bugün

Gerçek hayatta bırakın 50 kişiyi, 5 kişilik bir arkadaş grubunda lafa giremeyecek, girse de mizacı ve ses tonu yüzünden ancak 5 kişinin ilgisini çok kısa süre için üzerinde toplayacak ama devamında yine "o değilde" diye anlatacağı şeyi piç olacak insanların bu mecra ile listesindeki 350 kişiye teker teker fikrini anlatabileceği yerdir.

düşünün, taksimde 350 kişi toplanmış. Birisi geliyor ve size "ayyy kek yaptımmm pınarımlaa çok güzel oldu" diyor. ve bütün dikkatiyle o 350 kişi sizi dinliyor.

biri geliyor, Van'da olan olaylar ilahi adalettir. oh olsun. ölen askerlerimizin intikamııı diyor 350 kişiye.

biri geliyor, Cem yılmaz çok komik beyler bugün bakın ipadimle video'yu gösterim size diyor.

o 350 kişi de dikkati dağılmadan dinliyor hepsini.
200 milyondan fazla oyuncusu olan site.
mark zuckerberg'in 2004 yılında kurduğu sosyal paylaşım sitesi.
hesap güvenliği için nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet vb. fotoğraflı kimlik kartı isteyen site. gbt'me bakacak galiba.

(bkz: noluyo lan)

görsel
insanları klonlamanın ve hepsini birbirine benzetmenin en iyi yolu.
"abone ol" diye yeni bi saçma mod çıkaran site.
herhangi bir sayfanın paylaşımını beğenince sağdaki menüde kabak gibi belli oluyoruz artık.

hayır amaç ne lan? tam magazin programı havası aldı siktiğimin sitesi. benim bilmem ne sayfasının bilmem ne paylaşımını beğenince kimsenin bundan haberi olmasın amına koyayım.

bu konuda yapılabilecek bir şeyler varsa...
hastalık yapar.
sadece mesajlaşmak için kullandığım aslında fazlasıyla gereksiz sitedir.
kapatınca sözlüğe sararsınız. ama bir o kadar rahatsınız. mutlu günler efendim. kapatın kurtulun.
hesap kapatmanın ya da hesaba sahip olmamanın artistlik veya üstün zekalılık olarak algılandığı site. zeki değilsiniz ve artist falan da durmuyorsunuz, siktirin gidin şimdi.
son zamanlardan sonra, gerçekten amele dolu sözde arkadaişlık sitesi. sosyal paylaşım ağı, bazıları herşeyini paylaşıyor ilginçtir. banane banane senin ne yaptığından!
hacker'lar 24 saatte 600 bin facebook kullanıcısının hesabına saldırı düzenledi. facebook'tan yapılan açıklamada herhangi bir kullanıcının bu saldırıdan etkilenmediği belirtirken, önümüzdeki haftalarda yeni güvenlik önlemlerini kullanıcılarına duyuracaklarının altını çizdi.
sırf texas holdem poker uygulamasını oynayabilmek için katlandığım zırva.
insanımızın çoğunun yaşamında yer etmiş ve hayatlarından çıkması mümkün görünmeyen arkadaşlık sitesi.
tesadüf eseri gördüm(listemden birisi katılmış) görmez olsaydım. Yemin ediyorum facebook'tan da internetten de komple bilgisayardan soğudum. Vay amısına durum bu kadar vahimmiş.

http://www.facebook.com/groups/288268551194607/

--spoiler--
karsilikli durum beqenmek mi istiosunn

ekle+abonem ol

durumlarıma el at duwarndaym

karsiliklı durum bgenen eklesn
ekle hersyn tawan yapsn sdece baby ,)

karslqli durm bgenysn ekle.d
--spoiler--
(bkz: intihar etme sebepleri)
yan tarafta gösterilen people you may know kısmında bazı kişilerde örnegin 17 ortak arkadaşım varsa sadece 4ünü göstererek neden böyle yaptıgını bi türlü anlayamadıgım site. ne oluyo facebook iyice götü başı dağıttın.
sevgililerin ayrılma en büyük ayrılma sebebi olan milyar dolarlık site.
arkadaşlıkları, en yakın arkadaşla bile paylaşımları sıfıra indiren, kurtulmak istediğin onca insan varken sırf listende var diye hayatından çıkaramadığın, senden uzak durması gereken ve uzak durmaya çabaladığın insanları da karşına getirmekte üstüne olmayan, sevgiliyle ilişkileri bozabilme kapasitesi çok fazla olan, isnanların kendilerini pazarladıkları ve samimiyetsizleştirdikleri, asosyal insan fabrikası, doğaya dönüşün önündeki en büyük sanal engel, bir modern zaman nekronomikonu.
hesabımı tamamen sildim ve kurtuldum.
sosyal paylaşım sitesidir.
saatler 1 saat geri alınmadan önce yapılan sohbetler, saatler geriye alındığı için şu anda ki saat uygulamasına göre değiştirilmiş. geçen hafta gecenin 2sinde yaptığım sohbet saat 1 gibi gözüküyor.
aslında açık mı demeliyim ya da bilinçli olarak mı düzeltmiyorlar bilemiyorum.
hesabını donduran kimseyi silemiyoruz. ama hesabını donduran kişi istediği zaman hesabını aktif hale getirebiliyor ve listesindeki arkadaşlarına bakabiliyor ve tekrar dondurabiliyor.
(bkz: hep bunlar cinema)
hayatınızın boktan olduğunu düşündüğünüz buhran zamanlarında, başkalarının mutluluğunu görerek bin kat daha kahrolmanızı sağlayan site.
günde 600 bin kişi hacklenen site.