bugün

entry'ler (78)

çocukken inanılan abuk subuk şeyler

odanızın herhangi bir yerinde sizin uykuya dalmanızı bekleyen yaratıklar...

2 broke girls

HIMYM tadında bir dizi. Sizi kahkahalara boğmasa bile kendisinden sıktırmıyor. Bence bu dizi hale hak ettiği yeri bulabilmiş değil. Şimdiye kadar 18 bölüm yayınlandı dizinin.

iphone

(bkz: Iphone 4GS)

unutulmaz film replikleri

May you live forever. (300 spartali).

iphone 4gs

Apple sirketinin cikardigi son 4GS ozelliklerini hepimiz az cok biliyoruz. Ancak cogumuzun bilmedigi bir nokta var. apple bu urunu daha alt klasmandaki dokunmatik ekran telefonlar icin cikardi. Cu ku bildiginiz gibi Samsung Galaxy S2 ve buna benzer urunler 1.500 tl ve altinda satilmakta. Buna karsin Iphone 4G 2000 tl civarlarinda. Apple bu urunu cikararak bu klasmanda yarisa katilmak istedi. Amerika da sim kilitsiz hali 1.150 tl ye satiliyor. Turkiye de apple tarafindan daha satisina baslanmadi ancak Darty ve Teknosa 4GS i satmaya basladilar. Hemde tam 3 kati fiyatina yani 3000 tl nin ustu bir fiyatina. Bu oncelikle cihazin uretim amacina ters. Nasil bir mantik var bizim insanlardaanlamis degilim. Haberlere gore Apple turkiyede satisa basladiginda fiyati 2000 tl civarinda olacak. Ee yine pahalli, nasil rekabete girecek hedefledikleri gibi.

sis atma o ç

Rakibi gafil avlayan kisiye soylenen soz...
+Eger sis kullanmasaydin seni mahfetmistim
+Kim atti bu sisi aq atmak yok demedik mi!

öğrenci evine yapılan ilk market alışverişi

Markete girilir ve onune ne gelirse alinir, bu hareket bir daha tekrarlanmaz. Cunku ogrencinin cebinde acilan delik kapanmaz ve ekonomi moduna gecilir. Her sey azar azar.

vizelere çalışmak yerine sözlükte takılmak

Vizelerime cok az bi sure kalmis olmasina ragmen suan yapmis oldugum sey. Calismaktan kacis yolu.

ağzı kokan kız arkadaş

seksten soğuma nedeni.

facebook

sevgililerin ayrılma en büyük ayrılma sebebi olan milyar dolarlık site.

ahmet kaya

her yaştan gencin şarkılarını dinlediği, büyük adam, usta yorumcu. Kendisinin hiç bir zaman bu ülkeyi bölmeye çalıştığına inanamadım ve inanmayacağım! bugün onun doğum günü! doğum günün kutlu olsun büyük usta.

ilk kez gerdeğe gireceklere tavsiyeler

fazla düşünmeyin! düşündükçe işlev azalır.

gecenin tek şarkılık özeti

pitbull feat. enrique iglesias - Come N Go

cumhuriyet bayramını kutlayanların tutuklanması

yok artık daha neler! bunu yapmaya kimsenin gücü yetmez, yetemez!

kızların evlenmeden önce bekaret zarını diktirmesi

ya zamanında bazı haltlar yemişsin. yanlış ya da doğru o kızı ilgilendirir. ama evleneceği kişi aldatmaya, kandırmaya çalışmak yapılacak en büyük yanlıştır. işin en başında ben böyle böyle şeyler yaptım zamanında demek en makbulüdür.

cumhuriyet bayramı kutlamayan cumhuriyet hükümeti

Atatürk 1937 yılında doktorunun kesinlikle gitmemesini demesine rağmen Milletim üzülür diyerek kutlamaları iptal etmemiş ve katılmıştı. oysa şimdi bu hükümet kutlama yapmıyor. utanmasalar komple kaldıracaklar.

cristian baroni nin bjk ye dakika 88 de gol atması

fenerbahçe ve beşiktaş taraftarının unutmayacağı bir gol.

cristian baroni nin bjk ye dakika 88 de gol atması

beşiktaşlı taraftarları hayattan koparan fenerbahçe taraftarını ise hayata bağlayan gol. gölün zamanlamasının yanı sıra kendisi de ayrı bir güzel. uzak bir mesafeden düzgün ve sert bir vuruş. göze hitap eden harika bir gol.

sarhoşken yapılan saçmalıklar

aşırı bir inatla sarhoş olmadığını savunma.

burger king

üniversite hayatım boyunca vazgeçemeyeceğim yegane mekan. özellikle yemek sepetiyle anlaşmalarından sonra haftada minimum 2-3 sipariş veriyorum. menüleri lezzetli mc donald'sa göre büyük ve acı sosu bir harika.