bugün

marvel comics in çizgi romanlarından biridir... son zamanlarda modaya uyularak bunun da filmi çekilmiştir... lastik adam, ateş adam, taş adam ve görünmez kızdan oluşan 4 adet hede hödödür... zorlama yaratılan kahramanlardır...*
uludag sözlük versiyonu için;
montajelemanı, ferrole, sıçtırtma lamasına ve elyaf prenses kötü adam olarak da karga
"daredevil" dan sonra çizgi romandan filme aktarılan en başarısız film. şüphesiz jessica alba için izlenir..
arjen robben- apandisit-atan alir spor-*
pek sürükleyici bir çizgi film değildir. yurdumuzda görünmez kıza, fantastik dötlü diyen kardeşlerimiz de bulunmaktadır.
hem çizgisi hem filmisi tarafımca sevilmiştir.tabi johny storm un daha uzun sarı saçlı olmasını ve de mr .fantastic haydaa herifin adını unuttuk daha karizma olmasını beklemekteydim olmadı ama olsun.bu da iyi yannız susan storm tam susan storm hatta bir kaybolma sahnesinden evvel neydi adamın adı yahu gene unuttum böle banyoyo açarken sanki sol memişinin ucu gözükür gibi oluyo.yavaşlatarak izledim harbiden oluyo valla...eeee ne diyodum hah güneş tutulması böle çıplak gözlen bakılınca zararlı ben baktım zararını gördüm.siz evde denemeyin minikler...
zevkli gibi görünmesine rağmen pek de güzel olmayan bir filmdir. sonuna bakarak ikincisinin çekileceği de rahatlıkla söylenebilir.

--spoiler--
ateşe dönüşebilen eleman eski haline, yani normal bir insana dönüşmek istemiyor, ki kim olsa aynı şeyi ister. aynı durum lastik eleman ve görünmez kız için de mevcut ama onlar nedense eski hallerine dönmek istiyorlar. en vahim durumda olan taştan olan adam,. onun normale dönüşme isteğini anladım da diğerlerinin bir türlü anlamadım.
--spoiler--
fantastik dörtlüden taş adam ile hulk 'un kapıştığı çizgi film zevklidir. spoiler olmaması için kazanını söylemiyorum.
(bkz: lerzan mutlu) (bkz: petek dincoz) (bkz: mustafa topaloglu) (bkz: esra ceyhan)kurmalarini istedigim muzik grubu adi. manyak tutardi kursalardi.
Jesica Alba'nın varlığıyla gerçekten fantastik dörtlü olmuş dörtlüdür.
tinky winky, dipsy, lala ve po'dur.
jessica alba'nın varlığıyla benim için adı "fantastik tekli" olan film...
(bkz: fantastic four)
(bkz: fantastic four 2 rise of the silver surfer)
"lan sizin uzayda yediğiniz radyasyonun 10 katını ben bir günde bilgisayar karşısında yiyorum bir s.kim olmuyor, dağılın gözüm görmesin" demek istediğim fantastik mantastik olmayan dörtlü.
kahveye gidip rahatlıkla, okey, koz maça, king oynayabilecek dörtlüdür. şanslıdır.
. quake 1, quake 2, quake 3, quake 4
geri dortlu
winamp, vlc player, bs player, jet audio
hava, toprak, su, ates
black, death, heavy ve thrash
maca asi, kupa kizi, sinek valesi ve karo papazi

gibi dortlulerdir.
sırf Jesica Alba var diye izlediğim dandirik film. ikincisi de çekildi.
sıradan olmasına rağmen izlemek zevklidir.
önümüzdeki sezon beraber oynarlarsa sabri sarıoğlu, hakan balta, gökhan zan, servet çetin dörtlüsüdür.
şu dakikalarda star tv de yayınlanan yabancı film.
bence aralarında fantastik olan sadece jessica abladır. *
(bkz: fantastic four)
(bkz: cebrail)
(bkz: mikail)
(bkz: israfil)
(bkz: azrail)
(bkz: pis yedili)
dörtlüleri yakmış gelendir. yoldan çekilmezseniz çok fantastik şeyler olacaktır.