bugün

entry'ler (601)

sözlük yazarlarının yediği en şahane dayaklar

annem beni çırılçıplak * banyoda vileda sopasıyla dövdü.
babam eline geçirdiği tencere ve tavayla * bahçe kapısına kadar beni koşturdu ama dövemedi.

sözlük yazarlarının yapmak istedikleri

istedim ve galiba yapıyorum.. hayatımda ilk defa birinden intikam alıyorum. çok tatlı bir şeymiş. her yandığında ben keyiften öleceğim.

sözlük kızlarından yaprak sarma zirvesi

görsel alın len. kendi ellerimle yaptım size yin gari.

sözlük yazarlarının ilginç özellikleri

dilimi burnuma sokabiliyorum.hatta karıştırıyorum

sözlük yazarlarının itirafları

biri özellikle itiraflarımı beğenmiş. çok mutlu oldum lan valla bakın.böle de küçük şeylerle mutlu olan bi meleğim ben.
tipimden asalet akıyor kahretsiiin.

nefret edilen reklamlar

perwol reklamları. biri de demiyor ki abi bu kadın davete giderken yanında niye perwol taşıyor??
yapıyonuz bari mantıklı bi şey yapın da inanalım. bu kadar salak yerine konulunmaz ki

aşığım ulan.çok seviyom

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

bayıra garşı yatır beni tırmala beni gaşı beni.

bi gün arkadaşlarla birlikte film izleyelim dedik. on kişi varız. yanımızda da kızlar var tabi. artislik olsun diye ingilizce izleyelim dedik filmi. sonra başladık ama bi bok anladığımız yok. sonra bi ara filmdeki adamın biri turkey dedi, arkadaş atladı ordan; aha lan turkey dedi valla turkey dedi diye* biz hepimiz yerlerdeyiz tabi. kızlara da rezil olduk.

ben bu yazıyı sana yazdım

kim lan bu 'san' herkes ona bi şeyler yazıyor.

vampir olmanın avantajları

lan kaç gündür bende bunu düşünüyorum ha. bunun yazarına kahve yapmak geldi içimden.
vampir olmak istiyorum cidden. gerçi insan olmayı ne kadar becerdik ki onu becerelim..

sözlük yazarlarının tespitleri

parfümcülerde hep yakışıklı erkeklerin bulunması.
ayrıca her kokulu osuruğun arkasında bok vardır:en büyük tespitim.

sözlük yazarlarının sevgili kriterleri

sert, haşin. ımmm böyle..neyse anlatamam görmem lazım.

seviyorsa gidip konuşan adam

olması gerekeni yapan adam. sevgi üstü kapalı ifade edilecek bi şey değildir. sevgi her zaman açık olmayı haketmiştir..

onsuz her şeyin eksik olması

tuvaletsiz ev gibi bişi mi lan bu

üniversitelinin kredi kartı borcu

her ay 400 lira.
nasıl mı? her ayın 7 sinde düzenli olarak asgari ücret 100 lira yatırılır. sonra yatırılan 100 lira itinayla kuruşu kuruşuna tekrar harcanır. bi daha ki ay tekrar yüz lira yatırılır.
limit verilirken de 500 dü.felsefem bu olduğu için 2 yıldır hiç artmadı. her ay düzenli 100 lira harcıyorum. 400 bankaya borç kalıyor.her ay bankaya kazık atıyorum galiba lan ben

çift lavaşlı çiğköfte

karnı iyi doyurabilmek için yapılan bi şey olsa gerek. burda çiğköfte dürüm (tek lavaş) bi de bi bardak kola( bana sınırsız) 1 lira. ısmarlayabile bilirim?

uyurken salondan konuşma sesleri duymak

bi de bunun o sesleri duyup, kalkıp merhaba merhaba diye seslenen insan versiyonu vardır. ben uyurken sesler duycam, kalkcam bi de merhaba dicem.manyak mıyım lan ben aklımı peynir ekmeklemi yedim.çekerim yorganı kafama kimse bulaşamaz bana oh mis

sözlük yazarlarının şu an istedikleri şeyler

duygusal değilim aslında, böyle romantikliklerden hoşlanmam filan ama şuan yaslanabileceğim bi omuz istiyorum lan *

gece geç saatlerde dinlenebilecek şarkılar

yıldız tilbe: kafam hafif dumanlı

dinlemek için (bkz: (vid #40300))