bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    cok guzel sarkıdır. Bir cok cover ı olmustur ama bunun yanında hepsi yalan olmustur.
    3 ... hendrix
  2. 2.
    (bkz: bir anı hatırlatan şarkılar)
    2 ... hendrix
  3. 3.
    şebnem ferah dan duymak istedıgım sarkıdır.
    1 -1 ... hendrix
  4. 4.
    e benim buraya yazdığım entrye ne oldu dedirten başlıktır.
    " yamulmuyorsam bir araba reklamında kullanılan , süper skin parçası " demiştim. *
    2 ... witch
  5. 5.
    bir konserde şebnem ferah'ın da seslendirdiği şarkı. gayette başarılı seslendirmiştir.*
    1 -1 ... hakanimsi
  6. 6.
    şebnem'in canlandırdığı performansta ayağının takılması ve buna rağmen gram bozmadan devam ettiği parçadır.. helal olsundur.. süper söylemiştir.. ben pek bir fark görememiştim orjinaliyle..
    1 ... mesqoo
  7. 7.
    ankarada müzik yapan başarılı gruplardan biri olan 'cin seddi'nin çok başarılı şekilde yorumladığı şarkıdır. *
    1 ... cilekrazzi
  8. 8.
    skin in muhteşem sesiyle loop a alınası, çıkılmayası şarkı..sözleri de pek manadar olmakla birlikte insanın içine işler..

--spoiler--
    don't you know that i've
    been running from your heart
    and i feel like you've been running too

don't you know that i've
    been lying from the start
    and i feel like you've been lying too
    --spoiler--
    3 ... freedean
  9. 9.
    skin in söylerken kendinden geçtiği şarkı. onun gibi söyleyeninin çıkmasının imkansıza yakın olduğu şarkıdır aynı zamanda.
    son bir buçuk dakikasında şarkı köpürür. taşar. patlar. en büyük hazzı bu anda yaşatır.
    2 ... micro cuts
  10. 10.
    sonundaki bas solosuyla ve skin'in bir enstrümandan farksız sesiyle doruğa ulaşan, skin'in solo albümünden çıkabilen tek adam gibi şarkı. hoş yine de.
    1 ... lurgee