bugün

düşünmeyi becerebilen ve kendini çok net ifade edebilen adam. statüsünün aksine, hiç de silik değildir.
yakla$ik 1 sene önce kendini sözlükten sildirmi$ yazardir. israrlarimi kirmayarak tekrar geri geleceğini de bizzat $ahsima bildirmi$ yazmandir. evet buraya kadar her şey güzel..

lakin bilindiği üzre sözlükten silinmeyen, kendi isteği ile silinen bir yazarin 1 sefere nahsus olmak üzere tekrar geri gelebilme $ansi vardir.

kendisi mail yolu ile moderasyonla ileti$ime gecmi$ lakin hicbir cevap alamami$tir. ben bu sefer moderasyonla görüşme yapmi$imdir lakin aldiğim cevap iç burkmu$tur, bu ne perhiz bu ne lahana tur$usu lan dedirtmi$tir.

alinmami$tir. neden mi ? ben tek cümle ile söliyeyim,

bu adamin zekasi kaldirilalami$tir bu sözlükte.

farkli bir nickle gel, ne olursan ol yine gel lan allahsiz freak.
an itibari ile tekrar sözlüğe gelerek ayar isteyen bünyeleri doyuracak haberini bizzat kendisinden aldiğim yazar.

gel lan gel.
5.nesilin zirvalamasindan sonra ''bunlara kim ayar verir , verse verse bizim exfreak verir'' düsüncesi ile aklima gelmis aslinda hic aklimdan cikmayan heriftir . özlenmiştir feci sekilde. 'sözlüğe geri dön lan' teklifime 'hasiktir olm ne işim var coluk coocuk yuvasinda ' diye cevap verecek kadae nezaket sahibidir. hayvandir.
bir dönem küfür yöntemi ile sözlük üzerinden terörle mücadele yapan dördüncü nesil silik.
hedefleri uğruna herşeyden vazgeçmiş kişidir. buna sözlükte dahildir. canımdır ayrıca söylemeden geçemeyeceğim. herşey birilerini, ama kaale alınacak birilerini örnek almaksa bu yaptığı, sonu başarıdır, zaferdir. iyi haberlerini bekliyoruz kişisi. yolu açık olsun. * yazılarını ve ayarlarını özleyeceğiz.
(#3301022)

"bir etki yarattın mı düşman, kazandın demektir. sevilmek için basit olmak gerekir"

oscar wilde.
kişiliği kadar kalemi de güçlü olan yazardır. pkkya küfür etmesinin hafifliğini sadece kendi değil, türkiye'de yaşayan türkler olarak birlikte yaşadığımızın da farkındadır ayrıca. asalak olarak yaşayan her bünye insan kimliğine bürünmüş olabilir fakat, sıfat haline gelemememiştir henüz.
düşüncelerini savunurken hiçbir zaman küfretmemiş yazmandır kendileri. aksine sadece terörle mücadele konusunda pkk'yı yalamak derecesinde örgütü methiyelere boğan cühela güruha kendi uygulayageldikleri tarzın karşılığında girdilerle ayarlarını verir, çekilir.

misal ülkedeki mezbahalarda kesilmek için bekleyen dana'lar hakkında "oh kebap da yaparız" tadında bir girdi, hindistan'daki hindu dostlarımızı rencide edebilir, bu ona göre küfürdür, haysiyetsizliktir, düztabanlıktır.

ama "kime göre neye göre" prensibini savunur.

olayı idrak etmek isteyen kişi, başlığın ilk sayfasını okumak suretiyle bugüne kadar kendisine açık seçik entry yoluyla küfredenlere karşı bile bünyeyi bozmayıp susmayı tercih ettiğini görebilir. tabi ilgili kişinin hakkında neler yazıldığını dahi okumadan başkalarının gazıyla ona buna ahkam edip, nick altına bir şeyleri damgalayıp kişilik tespiti yapmak kolaydır, yüzeyselliktir.

küfür bazlı olarak sıfatlandırılan eleştirinin de sadece pkk it sürüsü hakkında ettiği iki ayardan ibaret olmasına rağmen (ki içeriğinde küfür yoktur, destekleyen birilerine yalaka demiştir), sanki tüm girdileri küfür içerirmiş gibi girip özel mesajla "seni ve fikirlerini sevmiyorum. seni rakip olarak görüyorum" diyebilmiş ezikleri de sallamamaktadır. çünkü insanlık vasfına haiz olmayan bir terör örgütü hakkında en ufak bir kötü söz duyduğunda zıvanadan çıkan üç beş halikat garibesi için de aynı sıfatları uygun görmektedir. ve sadece bu iki üç entry'deki ağır ayarlara karşılık veremediği için nick altına hırs kusmuş bireyleri de "yetersiz" olarak tanımlamaktadır.

yazdığı girdilerin hepsi için kaynakça göstermiştir, göstermedi diyen aymazdır. aymaz da hakaret değildir.

herhangi bir konuda "kaynağın hani lan" diyecek olanların mesaj atmak yerine kendi başlığı altına bunu doğrudan ifşaa etmeleri de oldukça eğlenceli bir görüntü seramonisidir.

pkk'ya küfretmişse de bundan fevkalade zevk almaktadır. o kadar da terbiyesizdir kimilerine göre.

kimilerinin "insanlığa yakışmıyor birisinin ölümüne sevinmek" şeklindeki yerine göre doğru olabilen önermelerine de "o, insan olan için geçerli" şeklinde karşılık verecektir.

sözde demokrat ama anayasaya göre bir terör örgütünü pohpohlayıcı girdileriyle ortalıkta cirit atan ve yeri gelince tsk'ya küfreden 47 kromozom sahibi bünyeleri de gram sallamaz.

ayrıca kendisi vakt-i zamanında silahlı kuvvetler de eğitim de vermiştir. çoluk çocuğun askere gitsin gibi teenage mutant ninja turtles ayarındaki açıklamalarına ihtiyacı yoktur. *

çaylaklıkla gelen edit: bu girdideki editleme işlemini çaylak olarak yapan yazardır. gerekçe olarak da şu gösterilmiştir:

--spoiler--
üstteki entryleri refere eden veya onlara cevap niteliğinde olan entryler silinir.
--spoiler--
düşüncelerini küfürlerle savunan, böylece otomatikmen haksız duruma düşen yazar. bir insanın fikirleri ve düşünceleri eklemek gerekirse tezleri yeterince kuvvetliyse, o insan kendini savunmak için, ne küfür etmeye nede sesini yükseltmeye ihtiyaç duyar. sakince düşüncesini açıklar, ve gerçekten haklıysa zaten karşısında konuşan birisini bulamaz.

ama bu yazar malesef öyle değil, bir çok şey savunuyor, bir çok şey varmış gibi gösteriyor, ama kaynak göstermiyor. ve kendisine karşı çıkan birisi olduğu zaman, ona küfür etmekten de geri kalmıyor.

küfür etmek, acizlerin yapacağı bir iştir. böyle bir yöntem uygulayarak, kendi savunduğu bütün fikirlere sekte vurmaktadır haberi yoktur. ayrıca kendisine bir öneri, sözlükle PKK yandaşı aramasın, yada demokrat insanları PKK sempatizanlığı ile suçlamasın. PKK dağdadır, ve TSK onunla her şekilde savaşmaktadır. bir tepkisi varsa gidip askere kaydolarak bunu gösterebilir.
an itibariyle eksi verecek entry kalmadığından olsa gerek seri eksi oy veren ibne'nin 20 saniyedir hiçbir harekette bulunmadığı yazardır.

edit: yanılmışım, bunu yazarken 3 tane daha geldi. sevdim lan ben bu işi.

(bkz: ibneyi kudurtma cümleleri)
çok pis iftira atan yazardır. sözde kendisine hayranmışım. sana hayran olacak vaktim yok benim, böyle iftira görmedim allah belamı vermesin, helal olsun, başka da bir şey demiyorum.

ben seni ellerin olasın diye mi sevdim. *
seri eksi oy veren ibnenin, her "ben" butonuna tıklandığında 5 yeni eksi verdiğini gören, son 150 küsür entry'si, 5-10 dk içinde hırsla ağlayan bir veledin ellerinde hamur olmuş yazar.

olay moderatör tarafından incelenip ayyuka çıkınca o suratın ortasına çizgi çekildiğinde oluşacak göt görüntüsünü izlemeyi çok istemekte ayrıca. *

(bkz: sen ağlama dayanamam) *
manyak mıdır nedir şeklinde düşündürten kişidir. manyaklığı var ise mutlaka tanımak istediğim yazardır. az, çok fark etmez.
önce bir entrysi farkedilir daha sonra diğerleri merak edilir ve sonra yazacakları takip edilir yazarıdır.
(#3068934)
ayara susayan bünyelere güzel üslubuyla cevap veren, beni de bu zahmetten kurtaran yazardır.*
teorilerin bütün dünya çapında bilimsel olarak kabul edilip zaman içerisinde kanunlaştığını bilen yazardır.
evvela;
(#2998189)
akabinde;
(#3018329)

demişliği olan yazman.

(bkz: eskiden buralar dutluktu)
sözlükte, düşüncelerine değer verdiğim yazarlardan birisidir.
kişilik sahibi, bilgi küpü, dünyalar tatlısıdır. beni kırmış bana kırılmıştır.
olsundur. sevgiden, saygıdan bir şey kaybetmemiştir.
altın vuruşların adamı.
(#2901085) ayar nedir, kapak nedir. ele güne gösteren yazar. tebrik edilesi.
sevgilimi elimden almaya çalışan yazar. * zirvelerimizin neşe kaynağı olma görevini de üstlenmiştir ayrıca.

onunla oturup rahat rahat istediğiniz her konuyu konuşabilirsiniz. barda deliler gibi eğlenip, bağıra bağıra şarkı söyleyip, su gibi içki içebilirsiniz. asenavari kıvraklığıyla * sergilediği dansını gülmekten yerlere yatarak izlersiniz. alçakgönüllü dostluğa önem veren, gerektiğinde sizin için gözünü kırpmadan kavgaya giren kadim kişilik. henüz başlamadığımız yuva kurma çalışmalarımızı, sevgilimi ayartma girişimleriyle biraz zor duruma düşürse de, onu tanımış olmaktan çok mutluyum. erbuğ zaten seni çok seviyor, ondan bahsetmeyeceğim bile hiç. * *

aslında akşam çıkarttığım olayın * bütün geceyi mahvetmemiş olmasından dolayı çok mutluyum. harika bir geceydi gerçekten. seni iyi ki tanımışız. bu akşam pandora'dayız. dibine vurucaz eğlencenin. * *

kahrolsun güngör yıldız *
lafı tam yerine oturtan, efendiliği ve üslubuyla 35 lik adamlara ahlak dersi veren, üstüne bir de yola getiren* , söz konusu ayar olduğunda kralını veren uludağ sözlük yazarıdır. * *
kendisini sözlük dışında da otuzbeşbin kişiye okutan bir ademevladı olarak exfreak; ayarı alınca ağlayan ve sadece sözlükte varlık gösterebilen güruhun kreş öğretmenliğini yapmaya vakti olmadığını da deklare eder. sözlüğü hayatının en kıymetli eşyası addedip, iki ayarla zıvanadan çıkanlara da öğüt verecek vakti dahi yoktur. o derecedir yani. sinirlerini kontrol etmekten bile uzak, ağlak orta yaş erkekleriyle girdiği diyaloglarda da insanların kemik yaşına bakmaz, dolayısıyla aradığı zeka kırpıntısını görememişse de kendisini geri çeker. *

bu şarkı da sinirden gözleri dolan, hırsından klavyedeki enter tuşuna sert vuruşlar yapan koca bebeklere gelsin;

(bkz: sen ağlama dayanamam)*
ezik tayfanın küfürlerine maruz kalacak kadar tıpayı şişeye oturtmuş yazardır. afiyet olsundur. *