bugün

entry'ler (66)

facebook

ilk çıktığı zamanlar üniversite öğrencisiyiz. akıllı telefon da yok gibi bir şey o zamanlar, laptopları yeni almışız, internete turkcellconnect kartla giriyoruz falan. bir facebook furyası başladı amk, zannedersin üye olmayanı sikiyorlar o derece sanki.

profili oluşturduk resim mesim attık, başladık eski arkadaşları aramaya. ortaokuldan liseden kızları buluyorum, hepsi taş gibi olmuş, hem de marmara tıp odtü inşaat falan okuyorlar amk. alayını ekliyorum mesaj atıyorum tabii. öyle engel mengel de yok her şey serbest.

3-4 sene bayağı bi ekmeğini yedim zuckerberg sağolsun. güzel geri dönüşler oluyordu. sonra o kadar boku çıktı ki klişe ama amele kaynadı ve tadı kalmadı. üniden iki kişiyi ekleyip mesaj atınca 1 hafta sonra 1 ay engel atmaya falan başladı facebook. sonra da kapattık zaten. uzun süredir kapalı hesabım ve o eski günleri özlüyorum.

sahibinden com

görsel

özlemek ne renk

Birini özlemeyeli uzun zaman oldu. Özlemenin rengini bırak, nasıl bir duygu olduğunu bile hatırlamıyorum.

nihat hatipoğlu ile sahur

Adam orda kuran ayetlerini açıklıyor vaaz veriyor kamera full stüdyodaki bol makyajlı renkli gözlü dikkat çekici kızlara zoom yapıyor.

Adnan oktar'ın programından ne farkı kalıyor ki.

ölmeden önce yapılacaklar listesi

görsel

komünistlerin düşük zekalı olması

görsel

hayatında hiç stres çarkı çevirmemiş insan

En asil duygunun insanıdır.

teog da 15bin öğrencinin tüm sorular doğru yapması

He sınav çok kolay olduğundan diğerleri yapamazken batman'da bir sınıftakiler komple full çekiyor.

Kimler kimleri kandırdı acaba yine.

wikipedia erişim engeli

W'nin başına 0(sıfır) koyunca giriliyor.

aliexpress com

Babannemin kulakları çok ağır işitiyordu. işitme cihazını da sigorta karşılamadığından en en dandiğine 1.000 tl para istiyordu medikalciler. Aliexpress'ten 6 dolara aldım cayır cayır kullanıyor 2 senedir. 6 dolara türkiyede kutusundan çıkan yedek pilleri anca alırdım amk.

türkçeye saçma çevrilmiş film isimleri

snake eyes- yılan gözler.

fetih 1453

ikinci kez izliyorum. ilk çıktığında o kadar abartılmıştı ki büyük beklentiyle izlemiştik ve büyük bir hayal kırıklığı olmuştu. Oyunculuklar kostümler mekanlar efektler hepsi de çok kötü.

booking com

Ben de vpn ve sanal kredi kartı kombosuyla rezervasyonumu yaptım sorunsuzca. Oda Fiyatı tatilsepeti.com'da da aynıydı ama %10 genius indirimi de boru değil.

tok tutan yiyecekler

Taktik maktik yok ne bulursan yiyeceksin aga.

volkswagen arteon

Yalarım.

görsel

yazarların kullandığı en iyi ve en kötü otomobil

En iyisi volvo s80,

En kötüsü amcamın şahin'i. Yeminle freni yoktu amk. Bununla nasıl trafiğe giriyorsun diye şaşırmıştım.

android telefona virüs girmesi

Genelde Hafıza kartına girer o virüs telefonun içine eder.

yaran entry ler

(#32535491).

bir berberin aylık geliri

Eksileyeceğinize gidin berber olun hesap kitap ortada. Duygularımda samimiyim Daha iki gün önce kpss'ye girdik bi bok olacağı yok.

bir berberin aylık geliri

Tahmini Hesaplarıma göre oldukça fazladır. Her berbere gidişimde o kadar okuyacağıma keşke berber olsaydım amk diyorum. Herif 30 yaşında altında passat'la geziyor.

Normal bir semt berberi benim gittiğim. Ne zaman gitsem mutlaka traş olan birkaç kişi oluyor.

Saç Traşı 15 tl, sakal yıkama vs 20 tl. Günde 10 saat açsa dükkanı saatte 3 kişiyi traş etse günde 30 traş.

30*15tl=450 tl

Ayda 26*450= 11.700 tl.

Kirası suyu elektriği interneti vergisi harcı doğalgazı düş cebinde en aşağı 8 bin lira kalmıyorsa bir şey bilmiyorum.