1. 131.
    Son attığı tweet ile dalga geçiyor insanlarla sanırım. Her bölüm başı aldıkları paralarla bir işçinin senelik maaşını alan ünlülerin evde attığı fotoğraflarıyla "hayat eve sığar" mesajı fazla samimiyetsizce. Onların evine değil hayat, bizim sülale tümüyle sığar.
    Kolaysa 2+1 evlerde yaşamını sürdürmek zorunda olan huzursuz mutsuz ve geçim sıkıntısı çeken ailelerin fotoğraflarını paylaşıp hayat eve sığar desin.
    29 -9 ... essy
  2. 132.
    Ünlüleri kitleleri etkiledikleri için paylaşıyordur. Büyük bir kesim ünlüleri takip edip, sözlerine güveniyor. Anlıyorum kızgınız, adaletsizliğe, evde tıkılı kalmaya, işsiz olmaya veya işsiz kalma korkusuna... Ama her yapılanı eleştirmek düzeltecek mi bunları?
    7 -3 ... vasilissa
  3. 133.
    Milleti işe yollatıp evde kalın demesine takılmadınız da buna mı takıldınız?

Çoğu kişi ölme ihtimali barındıran bir virüsü kapabileceğini bile bile, mecburen işe gidip geliyor.

Bir ülke vatandaşlarını böyle bir şeyle başbaşa bırakıyor.

Yıllar sonra bu günleri anlatırken bir hükümet vardı, halkına bunları yaptı diye anlatacağız.
    11 -1 ... keyf kahyasi
  4. 134.
    ilk defa essy yi artiladim.
    Durum o kadar vahim yani arkadaşlar.
    3 ... insan olmaya ceyrek kala
  5. 133.
    Bu adamın bugün çalışması onu kahraman yapmıyor işi bu. ve maaş karşılığı ne yapıyorsa yapıyor, o yüzden yüceltmeyi bir kenara bırakalım artık. insanlar da virüse rağmen işe gidiyor her sabah daha tehlikeli şartlarda?

Her gece hasta ve kayıpları tivitliyorlar basın açıklamaları yapılıyor sokağa çıkma yasağı yok bir şey yok. işsiz kalmış insanların hayatı eve sığmıyor kusura bakmayın. Ne gerekiliyorsa yapılsın bir an da çözülecek bir olay olmasa bile insanların içini rahatlatın.
    11 -1 ... muhalifbiri
  6. 134.
    Balonu erken patlayan bakan. ilk günlerdeki samimiyetinden uzak ve güven verme duygusundan yoksun davranıyor.

Kendisi ne ile karşı karşıya olduğumuzun çok da iyi farkında ve göz göre göre eksik bilgi paylaşımı yapıyorsa hakkımı helal etmeyeceğim kendisine.

Ülkenin dört bir yanından genç insanların covid-19 virüsünden ölüm haberleri gelirken neden özellikle her akşam yaşlı vurgusu yapıyor ? Niye sayın bakan niye, ne uğruna ?
    6 -2 ... yazdan kalma bir gun
  7. 135.
    Evde kal sloganını bile gösteriş vasıtası yapan toplumsal asalakları değil bilim adamlarının makalelerini tag leseydi keşke. .
    1 ... xenobe
  8. 136.
    Sayın bakanım sürecin en başından bu yana iyi yönetildiğini düşünen bir birey olarak bir kaç soruya cevap aramaktayım.

1.500 bin kiti abd ye sattığımızı beyan edip bir gün sonra çin den 2 milyon kit nasıl alıyoruz?

2.hic bir semptom belirtisi göstermeyen sırf zengin ya da ünlü olduğu için test yaptıran insanlara karşı bir önlem almayı düşünüyor musunuz? Aksi taktirde hiç bir semptom belirtim olmamasına rağmen bende her gun test yaptırmak isterim.

3.virüs salgınını "hayat eve sığar" projesi adı altında evde geçirmek için kredi çeken vatandaslarimızın psikolojik sorunlarını çözmek için kaç bin tane psikoloğumuz var?
    3 ... chessplayer
  9. 138.
    https://youtu.be/WjiYSTSgQfs
    2 ... lara croftt
  10. 140.
    Üstte ki arkadaşın sorusunu akşam gazetecinin biri de sordu. Ben de merak ediyorum.
    Çinden alınan kit kısa sürede sonuç alınan bir kit miş.
    Amerikaya satılan ise türkiye de günde 2 milyon tane üretilebilen bir kitmis, ayrıntılı isterse bakanın açıklamasında var.
    ... giden gider