1. 1.
  dördüncü nesil yazardır. hoş gelmiştir.
  ... pyndemonium
 2. 2.
  red bull duayeni. *
  ... pammuk
 3. 3.
  yeni gelmiştir, ama sözlüğün bünyesini uzun zamandır burada olanlardan daha iyi bilmektedir. mesaj atmanın enerji kaybı olan yazarları tanımakta, bi entry nin ne kadar arti, ne kadar eksi oy alacağını gayet güzel bi şekilde tahmin edebilmektedir. bu da iyi gözlemciliğini gösterir ki, kısaca hoşgelmiştir.

  düzenleme: kendisini huşu içinde selamlamayı bir borç bilirim. saygılar. *
  1 ... black magic woman
 4. 4.
  entryleri kendine gore yorumlayarak hemen saldiriya gecmeyi kendisine marifet sanan yazar.
  (bkz: dur kardesim bir sakin ol)
  1 -2 ... temporarypeace
 5. 5.
  havadan para kazanan ademoğludur, hınzırdır da bu vesileyle.

  --spoiler--
  "pushing our limits a little further back each day, step by step, we conquer the fears which stop us from taking possession of our own existence"
  --spoiler--

  angelo d'arrigo * ayrıca; özel mesajla küfretmeye yetecek zeka kırpıntılarıyla mastürbatif ego kusmaktan öte bir halta yaramayacak terminoloji ishaline tutulmuş eblehleri tokmaklar hassaslıkla.

  fikir beyan edebilmek için sözlükten başka ortamı olmayan bir iki tatminsizin küfürleri akabinde abidik gubidik nedenlerle çaylak edilmesini de sallamamasına karşın, çaylaklık süresi bitip yine hiç entry girmemesine rağmen ikinci kere çaylak edilmesiyle gülmek için uzuv bulmakta zorlanandır, karnı ağrıyandır.

  herkes kendi çapında pastadır exfreak kişisinin nezdinde, ancak kimileri daha iyi pastadır, o nedenle vitrindeki en ışıklı yerde yer alır, iki lafın belini kırıp salya akıtır.

  sadece sözlükte varolan/varolabilen'le, gerçekte de binlerce insana kelam edenler tam bu noktada ayrılır en nihayetinde.

  o yüzdendir tam buraya üç nokta koyuyorum... *
  2 -1 ... exfreak
 6. 6.
  pkk sempatizanları karşı olan sert tutumu ile gönlümü fetheden yazar. tabi işlerine gelmiyor bazı yavşakların ama onlar da zaten belli ediyorlar ne bok olduklarını.
  2 -2 ... tayk
 7. 7.
  sürü içindeki eşşekleri şak diye tanıma özelliği ile kendisini öven narsist yazarlardan biri daha...

  hak ediyormu, bence evet.
  1 ... cehennem tanrisi
 8. 8.
  birinci nesil silik yazar laz pacino'nun fütursuzca hakaret etmesine karşın insanlığını kaybetmemiş yazar arkadaşımız. helal olsun insanıdır. bir de moderasyon insanlık yapsa da uçurdukları dandik bir yazarın dandik dandik entrylerini silseler. en azından görüntü kirliliği olmaz.

  edit: moderasyonun içinde insan varmış ki ex-yazar kıl pacino'nun insanın tüylerini ürpertecek derece de tiksinç entrylerini silmişler. yiğidi öldür hakkını yeme demişler. helal olsun moderasyona da.
  2 -1 ... chazsmyr dhuunyl
 9. 9.
  arada bi sadece okumak için sözlüğe girdiğimde, nickinin altındaki "dördüncü nesil çaylak" yazısını görünce "oha lan.. hala mı?!" tepkisini vermeme, sonuna da sürekli gözlerini kırpıştıran şaşkın smileyi koymama neden olan, moderasyona "ee.. yeter ama.. küfreden adama karşı edebini koruyan adamın yersiz cezası, sırf birilerini memnun etmek için bu kadar sürdürülür mü?!" diye sürüp giden serzenişlerde bulunduran, yazar olsa da okusak kişisi.

  alıngan düzenleme: gönlümüzün yazarı falan da değil. hıh! *
  -1 ... black magic woman
 10. 10.
  helal olsun yazarı. dördüncü nesilden takip edebildiklerim arasında birikimi ve farklı cümleleri nedeniyle sivrilen, entrylerini takip etmeye başladığım yazar.
  ... yalnis