bugün

insanların resimlere bakıp bakıp birbirine mesaj attığı site.sahte kimlikle abaza erkeklerin ruhunu okşayan hatun kişisi yaratılarak eğlenceli dakikalar geçirilebilir.
(bkz: dört yapraklı yonca)
ara beni boya beni 0 5.........

diye dumur eden bi mesajın geldiği amaca göre değişen site.
maksat semt ve okul arkdaşlarımızla karşılaşmak birbirmizi hatırlamak. swh

her geçen gün seviyesizleşen, basitleşen bir yapıya sahiptir ayrıca.
jonjon gözükmenin şart olduğu, içten abaza olanların yuvası.
(bkz: olmasaydi ne kaybederdik)

en hot bakislilar diye bir kavram oldugundan bihaber olabilirdik belki, evet.
piyasa yapmak isteyenlerin diledikleri kadar uydurmasyon sey yazabilecekleri gereksiz site.
erkeklerin kız düşürmek için kullandığı site.
tikky cenneti!
ileri derecede mal olan kızlarla ülkemizin dağdan inmiş ayılarının buluştuğu egzantrik site!kendini göstermeye çalışan salaklarla dolu! kendilerini kınıyorum..
narsist kişilerin sevgili bulma/mastürbasyon amaçlı takıldığı site
insanların kendilerini jpeg formatında ifade etmeleri.
hergün uydurma bi adresle
şahsın tekini kovaladığım olmaz olası site ..
gerçekle alakası olmayan hayal ürünü karizması olan insanların kendilerini sanal olarak ifade etme şekli. ama tanıdık kişileri bulup dedikodu yapmak için gayet iyi bi yer. *
arabasının önünde verdiği pozları siteye koyan tikkycilklerin olduğu site. bide friend liste fazla kişi olması için milletin sidik yarışına girdiği gözlenmektedir.
yonja sitesi ve türleri sanal pezevenkten başka bi şey değildir. haa yumurta topuk ayakkabısı, yalanmış jöleli saçları, altın kolyesi, pembe gömleği yoktur belki bu sitenin ama pezevenk pezevenktir arkadaş.
(bkz: yonjada kari ile diyalog baslatma taktikleri)
merkezi San Francisco'da olan bir şirkete ait olan site. türk internetinde yabancı sermaye.
iTC*
abaza genclerin takildigi,cirkin kizlarin bulundugu rezil site.hackerlar a allah yardimci olsun.

amin.
status (yani medeni hal) bölümünde in a relationship (yani sevgilisi var) yazmasına rağmen şahsıma gelen tanışma ve buluşma tekliflerini okurken gülmekten yarıldığım,her türk gencinin bir ray-ban i olduğunu ve bununla fotoğraf çektirmeye bayıldığını bana düşündürten komik ama faydasız site.

tanışma tekliflerinden en yaratıcısı,'selam naber gözlerin çok güzel yonjada yeniyim msn adresim xxx@yyy.com mesajıma cevap verirsen sevinirim vermezsen de canın sağolsun' olup, en dandiği de , 'selam naber tanışalım mı?' dan öteye gitmez.

bana tek faydası, vakt-i zamanında ilkokul arkadaşlarımı bulmuştum msn de konferans yapıp eski günleri anmıştık...ben pek anlayamadım ama etinden sütünden yününden bizim bilemediğimiz şekillerde maksimum faydalanan arkadaşlar da vardır mutlaka, tebrik ediyorum hepsini burdan.
(bkz: hem sözlük hem yonja hesabı olan yazarlar)
Tikky,imitasyon tikky ve hatta kendini tikky yapmaya çalışan kıroların cirit attığı sitedir.Sitede Bağdat caddesi gençliğinden esintiler görürsünüz ki bu sizi rahatsız edecektir.Bi halta yaramaz sitedir.
katılımcıların bir sayfalık bi profille, olmak istedikleri kişiyi (kendilerini değil) ifade etmeye ölümüne uğraştığı bir sosyallik alanı. eğer üye olacaksanız sizin olmasa da bir arabanın şöför mahalinde bulutlu bi havada büyük güneş gözlükleriyle uzağı kesen bir fotoğrafınız olmalı!
sacma salak bir sitedir ve türevleriyle dolmustur ortalık insan ilişkilerin sanal dejenere yolunda hızla gittigi bir düzendir böyle giderse evliklik teklifleri,kız istemeler falan internetten yapılacak diye korkmaktayım.
salak tikilerin tüm bilgilerini doğru vererekten piyasa yapmaya çalıştıkları concon arkadaşlık sitesi.
tikilerin kıroların buluşup kaynaşma adresi.
üye olanlara göre oldukça seviyeli internet arkadaşlığı diye tabir ediliyor...yalaaannnn
kahkaha.com dan ne farkı var ordaki arkadaşlığın yaa.
güncel Önemli Başlıklar