bugün

entry'ler (200)

duştan önce yaptığınız son şey

Öncelikle duşa girmeye karar verirsem saçlarımı yağlarım. Sonra vücut bakımlarımı yaparım ardından kombiyi ayarlar duşa girerim saç bakımı çokkk önemli belirteyim .
görsel

günün rap sözü

Çıktık yine yollara
Yaşıyor bu sözler anlat hadi onlara ne diyor bu gözler.

hayatta en çok tutulan şey

Ayrıca takımımı unuttum Fenerbahçe :D

bıkmadan ne yersiniz

Her gün yesem hayır diyemeyeceğim tek şey tabii ki waffle.
görsel

hayatta en çok tutulan şey

Bardağım, kalemim , telefonum peki sizin cevaplar ?
görsel

160 boyunda 100 kiloluk sözlük kızı

178 boyunda 200 kiloyum yaklaşmayın ezerim.

cinsellik ilişkinin şartlarından biri midir

Gerçekten merak ettiğim bir konu yani erkeğe yüz vermeyince basıp gitmesi bundan mıdır ?

sevgiliniz eşcinsel olduğunu açıklasa ne olur

onu bunu bilmem ama abazalar lezbiyen olduğunu bildiği kız arkadaşına napar bilmiyorum ama tecrübeler var çarşafla hamama gider. ulaşamadığı sevgilisini orada görebilsin diye memlekette olmamış olay mı :D
görsel

sevgilinin yanında güzel giden şeyler

bu romantik başlığa bile ağzı salya sümük ciğerlerinden .mmm ....mmmm diyen erkek bozuntularının attığı mesaj var ya oha ya gidin bi çaresine bakın yoksa sözlük sizin yüzünüzden genelev sohbetlerine dönecek.

görsel
bi fincan kahve ben ve kalbimin diğer yarısı.

vajina değil pıtık

ya neden karşı cinsin bi taraflarına sürekli isim takıyorsunuz biz sizinkine kalkık hacıyatmaz diyor muyuz başka derdiniz mi yok aloo.

eşinizi paylaşmak hoşunuza gider mi

Bence memlekette bu artık moda olmaya başladı haberlerde hergün bi olay var periscope filan dolu video swinger koymuşlar adını ama bana göre bi erkek kadınını kıskanmalı domuz gibi olmamalı tabi evlenilmeden yapılan her hareket bol keseden atılan hareketlerdir bunların çoğunun bekar olduğunu düşünüyorum hem cinslerim kendisini kullandırmasın ne diyelim.
görsel

partnerinizle yapmaktan zevk aldığınız hareketler

görsel

Böyle bi manzarada anı kucak kucağa paylaşmak , baş başa deniz kenarında bi akşam yemeği , birazcık da ateşimizi yükseltebilecek ufak kaçamaklar.
Bu 3 lü vazgeçilmezim ya sizin ?

an itibari ile mırıldanan parça

unutuldum unutuldum kurutulmuş güller gibi
yosun tutmuş duvarlara yazılmış günler gibi
gece bitmez gündüz bitmez bu yalnızlık hiç bitmez
ne kavgam bitti ne sevdam ömür geçer gönül geçmez
her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma
benden selam söyleyin bütün aşklarıma
çiçeklerim dökülür her mevsim sonra yeniden açar
ümidimin boynu bükülür sonra deniz bir daha taşar
bin defa taşar...

https://www.youtube.com/watch?v=fXMATSK-WrY

türkiye de adalet

bunu bayan olarak söylemek bana düştü. Türkiye de adalet genelevin 103 numarasında çalışan bayan.Adalet o.. oldu.

vermeyen kızın poposunu kaldırmak

ya tam abazalara göre başlık verirse o... vermezse bir tarafı kalkmış kız.
sizin için namuslu ağırbaşlı kız tanımı nassıl oluyor anlamadım heralde sadece sizin evlerden çıkıyor böyle kızlar kimsenin namusu yok herkes o.. size göre.

yumurtasız domatessiz bibersiz menemen yapan kız

böyle bir menemen mi icat oldu kimmiş o üstün yetenekli insan.

sevgilim sosyal medya hesabıma karışamaz diyen kız

kesinlikle haklıdır benim hesabıma değil erkek arkadaşım babam dahi karışmaz ne haddine ya kimse karışamaz.

kılıçdaroğlu nun bir israil projesi olması

ya bi gidin mk kullanışlı eşşekler sizi başlığa bak ya.

ay da 10 bin tl kazanmak ister misiniz

valla ben ufakta olsa 1 bin tl kazanıyorum ayda oturduğum yerden hemde başka iş yapmayı düşünmüyorum öğrenciyim zaten.

bacakları açık oturan kıza namusun görünüyor demek

namus bacak mıdır bu nasıl bir kavram ya ne türbanlı kapalı kızlar var yemedikleri halt yok bu kıstas değil beyefendi.

asıl sorun onlara böyle bakmakta

görsel