1. 121.
    adventure time ve sürekli dizi karakterlerine benzeyen sağlık bakanı.
    1 ... suzan avci
  2. 122.
    fahrettin koca
    4 -12 ... traveler of secret moments
  3. 123.
    Çok naif, kibar bir abiciğimiz olabilir. Korona virüse karşı aldıkları önlemlere yanlış da diyemem ama eksik çook eksik. Ama tabii suç da bulamıyorum dünyanın çoğu şu an tam önlem almıyor. Güney Kore hariç( başka varsa bilemiyorum.)
    4 -1 ... fuzuli sikayet etme
  4. 124.
    hala iyilik meleği gibi açıklamalar yapıyor. daha doğrusu yazılanları okuyor.

iyi de fahrettin beyciğim sen böyle tekdüze bir tonlamayla elindeki kağıdı okumaya devam edersen kimse seni sklemez.

neden elindeki kağıdı bir masaya bırakıp da;

- bu ciddi bir hastalık, dışarıda olan genç yaşlı herkes risk altında, henüz kesin bir tedavisi yok ve enfekte olanlar ölüm riski taşıyor.
    demiyorsun?

diyemiyorsun.....

kağıttan okuyorsun çünkü durumun vehametini ağzından kaçırmaktan korkuyorsun..
    2 -7 ... muhittin dayi
  5. 125.
    Son günlerde popülaritesi oldukça yükselen politikacı evet 2023 te başkanlık seçimleri var Ali bebecan ve küçük enişte örnekleri ortada dikkat etmek gerek.
    1 ... mermiye kafa atan mucahit
  6. 126.
    Bazı insanlar birine iyi deyince sürü halinde iyi diyenlere şaşıyorum!! Yahu sizin aklınız fikriniz yokmu? Neyin iyi neyin kötü olduğuna illaki biri deyince mi inanıyorsunuz. Portakal ve limonata birine iyi diyecekte onun iyi olduğunu anlayacağım. Sokmuşum öyle beyne.
    4 -2 ... desifreleyici
  7. 127.
    Tolstoy sayende ünlendi sayın bakanım.ashg

fahrettin koca
    2 ... ediee
  8. 128.
    iyi adamdır aslında.
    ... yasemincee
  9. 129.
    icracı bir bakanlığın başındadır. kendisi de doktordur zaten. icracı bakanlıklar uzmanlık alanı olan bakanlıklardır. Genel müdürlük falan değildir.

Şu an türkiye senin ağzından çıkacak kelimelere bakıyor, hayatı durdurmak senin elindeki bilim kurulunun elinde. Sokağa çıkma yasağını sen istersen vermek zorundalar.

Ne cumhurbaşkanına ne maliye bakanına durmadan teşekkür etmrk zorunda değisin, aksine teşekkür edilen taraf olmalısın. istediğini de söke söke almalısın. icracı bakanlık icra gerektirir.
    2 -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  10. 130.
    Önüne koyulan veya önceden hazırladığı metni ben fero'nun şarkı söylemesi gibi okuyan bakan.

Kelimeleri değil de adeta cümleleri heceliyor lan.
    ... dipnotundibindekinot