bugün

Yakın zamanda mobil işletim sistemi çıkarması kimseyi şaşırtmayacak paylaşım sitesi.
http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/19035789.asp
Azerice kullanılması gerekir.
Kimine göre hayat, kimine göre aracı kimine göre de eş bulma kurumudur.
amerika california'da 22 yaşında bir genç 130 hesap açarak eski sevgilisini rahatsız etmiş.ardından kaliforniya’nın yeni internet suçları yasasına göre iki ayrı davadan bir de telefon ile rahatsızlık verme suçundan yargılandı ve bir yıl hapis cezasına çarptırıldı. ardından öfke kontrolü dersleri ve seks terapisi almayı, beş yıl boyunca göz hapsinde yaşamayı ve 30 gün boyunca yol yapımında çalışmayı kabul ederek hapis cezasından kurtuldu.
çalışma bakanlığı ve hükümetin diğer birimleriyle ortaklaşa çalışarak işsizlik sorununa çözüm bulmak için kolları sıvamış site.
yaklaşık bir ay önce hesabımı temelli kapattığım atari salonu haline gelmiş sosyal ağ.
henüz kapatmayacak olmama rağmen bir daha çok gerekmedikçe kullanmamaya karar verdiğim sosyal ağ.
herkesin ''herkes'' kullandığı için kullandığı bir sitedir. Ama bu nasıl oluyor? Facebook çıkar çıkmaz herkesin aynı anda kullanmaya başlamış olması lazım o zaman. Neyse sözlüğün amacından çıkmayalım. Nerede kalmıştık? He, facebook. Facebook bağımlılık yapma isteği olan bir sitedir. Mark istiyor ki; 24 saat face'te kalalım, reklam tavan yapsın, manyak para kazansın. Ama bağımlılık da yapıyor şimdi hakkını yemeyelim.
bir kurdela markası sponsor olmuş gibi.
çok sıkıcı olmaya başladı. Hele şu etkinlik davetleri yok mu sanki katılacağım desen gerçekten katılacaksın. Boşuna oyalanma bence gerçekten sıkıcısın facebook.
eski tadından çok ama çok uzaklarda olan, artık zaman geçirmek için bile girilmeyen; önceleri eski arkadaşları '' o da var mıdır acaba, hah şu arkadaşın adı neydi be?'' diye ararken, kişiyi naif duygulara sevk ederken; günümüzde beğen butonunu eline zamklayan kişilerin fasilitesi halini almış site.
terör olaylarının artmasıyla bordo klavyelilerin profil resmini bayrak, atatürk resmi yaptığı, ordumuzu, askerimizi beğendiği ve pkkya öfke dolu sloganlar sergilediği hede.
çok tırsmıştır pkk, devam edin.
millet olarak sadece şiddetle kınarız zaten, başka bir numaramız yok.
chorme de düzgün açılamayan site.
şu an listemde ekli bi salağın naklen kocasıyla kavga ettiği sitedir. böyle bişey olamaz koptum gece gece. resmen tartışmalarını anlık ileti olarak yazıp cevaplıyorlar. *
ınsanların oturdugu yerden yasadıgı hayat aşk, acı, ihtiras, iftira, akraba ziyareti, dogum gunu partılerı, fikir tartışmaları, magazalar, aışveriş, eglence, bir fikri begenme, duydugu seyı paylaşma,hayatından silme,hayatından engelleme, komsunun oglu ali,patronumuz yılmaz bey, sekreterımız ahu, haftalık dızımız, dışarıdaki gözümüz, pc den dönmiyen yüzümüz vs.vs.
http://www.facebook.com/sistanblue1?sk=wall gibiler yüzünden bırakmak istediğim sosyal paylaşım sitesidir.
bende de sıçmış sitedir. hayırlısı.
an itibariyle sıcıyor efendim durduramıyoruz.
an itibariyle girmiyorum zaten öylesine duruyor.
an itibariyle sıçtığı bildirilen, girmeye korktuğum sitedir.
an itibariyle gerçekten sıçmıştır.
bende yazayım an itibariyle rezalet haldedir.
sanıyorum ki mark abimiz yeni bir özellik olan yorumları çevir butonunu ekliyor. tabi bu yapılandırma sürecinde çıkabilecek aksaklıklarda olabilebilir. *
Sanırım Css'de Sorun Var.
çorbada bizim de entry miz olsun.

an itibariyle çok fena zortlamıştır.