bugün

facebook

ilkokul arkadaşımı bulduğum site. çok mutlu oldum. gerçekten eğlenceli faydalı genel kültür artırıcı bir site. arkadaş falan edindim sayesinde.

şaka lan şaka inanmayın hemen. atlamayın sazanlar gibi. bulamadım ilkokul ortaokul arkadaşı falan. neden bulamadım?

çünkü aramıyorum.

açıkçası pek umrumda değil, ilkokul ortaokul lise arkadaşlarım. ve sizin gibiler beni iğrendiriyor.

gerçek hayatta asosyalliğin nirvasına ulaşmış siz zavallılar, herhangi bir sosyalleşme sitesinde, üff abi hayvan ortam var gibi sazan gibi atladıkça ben sizden daha çok iğreneceğim.

siz değilmisiniz, ezik insanlar gibi, dalga geçmenize rağmen, belki bir iş çıkar diye yonja ya takılan, siz değil misiniz sosyalleşelim diye sözlük ortamlarına dalan.

siz değil misiniz asrın icadı interneti, sadece sosyalleşmek için kullanan, nasıl iğrenmeyim ben sizden..

ilkokul arkadaşımı buluyorum sosyalleşiyorum. internetten kız kaldırıyorum romeo oluyorum, cybersex yapıyorum kazanova oluyorum havasından kurtulun be canlarım.

yazık internette geçirdiğiniz onlarca saate. çıkın hava alın dışarıda sosyalleşemeseniz bile, açık hava görün. insan içine çıktıgınızda görüyoruz çoğunuzun halini. ağacından düşmüş koala ya benziyorsunuz..

bu yazımda yılmaz özdil hatırası olarak raflardaki yerini alsın