26 sene önceki ilk platonik aşkım beni bulduğunda takdir ettiğim site.
88 sene sonraki huzur evleri arkadaslarimi bulamadiğim site.

(bkz: ne dedim lan ben simdi)
(bkz: bok yüzlü)
(bkz: bok suratlı)
(bkz: sol framede seni görmediğim gün öldüğüm gündür)
(bkz: ehh yeter be)
üzüntü kaynağındır bazende. bir hevesle bulursun cocukluğunu gencliğini beraber gecirdiğin arkadaslarını , canımli cicimli konusursun ilk zaman , ama eksiktir birseyler , sahte gelir her hareketi ,
baska dostlarıyla cektirdiği resimlerini incelersin yıllardır görmediğin canın arkadasının , o değildir sanki aynı sırada oturduğun , beraber kopye cektiğin , dersten kacıp kacıp eğlendiğin , herseyini bilen dostun değildir .birzamanlar saatler yetmezken konusmaya iki kelam etmek bile zor gelir .
hayal kırıklığıdır . bi bakarsın , her aklına geldiğinde gülümsediğin anılarının yerinde artık yeller esiyordur .
sayesinde bugün izmir'e bilet alıp ilkokul arkadaşlarıma yıllar sonra kavuşmamı sağlayan sitedir kendisi çok teşekkür ederim kendilerine...
nice insan "öff 10 yıl önce ki insanla ne ppaylaşcam yaa" , "o kadar samimi olsam zaten iletişim kurardım" gibi laflar etsede sürekli şehir değiştirmek vs gibi olaylardan dolayı koptuğum insanlarla yeniden tanışıp yine o günleri hatırlamak hatta arada kalan 10 yıllık boşluğu doldururcasına gece çıkıp hep birlikte alemlere akmak istememe neden olan sitedir. yarın 8 de izmir'de çok mutlu bir insan görürseniz bilin ki o benim.
bugün gazete haberlerine göre, 19 yaşındaki bir harward öğrencisinin yatakhanede kurduğu site. genç şu an 23 yaşında ve 15 milyar dolarlık bir servetin sahibi.

geçtiğimiz günlerde yahoo, 1 milyar dolar teklif etmiş, karşılığında '' sen git o parayla kendine bakkal dükkanı kur '' cevabını almıştır.

yüzde 1.5 kısmını google' ı geçerek, microsoft satın aldı. böylece microsoft artık facebook' un reklam işlerini yürütecek.

-----

bu bilgilerin dışında, sosyalleşme aparatı ilan edilen facebook' un, artık yonja' dan bir farkı yoktur. hele ki türkçe kullanımının da açılması itibariyle, '' 1.75 boyunda esmerim, kendime uygun evlenecek bayan arkadaş arıyorum '' tarzında msjlar virüs gibi artacak, ilk günkü şan şöhretten eser kalmayacak.
facebook big brother olabilir mi?
http://www.facebook.com/group.php?gid=5189973815
(#2520550) bu entryde bahsedildiği gibi; emeseni alınan kişilerle muhabbet direk kesiliyor. gariptir. denedik gördük. ama şöyle bir durum var ki; tamamen hayatınızı aktardığınız bir sitedir. güvensizlik hat safhadadır.
ayırca çok eski arkadaşlarımla şöyle bir diyaloğa girmeme sebebiyet veren mekandır.

-aa nasılsın canım??
+iim..
..
-ee ne yapıyorsun nerede okuyorsun?
+ya ben kıbrıs'tayım.
-aa öyle mi?? hangi okul?
+daü!!!
-aa daü iyi ya.
+hımm evet ya baya iyi bir okul.
-bölüm ne?
+endüstri mühendisliği.
-aa ben de endüstri mühenisliği okuyorum...
+hangi okul?
-odtü...

(yüzün düşmesi)
ilkokul arkadaşları kesinlikle bulunuyor. *.. cok guzel bir şey ilkokul arkadaşlarıyla tekrar konuşmak benim takdirimi kazanmıştır. test edip onayladım.
ilkokul arkadaşımı bulduğum site. çok mutlu oldum. gerçekten eğlenceli faydalı genel kültür artırıcı bir site. arkadaş falan edindim sayesinde.

şaka lan şaka inanmayın hemen. atlamayın sazanlar gibi. bulamadım ilkokul ortaokul arkadaşı falan. neden bulamadım?

çünkü aramıyorum.

açıkçası pek umrumda değil, ilkokul ortaokul lise arkadaşlarım. ve sizin gibiler beni iğrendiriyor.

gerçek hayatta asosyalliğin nirvasına ulaşmış siz zavallılar, herhangi bir sosyalleşme sitesinde, üff abi hayvan ortam var gibi sazan gibi atladıkça ben sizden daha çok iğreneceğim.

siz değilmisiniz, ezik insanlar gibi, dalga geçmenize rağmen, belki bir iş çıkar diye yonja ya takılan, siz değil misiniz sosyalleşelim diye sözlük ortamlarına dalan.

siz değil misiniz asrın icadı interneti, sadece sosyalleşmek için kullanan, nasıl iğrenmeyim ben sizden..

ilkokul arkadaşımı buluyorum sosyalleşiyorum. internetten kız kaldırıyorum romeo oluyorum, cybersex yapıyorum kazanova oluyorum havasından kurtulun be canlarım.

yazık internette geçirdiğiniz onlarca saate. çıkın hava alın dışarıda sosyalleşemeseniz bile, açık hava görün. insan içine çıktıgınızda görüyoruz çoğunuzun halini. ağacından düşmüş koala ya benziyorsunuz..

bu yazımda yılmaz özdil hatırası olarak raflardaki yerini alsın
%1.6 ' sının microsoft'a satıldığı (1.500.000.000 $'a) ebenizinde bulunabileceği garanti tek arkadaşlık sitesi.
feci book u çıkacağını düşündüğüm site.
(bkz: sexbook)
ing. merakliyim.
yeni bir katılımcı olarak hergün arkadaşlardan gelen eklentileri merak edip profilime yerleştirdiğim için sayfamın çingene bohçasına döndüğü sitedir.ayrıca üyeliğimin ilk günü lönk diye lisedeki platonik aşkımı gördüm.hemde hiç aramadan tesadüfen.yuh dedim bu kadar da hızlı olunmazki kardeş..
arkadaşlar sayesinde tanışma fırsatı bulunan;hayatın iş , aşk, okul devredelerine dair unutmaya yüz tutan dostluklarını tazelemsinbi sağlayan aracı kurumdur.
free kurdistan adli grubunda alenen turk'lere sovenler var. sikayetimi yaptim ama ne sonuca ulasir bilmiyorum. ornek olarak;

--spoiler--
türkler ne kadar aşağılık bir ırk olduklarını bellı ediyorlar..küfür ve tehdit mesajlarının hepsi türklere ait...şanlı ulus..müslüman millet..pehh..sokiyim herşeyinize..aa bi daka bugun cuma dimi...siz namaza da gidersiniz şimdi...
ama allahı kandıramazsınız 2yüzlü millet..!!
--spoiler--
rayban gozluklu, gucci cantali, lacoste gomlekli arkadaslarimin sayisinin bildigimden cok yukarida oldugunu ogrendikten sonra hesabimi sildigim, gelismis arkadaslik sitesi. bi de kazik kadar herifler yok vampir, yok isirdim, kan geldi, bana nick ver gibi sacmasapan islerle ugrasip bunlari da marifetmis gibi bana gonderdikten sonra bu sitede daha fazla durmanin manasizligi anlasildi tarafimca.
hayatımdan çıkardığım tüm dangalakları tekrar hayatıma sokmaya çalışan internet oluşumu. *
çok ilgilenmediğim ama son baktığımda hiç ummadığım ve uzun süredir görüşmediğim kimselerin arkadaşlık teklifinde bulunup beni şaşırttığı sitedir. genel özellikleri ve arama şekliyle benzerlerinden daha iyi olduğunu düşünüyorum.ama bu tür sitelere ilişkin en genel düşüncem: vakit kaybı olduklarıdır.
durup dururken soğuduğum site. en son dört yapraklı quasimodo'ya benzeyen bir hatuna yazılıp ondan bile yüz bulamayınca umutsuzluktan intihar etmemi sağlamış sitedir. ama küllerimden yeniden doğdum ve siteye üye bütün hatunları tek tek denemeye karar verdim. kısmet artık 25 milyon hatun varmış, elbet birisi olur di mi..hadi artık burada vakit kaybetmeyim. alaska'dan başlayalım bakalım..
msn üzerinden bir arkadaşınızın kendi listesindeki bir kişinin profil linkini size yollayamadığı bir privacy policy e sahip global website,social platform, fuck you..

ilginç..
aylin is askere gitmek istiyooo. gerçekten var böyle rezillikler.

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=237059