bugün

entry'ler (295)

akbank

çalışanını gözünü kırpmadan işten çıkarabilen banka. her gün işsiz kalma korkusuyla çalışır çalışanlar.

domino s pizza

aynı siparişi malum siteden verdiğiniz zaman hediyesi olmayan ancak kendi sitesine üye olup sipariş verildiğinde bir sefere mahsus 1 lt cola hediyesi olan pizzacı.

kadınlara çekici gelen erkek meslekleri

(bkz: biscolata erkekleri)

sarhoşken yaptğınız en saçma şey

ne hikmetse dini tartışmak.

konya deyince akla gelenler

eskişehiri canla başla özlemek.

eskişehir

özlediğim şehrim. hıoç özlenilmeyecek olan havasını falan özledim lan sözlük.

işbankası olmasa chp batardı

araştırmadan yazın zaten aferin
http://t24.com.tr/haber/c...kar-payi-aliyor-mu,289836

kpssye son ay çalışmak

son 3 ay sadece tarih çalışarak girdiğim kps sınavına keşke hiç çalışmasaydım dedirten bir sınavdı. okuyun geçin ders çalışmayın. kıçınızı yırtsanız çalışmadıgınız yerlerden gelecek sorular.

sözlük yazarlarının düşünceleri

kalabalık içinde yalnızlık bir nebze de yalnızlık içinde daha da yalnızlık çekilen bi hayat sürdürürken hayattan soğuyorum.

erkeğin ağlaması

başlığı görünce aklıma takıldı içten ve gönülden doyasıya en son ne zaman ağladım dedim. sonra hatırladım eski mahallede ki bakkalının dört beş yaşlarında ki kızın gözlerine bakınca ve o akşam ağladım ben. ameliyat ol iyileş kırmızı spor ayakkabı alıcam söz demiştim. beraber koşma sözü de vermişim hatırlamadım ama küçücük kalp yalan mı söyleyecek allah aşkına. ameliyat olmuş iyileşmiş. sigara almak için gittiğimde boynuma atladı küçücük elleriyle sarıldı, sarıldım. koştuk sonra parkta bir saate yakın zaman geçirdik hücrelerimin yenilendiğini hissettim. akşam yalnız kaldığımda düşündüm uzun zamandır kimse bu kadar içten ve gönülden sıkı sıkı sarılmamıştı bana hemde koşulsuz beklentisi olmayan biri. küçücük çocuk beni dağıttı resmen gerçek sevgiyi gösterdi saf duygularıyla.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

(bkz: (#23529472))

yakışıklı olmadığı için hiç çok sevilmeyecek olmak

(bkz: çirkin erkek yoktur fakir erkek vardır)

hiç erkek arkadaşı olmamış kız

13 14 yaşlarında yanaklarından sevilesi küçük kız çocuğudur. gözleri ışıl ışıl parlarken masumiyeti görürsünüz gözlerinde. hayattan çok şeyler beklemektedir sevmek sevilmek için can atar. sonrası malum biri çıkar karşısına canını, ruhunu yakar sonra yine aynısı olur yine aynısı olur hep tekrarlanaır bu süreç. ve artık bu sahte dünyada masumiyetini kaybetmiş biri olarak yaşamına devam eder.

sözlük yazarlarının yaptığı çılgınlıklar

kpss çalışmak. acayip bir çılgınlık önünü alamadılar binlerce çılgın hunharca bu akımda telef olmak için can atıyor resmen.

bir ilişkinin kanserleşme süreci

sex sonrası alınan hazla orantılıdır efendim. iki taraf içinde ne kadar çok tecrübe o kadar sağlıklı ilişki.

hiç kız arkadaşı olmamış erkek

oo sap uzak durmalı haydi kaç kaç. *

yaran telefon diyalogları

+efendim
-merhaba tarih ve saat bey gecikmiş ödemeleriniz için rahatsız ettim
+ha evet
-400 lira gecikmiş ödemeniz var
+biliyorum var
-yani borcunuz için aramıştım
+tamam var bencede var yani mutabıkız
-iyi o zaman görüşmek üzere
+ok canım kolay gelsin.

isteyin ödeyeyim lan daha istemeyi beceremiyorsunuz.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

gecikmiş ödemeniz bulunmaktadır. en kısa zaman içerisinde ödeme yapmanızı rica ederiz. tabi büyük harfler ile göze sokula sokula gelen mesajdır.

17 nisan 2014 mp antalyaspor eskişehirspor maçı

maç sonrası aslında memleketimde ne kadar mutlu insan varmış ya lan dedim. her ne kadar trafiğin amınakoysalar da memlektimin insanını mutlu görmek beni de mutlu etti. ayrıca espark ta dev ekranda maçı canlı izletmesi büyükerşen'in farkını ortaya koymuştur.

edit : imla

pisuvara büyük abdestini yapan insan

(bkz: nereye sıçacaklar)