bugün

entry'ler (1967)

ne biçim gençliksiniz la siz

Hormonsal hezeyanlar. Bariz vakit kaybı bu şekilde başlıklar açmak ama kınamıyorum , başlıklara müdahil olunabilir nasihat, geyik veya katkı anlamında. Seks sonuca gitmesi gereken bir eylem olmadığı sürece, muhatabını depresyona sokar. Gerçek seksten uzak olununca hayatın idamesi için elzem olan hisler önce dilden kalbe kalpten de hormon merkezlerine nüfuz ederek gerçek hayata tahammülsüz bakış açısıyla zehrini kusan ve her an sinir küpü olabilecek canavarlar çıkarıyor.

mağdurum da mağdurum

Başlık sahibinin tekerlemesine binaen yazma gereği duydum. Ki bir zamanlar meşhur bir dizide oynayan sarışın kadının dillere pelesenk olmuş repliğidir. Bik bik hatuna tam destek olması hasebiyle akıyla karasıyla kaşığıyla çatalıyla hayat devam ediyor.

sevgili kendim

Senden kendi adıma özür diliyorum.

rüya yorumu

Sirtaki ve fedon.

şu anda çalan şarkı

https://youtu.be/CmeK-SkTxO0?si=MlrxqnMXtyEYiUCg

arkadaşlar sizce bu bana yakışır mı

Anket yapacağına giy de görelim. Seyirlik değil kömürlük olsun.

akp nin artık borusunun ötmediğini gösteren şeyler

Boru sesi ''ti''.

(bkz: vuvuzela)

kompostunun içindeki pirinç taneleri

Yeşil Çam Film repliği bile vardı. Ve makul bir izah evet.

sevişirken sik beni ayım diyen kız

Hızlanmak aşkın kanununda var. Pozisyonuna kadar hayal edenler olacaktır ex sevgilini demedi deme. Asdfgh. Adı üstünde ex sevgili ya o da başka bir yerde seni nasıl gaza getirip keklediğini anlatıyorsa.

fahiş fiyat uygulayan marketlere çözüm önerileri

Millet olarak fiyat algımız piçe ve hiçe döndürüldü. 2018 sonrası tufan, ne açlık sınırı kaldı ne yoksulluk. Refah seviyesinin de üzerinde yaşayan yüzde onluk kesimin yatacak yeri yok. Yüzde onluk kesim hariç istisnasız herkes pahalı ve ucuz kavramıyla cebelleşiyor. Bugün aldıkları yarın alacaklarından daha ucuz.

O deyimin ne anlama geldiği hala çözülemedi. Eşek hoş laftan ne anlar/ Eşek hoşaftan ne anlar, suyunu içer danelerini bırakır.

aleti banyo fayansına sürtmek

Kıvılcım çıkarta çıkarta. Ahaha yok artık.

marş taşağı

Nam'ı diğer yanılmıyorsam Selenoid Valf.

anın görüntüsü

Analı babalı büyüsün. Mürüvvetini görmekte nasip olsun. Erkek ise askerliğini ve düğününü, dişi ise gelinlik zamanlarını ve doğumunu göresiniz. Asdfgh.

ıstakozun ardından rolex şov

Sarı cücük kardeşim yetmiş bin tl'den bahsediyorsun. Ülkenin yüzde on'luk kesimi seninle aynı fikir kafa ve hayat standartlarında yaşıyor. Kıskanan yok abartan da yok sen niye avukatlığını yapıyorsun. Çalışıyoruz çabalıyoruz lakin o lükse gelebilmenin yolları bazı bazı yerlerden geçiyor.

Onun kaşığı ayrı olmalı. Hoşaf ile komposto arasındaki farkı bik bik şefimiz kıymetlimiz açıklasın.

pembe çorap giyen erkek

Pembe gönlün kimde dedirtir. Bunlar hep dıj güşlerin oyunu gelmeyin.

arkadaşlar entry girer misiniz

Niye ki zall efendi hazretleri big bosumuz maaş mı bağlayacak. Asdfgh.

patso sandviç

''Tembel avrat ''mamulü alacak kadar üşengeç olmasaydın keşke. Elli ve dahi yüz tl versen gam değil patso sandviç yemelisin afiyet olsundu.

mehmet şimşek in türk milletine yerel halk demesi

Elimizde mızrak önümüzde yaprak takılıyoruz dal yarak dal yarak. Asdfgh.