bugün

galatasaray'ın efsanesi. kimse laf etmesin. adam bu işi biliyor.
Defolup gitmesi gereken teknik direktörümsü. Galatasaraylıyım ve zerre sevmiyorum. Pirlo bunu yerin dibine sokmuştu zamanında.
Bal da bir yere kadar. Evet.
imparator oldu götparator. (afedersiniz ağzımdan kaçtı amk).
hakeme bağırıp çağıran fenerbahçeli oyuncuları gel babam gel diye çağıran dengesiz bir imparator.
canlı yayında fena ağlayan imparatore. işine gelmeyince gerçek yüzü belli oldu açık ve net.
Bugünkü maçtaki rezillikte rolü nedir diye merak edilen?

2005'deki olaylı isviçre maçında maç daha devam ederken bildiğin johann vogel'i hedef göstermiş olayları ateşlemişti.

Sonra kabak mehmet özdilek'in başına patlamıştı.

Şimdi de hasan şaş'a yıkilir muhtemelen.

Ek; yenmesini de yenilmesini de siklemesem de gsliyim ve terim'i severim. Ama terim'in bu huyları var.
avucundaki maçı tutamayıp sağa sola saldıran adam.

bir de önceki beleş galibiyetlerde hakemleri överken, puan kaybedince zırıl zırıl ağlayan adam.
kollanmayınca gerçek yüzü ortaya çıkan taktik cahili. hakemler sayesinde kazandığı başarılar olmasa hikmet karaman kadar bile hoca olamazdı.

galatasaray hakemle gol bulamazsa elinden gelen tek şey donk ve maicon'u öne yollayıp gol aramak. kimse bu adama taktik deha, hoca falan demesin açık ve net.
takımına daha maç başlamadan çirkeflik yapın talimatı veren kebapsever.

(bkz: ryan donk un maç başlamadan yaptığı çirkeflik)
Ligin sahibi.

Maçın sonunda konuşması gerektiği gibi konuşmuştur. O fıratın dudağından o düdüğü alacak adamdır.

Yok öyle şikeyle kümeden kurtulma çabaları. Hepiniz gideceksiniz bir tek biz kalacağız, her zaman olduğu gibi zirvede, tek.

Komutanı da fatih terim.
Sinan'a verdiği şanslar artık sıktı. Yeter amk! git maicon'u koy forvete ama şu sinan'ı koyma artık. Maicon olsa en azından kafayla 1 golü kesin vardı.
kibir, hırs, empati yeteneği düşük, megeloman ve bunlar için yeterli gerekçeymiş gibi futboldan da anlıyor.
türk futbolunun tümörüdür.
yusuf namoğlu'ndan şikayet edecek son adam. kariyerinin yarısını borçlu yusuf namoğlu'na.

kendisinin hayatı kitap olsa çirkefliğin kitabı olur.
hakkımı helal etmiyorum demiş. bu millet sana hakkını helal etmedi sen önce onu düşün.
taraftara küfür eder hakeme tükürür sen nasıl bir insansın ya.

https://www.posta.com.tr/...si-haber-fotograf-2064022
Kuş tokmakçısı imparator teknik direktör.

Şu adamın kılına dokunacak cüreti kendinde bulabilecek bir yavşak varsa aklını alırız. Komutan imparator Fatih Terim!
Adamdaki egoya, cürete bak arkadaş.

https://m.haberturk.com/f...-ortaya-cikti-2206201-amp
adanalıdır.
Zora düştüğü an her şeyi ortaya çıkaracağım der isyan eder sonra işler düzelince hiç öyle bir şey olmaz yaklaşık 15-20 senedir böyledir kendisi .
Fırat Aydınus'a: Ya sen kalacaksın ya da ben demiş.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...1007832&utm_term=post
kuş beyinleri piçleri kudurtan adam.
artık galatarasaray'dan utanmaya başladım. iyi de bir taraftarıyım. ama artık fatih terim gitmediği sürece tiksiniyorum.
Rüyamda gördüm.
güncel Önemli Başlıklar