bugün

entry'ler (282)

ak parti ye gelen atatürk güncellemesi

Aymazlıkta sınır tanımayan akepe kafasına bir örnek daha bide üstüne gördüğünü anlamayan insanlar tarafından verilen oylar olacaktır ..

haysiyetsizlik çağı

Birinin yalanını yakalayıp yüzüne söylediğimde yine yüzüme baka baka yalan söyleyebilmesine şaşırıp açtığım başlıktır eskisi gibi şaşırtmıyorlar artık.

memurların yatarak maaş alması

Kurumlarda çok boş beleş adamlar var gerçekten çoğu müdür yalakası kimisi akşamcı işini yapanların sayısı yüzde 30 u geçmez boş bardağı alıp kaldırmaz çoğu öyle de ego sahibi bireyler oldular uzun lafın kısası rahat batıyor..

efexor

Öncelikle muadili venegis xr yi kullanıyorum sulinex 37.5 mg başladım venegis 75 mg 4 aydır devam ediyorum sıkıntım çok yoğun kaygılar yaşamam ve bu kaygıların artık beni işlevsizleştirmesi hayattan koparması oldu ilaca başlamadan öncede terapiyle de çok iyi sonuçlar aldım fakat yine hayatta zorlanıyordum ve bu kaygı ciddi derecede vucudumda hissedilmeye başlanmıştı ilaç kesinlikle işe yarıyor yanında bol kitap okuma kendini tanıma bu işte çok etkili bide spor yapamayanlar en azından yürüyüş yapsın derim beni acayip rahatlatıyor benim tavsiyem bu gibi durumlarda ilaç artı terapidir bence en etkili yol bu gerçi terapininde bi bedeli var hiçte az değil yan etkileri libidoda biraz düşüş olması diyebiliriz bu pskolojik rahatsızlıklar insanı ölmeden önce öldürüyo allah herkese şifalar versin..

kpss kaldırılsın kampanyası

zaten senelerdir yok adı kaldı eğitim sistemi gibi bununla da oynasınlar bundan kötüsü zaten olamaz hadi kolay gelsin.

seksten daha fazla zevk veren şeyler

işedikten sonra dünya varmış demek.

hayatınızdan insan çıkarmanın verdiği rahatlık

huzur denilen şey tam bu olsa gerek bütün fazlalıkları çıkardım kafam rahat sadece kendimi düşünüyorum milletle uğraşmaktan kendime ayıp etmişim yalnızım ama olsun değer bee
amma kasmışım korkmuşum yalnız kalmaktan bana yük olanları kanburum gibi sırtımda taşımışım şimdi anladım gelene hay hay gidene bay bay.

hayatı kolaylaştıran kelimeler

hı...hı...

modern insanın en büyük problemi

yalnızlık bence insanların yanında bile yalnız olmak düşüncelere dalmak ve yetinememek hep daha iyisini bulma telaşıyla anı kaçırmak.

bir erkek neden buluşmak istemez

seks yapmak için ego tatmini yapmaktan sıkılmış olabilir.

enteresan tespitler

kaldırılsın dediğimiz evlilik programlarının reytinglerini anne,teyze ve halalarımızın kaldırması .

nikola tesla

müthiş bi deha kırık mı kırık zaten normal insanda da böyle bi kafa olamaz .

kondom satışları yasaklansın

geri çekilme bir korunma yöntemi değildir zevk peşinde koşarken başınıza bi bela gelmesin arkadaşlar şapkasız çıkmayın yola.

her şeyin ters gitmesi

her şeyin dümdüz gittiği zamanlar olduğu gibi her şeyin ters gittiği zamanlar da oluyor ama nedense bu ters gitmelere alışılmıyor veya çok zor alışılıyor sanırım dünya çok hızlı gelişiyor ve bazılarımız bu hıza yetişemiyoruz bazıları stresi tolere ederken bazılarımız stresten fazlaca etkileniyoruz her şeyin ters gitmesi de stresle başa çıkamama hali olsa gerek inşallah stres sıkıntı denilen olaylarla daha iyi geçinebiliriz.

sözlük yazarlarını mutlu eden şeyler

veni vidi vici.

balkan göçmeni olup suriyeliler gitsin diyen tip

balkan göçmeni öz türktür zamanında anadoludan göç etmiştir yıllarca baskı ve zulüm görmüştür osmanlıdan sonra sığınacağı kimse kalmadığı için deneme tahtasına dönmüştür önce türklüğü sonra da dini alınmak istenmiştir biz göçmenler ne türklüğümüzden ne de dinimizden vazgeçtik her şeyimizi bırakıp vatan diye tekrar anadoluya göçtük sığ beyinlerin bunu anlamaması çok yazık bulgaristan göçmenlerini bulgar zanneden hükümetin olduğu bir çağda böyle sığ düşüncelileri de görmek mümkün birde utanmadan sıkılmadan bizleri suriyelilerle aynı kefeye koyanlar var biz çalışıp didindik devlet bize maaş vermedi kimse burda üç çocukta yapmadı entegre olmayı bırak ekonomiye bir de katkı sağladık balkan göçmenleri çalışkanlıklarıyla taraflı tarafsız herkesin saygısını kazanmıştır.

askerlik

kısa dönem uzun dönem farkının gözle görüldüğü yerdir herkes insan herkese saygım var ama kuranında dediği gibi bilenle bilmeyen bir olur mu kültür denen şeyin ne olduğu ne olmadığı açık şekilde sergilenen yerdir.

eşim vefat etti biraz ara vericem hoşça kalın

beyinde belki ufak çizikler meydana gelmiş olma ihtimalini düşündürdü ne kadar düşünsem aklıma gelmeyecek şeyleri görür oldum son zamanlarda insanın reset tuşu nerdeyse hemen bulunup kullanıma açılmalı acilll.

bağırarak konuşan insan

sinirlerimi çıkaran insan tipidir yahu bunları hiç mi uyaran yok eşim dostum olsa uyarırım hiç bakmam millet içinde de senle konuşurken bağrıo bi bakmaşsın herkes sizi dinliyo şöyle ağzının ortasına bitane vurasım gelio bak şimdi yazarken bile sinirlendim bi tarafını sıkıpta bağrıo konuşurken mal insandır sorunludur bence çaresine bakılmalıdır .

ne içiyor lan bunlar dedirten yorum ve durumlar

bazılarının gazozuna ilaç mı atıyorlar nedir ? açıklanamayan davranışlarda bulunuyorlar çünkü şort giydiği için kıza saldırmak ne lan asıl sen bunu yapana saldıracaksın bak bakalım bidaha yapabiliyo mu dalyaprak.