bugün

entry'ler (6001)

üstad kadir mısıroğlu

Şu an kimse ne cennettedir ne de cehennemde ölenler berzahtadır. Bu arkadaş da muhtemelen kabir azabı çekiyordur zira Yezid gibi Muaviye gibi piçleri öven biriydi onlarla haşrolsun inşallah. Nâr içinde yatsın.

yarın seçim olsun ak parti gene iktidar olur

AKP değilde Erdoğan yüz yaşında bile aday olsa yine kazanır boşuna kimse hayal kurmasın. iki dönem falan da hikaye yaşadığı sürece aday olacaktır. Zamanında üç dönem kuralı da vardı ne oldu?

bekar olduğu halde bakire olmayan kadın

Vurdurmuştur.

iran ın israil e fırlattığı füzeler

Sonuç itibariyle israil'e yetişme kabiliyeti olduğunu dünyaya göstermiş füzelerdir.

erdoğan hatayı nerede yaptı sorunsalı

Erdoğan hatayı nerede yaptı değil bu insanlar nasıl uyandı asıl cevaplanması gereken soru bu.

iliç te akp ve mhp nin oyları süpürmesi

Küçük yerlerde partiden çok adaylar önemlidir. Hangi adayın etrafı genişse o kazanır.

durup dururken gelen birini dövme isteği

Genelde dövülmekle sonlanan istektir.

8 yıldır akvaryumda tek kalan vatoz hamile kaldı

Vatoz'un o saatte orada ne işi varmış?

israil i protesto etmek için yahudi kız silkmek

Yere kola dökmekten daha mantıklı bir eylemdir.

yeşilay kilis şube başkanı uyuşturucudn tutuklandı

Tuzun kokması bu olsa gerek!

domuz etinin haram olmasının nedeni

Bunun en basit cevabı "Allah böyle emretmiştir" dir. Bir sürü açıklamalar yapanlar var ama din itaat etmek demektir. Seni yaratan Allah bazı yasaklar ve kurallar koymuştur ve eğer inanıyorsan bunlara uymak zorundasın bu kadar basit. Ha inanmıyorum diyorsan zaten afiyetle ye gitsin neyini sorguluyorsun.

muhammed in cenazesi

Bir kişide sormuyor ya arkadaş cenaze namazı niçin tek tek kılınıyor?asıl olay ehlibeyt haricinde herkesin hilafet peşinden koşmaya gitmesidir.

mahmud ahmedinejad

Daşşağı boyundan büyük eski iran islam cumhuriyeti başkanı. Bm genel kurulu konuşması dehşettir.

hizbullahtan geri vites

Koca koca devletlerin yapamadığını Hizbullah'tan beklemek akıl tutulmasıdır ki Hizbullah o koca koca devletlerin yapamadığını 2006 yılında yapmıştır ama herkesin bir kapasitesi var. Burada Hizbullah'a eleştirenler bu eleştirileri ordusu olan Müslüman devletlerine yapsın bir zahmet.

hasan nasrallah

Bu gün saat üçte üç dakikalık bir konuşma yapması bekleniyor. işin açığı öyle yüksek bir beklentim yok. israil'e tehditler savurup kürsüden ineceğini düşünüyorum.

iran ın başka uluslar için savaşmayız açıklaması

Halbuki diğer Müslüman devletleri öyle mi! Canla başla gazze'ye yardım ediyorlar hamas'a silah mühimmat gönderiyorlar zaten iran Şia hamas Sünni asla yardım etmez. iyi ki Sünni Müslüman ülkeler var yoksa israil gazze'yi yerle bir eder elektrik su gıda yardımını engellerdi. Zaten Müslüman ülkeler arasında abd üssü bir tek iran'da var diğer Müslüman ülkeler abd düşmanı!

30 ekim 2023 dolar kuru

Yine gece yarısı bir operasyon çekilmiş 24 TL ye düşüp tekrar 28 e çıkmış kurdur.

şia

Ali ibni Ebu talip a.s ın takipçilerine verilen isim. Mensubu olmaktan gurur duyuyorum. Bu gün Şia denince akla iran geliyor fakat azerbaycanlı olsun iran türkleri ve Irak Suriye türkmenleri Şia mezhebine mensuptur. Sadece iran'da 40 milyondan fazla Şia Türk yaşamaktadır. israil ile iran'ın iş birliği içinde olduğunu söyleyerek ancak kendi ezikliğinizi bastırmaya çalışırsınız. Bu gün israil'e bile sorsanız en büyük düşmanı olarak iran'ı beyan eder. Madem iran işbirliği içinde buyuruyor siz israil'e düşmanlık edin bizde nasıl düşman olur görelim.

iğdır daki zalim berbere ödül gibi ceza

Halbuki dar ağacında sallandırılması gerekiyordu! Ne abarttınız a.q. Lan millet çocuklara tecavüz ediyor ceza yok aralarında eğlenenlere ceza var.

türkiye şeriata doğru gidiyor

Bu ülkede şeriatı en çok şeriatçı gözükenler istemez eğer gerçek bir şeriat gelse ilk başta onların kellesi gider. O yüzden kimse boşuna heyecan yapmasın bu ülkeye şeriat gelmez.