bugün

çağımızın tüm hastalıkları ile beraber yürütülmesi zorlaşmış hadise. bir sözleşme ama açık uçlu. ne vaat ettiğini bilmediğin bir sözleşmede eriyip gitme olasılığı yükseliyor. en iyi hitimal, yeni şeyleri beraber öğrenmek istediğimiz biriyle evlenmek.
görsel
Müthiş sabır gerektiren bir olaydır.
Kutsal bir birlikteliktir. Herkes kaldıramaz ve sürdüremez. Özellikle serbest yaşam felsefesine uyum sağlamış kişiler hayatta yapamaz. Yoksa onlara hergun azap hergun askerlik gibi gelir kanımca.
ilk sene hayvan gibi sikişme sonra tamamen durgun bir dönem olan zaman kaybı.
Herkesin şikayetçi olduğu buna rağmen herkesin ulaşmak için can attığı saçma sapan bi olgu.
bir adet koçiş ve bir adet karişten oluşan son yıllarda anlamını instagram üzerinden haykıran durum.
hayat kurtarıyormuş. biran önce evlenmem lazım. var mı boşta biri?

http://www.haberturk.com/...-evlilik-hayat-kurtariyor
kutsal müessese.
Aynısı sana yapılsa ?

ve adamlık hızla uzaklaşır..
Artik ciddi ciddi dusunmeye basladigim eylem.
Hayattaki en güzel en anlamlı şeydir.

Benim içinde bulunduğum durumdur. Öğrencilik ve bekarlık gerçekten zormuş azizim. O yanında iken yaşadığını hissediyorsun. Bir sebepten dolayı evden gitmek zorunda olduğunda ise bir otsun.

Evi bok götürür, yemek yiyemez olursun, içinde hep bir sıkıntı vardır. Velhasıl, öyle 48 saat sürmez, her gün bir ömür süren şeydir. Tabi aradığın kişiyi bulduysan.

Edit: yazım hatası

Edit: üstteki entry anlamsızca atar yapmış. Bre dürzü buraya zaten kendi görüşlerimizi yazıyoruz inisiyatif alarak. Bana göre böyle, sana göre de öyledir. Bunun çakallıkla ne ilgisi var?
iyi biri wanted.
elma gibidir.bir elmanın yarısı o,yarısı sen, ortadaki çekirdeklerde yavrucaklar.
her anlamda paylaşmaktır.
görsel
Arkadaşın biri çok güzel ifade etmiş kendi penceresinden katılıyrum ayrıca eklemek istediğim bir şey daha var;
Gündüz, kocasını "öküzün teki, düşüncesiz, hiç bana ilgi göstermiyor, hep gözü dışarıda" diye suçlayan kadının birini aynı akşam kocasıyla yemek yerken "hayatımın anlamı" etiketiyle paylaştığı şeyi gördükten sonra mutluluk için aradığım şeyin başka bir kadın olma ihtimalini kafamdan sildim.
evlenmek ve aşk hayatın tek anlamı değil.

yaş ilerledikçe bunu anlıyorsunuz.
Finaller bittigine göre artık evlenmeme bir mani kalmadı. Her an evlenebilirim.

Ancak sezonluk evleneyim diyorum. Yaz bitince boşarım.
Evet bütün kadınların hakkı ama aynı zamanda evlenmemek ve toplum baskısı yaşamamak da bütün kadınların hakkı.

Yinede gerçekten evlenmek isteyen erkek denk gelirse bu şans düşünülmeli. Erkeklerin evlilikten kaçtığını düşünürsek normal yani.
bira içip film izlemek varken evlenmek ve 3-4 boğaza bakmaya mecbur olmak neden isteyeyim ki dedirten olay.
Çok çok çok iyi düşünülmesi gereken olay. Şimdi ufacık gibi görünüp çözülmeyen meseleler ilerde daha büyük sorunlara yol açabilir.
Bu iş sadece sevgiyle olmuyor.
Zamanı geçiyor. Ama laf olsun diye de yapılmaz.
herkes bir kere evlenmeli, denemeli bu tecrübeyi.
gerçek Aşkı bulduktan sonra neden olmasın Arkadaşlar siz başka memlkette mi yaşıyorsunuz adam yazmıs evlenmeyin la sen gayrimeşru musun neden evlenmeden olur mu arkadaş herşeyin helalinden olmalı ya.
Doğru kişiyle yapıldıktan sonra dünyada cenneti yaşamak olsa gerek.
Düşünsene sevdiğin adam/kadın hayatının her anında.
Anahtar kelimeler; sadakat, bağlılık, huzur, aidiyet, sevgi, güven.
"O" kişiyi bulduğunda her geçen saniye
bu güzelliklerden mahrum bırakıyor demektir. Teşekkürler.