bugün

entry'ler (2976)

yürüyen merdivenin solunda bekleyen insan

Gercekten bu kadar gamsiz dusuncesiz olmak icin ne yapmak gerekiyor hic bilmiyorum. Hayatinda hic mi yuruyen merdivene binmedin be adam ya.

annesine çok bağlı erkek

Ben karima daha cok bagli olurum valla. Karim benim birtanem olur basimin taci olur canim karim. Cidden esim olacak kadin cok sansli olacak mi dersiniz.

yollar ücretsiz olunca ortaya çıkan fakir halk

istanbulda iki gundur toplu ulasim ücretsiz ve inanilmaz bir yoğunluk var ve bunlarin yolculuk tecrubeleri olmadigi her hallerinden belli oluyor amator davranislarindan yani demek istiyorum ki ücretsiz olmasa toplu tasima kullanamayacak kadar fakir bir halkin varligiyla karsi karsiya bu ülke. Adamlar o kadar binmemiş ki nerden inilir nerden binilir nereden akbile basilir nasil oturulur ona bile hakim değil. Acilen bu ucretsiz olma sacmaligi kaldirilmali ve de ekonomi düzeltilmelidir.

iş yerinden sevgili yapmak

Salakca bir eylem. Olum her bulunduğunuz ortamda sakalinizi kasiyarak ulan bize burdan ekmek cikar mi diye gezmekten vazgecin artik sizin yuzunuzden çirkin kızlar bile kendini dunya guzeli sanmaya başladı. Adama bakiyorsun okul baslamis hemen sinif arkadasina yanlamaya basliyor ise giriyor is arkadasina yanlamaya basliyor. Zaten o kadar gamsiz bir adam ki ciktigi kiz yarin obur gun ayrildiktan sonra biriyle oynasmaya baslasa gozunun onunde ayni ortamda olduklarindan bunu bile yutacak kadar gevsek adam cok. Cidden bu kadar gerizekali insan varken hayat cok zor. Kizlara zaten hic deginmiyorum bile iyi ya da kotu bir tane dallama bulunsun da yaninda isterse camurdan olsun aq o cevresindeki iki uc tane sumuklu kiza sap görünmesin yeter. O yuzden onlar da bu tarz iliskilere sicaklar.

furkan er

Bel omuz orantisi daha iyi olani yoktu yarismada furkandan baska. Mens physique yarismacisi.

otobüslerde kadınların hep ön tarafta oturması

Surekli ozellikle halk otobüslerinde gozlenen durum. Karti basar basmaz en ama en yakin oturma yeresi neresiyse on tarafta hemen çöküyorlar sebebi sosyal fobidir.

bir kadının en seksi olduğu yaş

30-45 yas arasi diyorum. Cok seksi olanlari mevcut.

bir kadındaki en çekici organ

Ayak bilegi, ayak, ince zarif eller.

iphone 13 pro max

Dostum hadi bana cebinde kac para var bir göster ceplerini bosalt denildiginde uzerinden 100 lira bile cikmayacak kisilerin tercih ettigi telefon. Allah akil fikir versin bu kadar beyni kit arkadas varken bu adamlarin milyarder olmasina sasirmamali.

libidonuzu yükselten en saçma sey

Siyah super ince corap. Topuklu ayakkabiyla birlestiren kadınlar tam taş oluyor.

35 yaşına kadar evlenmemiş kadın

Muhtemelen guzeldir bu kadin. Kendisinden yasca genc bir erkek olarak yerim yani her turlu.

sözlük yazarlarının itirafları

Son zamanlarda seni cok özlüyorum. Uzun bir süredir goremedigimden mi hayallerimizi gerceklestirmemizin arasinin acikmasi hatta yok olmasi midir beni bu denli yikan bilemiyorum. Dusundukce fotograflarini gordukce delirecek gibi hissediyorum. Her sigara yaktigimda aklima düşenin sen olmasindan her kirmizi sacliyi sana benzetmekten cok sıkıldım. Her seye ragmen seni cok ozledim. Bir gun beraber olabilmek umuduyla seni o iskelede bekleyecegim kac zaman gecerse gecsin. Umarim beni ekmez saatinden once gelirsin.Seni cok seviyorum. Butun cicekler senin olsun.

hangi tip insanlara karşı zaafınız var

Tam bir hanimefendi olan kadınlara bayılıyorum.

simay barlas

Tam bir taş. Goz ve cene yapisi benim tam tarzim herkes begenmeyebilir bu kizi.

kaan tangöze

Efendi saygili bir adam.

aynı sınıftan biriyle çıkmak

bazi kasar ve abaza takim tarafindan gaza gelinip yapilan eylem. ulan baska biri mi yok etrafinizda hemen ne diye yapışıyorsunuz surekli dibinizdeki insana amk. illa hoyotomdo boro olmolo yokso yopomom.

kadınları çekici yapan detaylar

Topuklu ayakkabi siyah corap ya da cizme ve siyah corap. Boyle seksi bir sey yok.

gidilen mekanda eski sevgiliyi görmek

Eglencenizin tadini kaçırabilen talihsiz olaylardan biri. Ulan tas gibi olmuş ya cok sinirlendim bugun.

karıyla kızla işi olmayan erkek

ne zaman bir kizla isim olacak gibi olsa sevdigim kiz ruyama giriyor onunla mutlu görüyorum ikimizi uyaninca da hakli keske o olsa yanimda diyorum. yani kisacasi sevdiğim kiz ruyama girerek engel oluyor.
Tanim: sadece sevdigim kadınla isim olur gerisiyle olmaz.

sevgilisiyle hava atan insan zihniyeti

Kızlar da cok var bu sirf maliyla mulkuyle boyuyla ovunecek diye yuzune bile bakmayacagi elemanlarla beraber oluyorlar. Bu barzolarda kendini bir sik sanıyor.