamlık, karakter vb" kendilerinde zerre olmayan sıfatlar ardına saklanıp eleştirmeye kalkanların ne kadar karaktersiz, haysiyetsiz ve omurgasız olduklarını gördükçe büyüklüğü daha iyi anlaşılıyor. kaybetmesi için yapılan tüm müdahalelere karşın kazanan olacaktır, o stat başınıza yıkılacak hazır olun...
    -2 ... ozz le grand
  3. 3146.
    bir şenol güneş değil.
    1 ... kuzengorunumluamcaoglu
  4. 3147.
    hala çirkef diyen var.
    aykut değil miydi şampiyonluk yolunda her şey mübahtır diyen.
    3 -1 ... bilgisayar kumandasi
  5. 3148.
    son mersin maçında oyundan atılmasa futbolu bırakıp akil adamlara katılacaktı. maç sonu kendisi " daha yapacak çok işim varmış demekki" dedi. rtede açıklamasında doğrulamıştır.
    ... bezelye19
  6. 3149.
    (bkz: http://skorer.milliyet.co...detay/1696916/default.htm)

eee, adam imparatordu değil mi?!!!
    1 ... jemysun
  7. 3150.
    Kadına küfür (amına kodumun orospusu demiş) davasından yargılanmaya başlamış, astığım astık kestiğim kestik kafasındaki kro adam. Sözlük feministlerini car car boş entry girip duracaklarına protestoya bekliyoruz efem.*

Galatasaraylı duruşunu ve kültürünü yansıtmak açısından iyi olmuş.

--spoiler--

"Maçın 90'ıncı dakikasında önümde bulunan yan hakem, Galatasaray aleyhine faul verdi. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim 'Senin yöneteceğin maçın ta a.. koyayım' dedi. Daha sonra tribünlerden ses gelince 'Kapatın çeneninizi sizinde a.... koyarım' dedi. Bunun üzerine ben de 'Fatih Hocam biraz ayıp olmuyor mu?' deyince bana dönüp 'Kapa çeneni o..pu' dedi. Sonra jandarmaya 'Alın bu o...puyu dışarıya çıkarın' talimatı verdi. Jandarma beni dışarı çıkarırken, bana hitaben 'a... kodumun o...pusu' diyerek küfre devam etti. Jandarma beni stadın koridoruna götürüp bıraktı. Sanıktan şikayetçiyim."

Karaboğa'nın tanıklarından Mustafa Akdoğan ifadesinde Fatih Terim'in Mürüvvet Karaboğa'ya küfür ettiğini ancak olay öncesinde yan hakeme küfür ettiğini duymadığını söyledi. Akdoğan, "Mürüvvet Karaboğa ile maç izlemeye gittik. Yan hakem faul verince Fatih Hoca küfür etti. Bu sözlere tribünlerden bir uğultu çıkınca tribünlere küfür etti. 'Ayıp olmuyor mu' diyen Mürüvvet Karaboğa'ya da küfür etti. Ardından jandarmaya 'Alın bu or..puyu buradan' dedi. Aradan 1 yıl geçti bazı şeyleri unutmuş olabilirim. Ben Fatih Terim'in hakeme küfür ettiğini duymadım" diye konuştu.

Tanık Ayşen Şen ise Terim'in yan hakeme, tribünlere ve Mürüvvet Karaboğa'ya küfür ettiğini duyduğunu söyledi.
    --spoiler--

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/23107553.asp
    -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  8. 3151.
    6s'yi iki şampiyon yaptı diye havasından geçilmeyen maganda.
    1 -3 ... nazarbayev99
  9. 3152.
    galatasarayın amansız savaşının ruhunu temsil eden teknik direktörümüz. bütün kuşlara inat. allah kerim fatih terim.
    -2 ... damacanavar
  10. 3153.
    yaptıklarını desteklemediğim teknik adam. ama diğer takım taraftarlarının yorumlarına da katılmıyorum. itiraf edelim ki hepimiz ekran başında maç izlerken hakeme kafa göz dalmak istiyoruz. bu adam da bizden biri, bildiğin türk işte. kötü biri değil, bence futbola renk katıyor.
    2 ... komik mi hayir