ben evlilik sozlesmesi yapalım, kimse kimsenin mal varlıgıyla tebelles olmasın; bana malın mulkun degil sen gerek derim. cok kalp.
Arkadaşlar pardon ama yapmalı. Tşk
yapmalı fakat boşanma durumunda nafaka verilmemeli.

kadının güvencesi ailenin satın aldığı ev olmalıdır.
En son böyle diyen birini kocası öldürüp evin temeline gömdugunu , üzerine de evi yaptığını okudum. Ben demem öyle birşey.
Ben de hep öyle diyorum nolmuş yani?
Zamanında Kurtlar Vadisi'nin ünlü Memati'sinin oynadığı Kaçak adında bir dizide kötü karakterin öldürüp evin temeline gömdüğü kızdır hiç şüphesiz.. Hatta al evi üstüne yaptım işte diyordu, haklı adam sjsj..
Kredi notu çok düşük olduğu için ev kredisi karısına çıkan adamlar mağdur, a ha ha. Müstehak.
Kadının amortismanı, evin amortismanından daha büyük olduğu için mantıksız bir eylem. Tabi yapmak isteyen yine yapsın, zevk meselesi.
Evlilik sözleşmesi yapalım, herkesin malı mülkü kendisinin olsun.

Şahane fikir ikizler burcu kadını.
Erkeğin aşık olacağı kadın tipidir.
Her fırsatta en ufak tartışmada minnet ve kavga sebebidir. O tapu sahibi olan kadına evlilik süresince evin bütün kirişleri enlemesine taşıyıcı kolonları boylamasına girer ağlatır çıkar ağlatır.
böyle düşüncelere sahip insanların evlenmemesi gerek. zira evlilikleri mal mülk üzerine olduğu için boşanmalara sebep veriyorlar. ortalıkta bir sürü psikolojisi bozuk bebe dolanıyor.. acaba boşanır mıyım düşüncesi olan insan zaten boşanır.. evlilik mümkünse 1 defa olmalı.. iyice tanıdıktan sonra evlenmeli insan.. tanıyamadıysa zaten yapacak bir şey yok.
O boşanmış zaten çoktan adamdan.

Ne üzücü bir şey ya, çocuğun yerinde olsaydım çok üzülürdüm böyle düşünen birini sevmişim onca zaman diye.
Kadınların karakterleri hususunda turnusol olan bir başlık..
Üzerine yapmalı.
ileri Yaşlı adam/gençkız ilişkisidir. Kızın olayı zaten mal mülk edinmektir, haklıdır da. Yoksa 60a merdiven dayamış adamı kız ne diye çeksin amk.
Adam öldükten sonra diğer varislerle mahkemelik olurlar genelde.
(bkz: 71 yaşındaki adamın 17 lik genç kızla evlenmesi)
eskiden öyleydi ev araba kadının üzerine yapılırdı çoğu zaman.
hatta ana baba üzeirne bile yapılırdı.
kisme kimsenin malına mülküne göz koymaz evlilikler de mezara kadar giderdi çünkü.
gel gelelim günümüzde evlenirken mehir bile vermek istemiyo insanlar
çünkü kafarında bir yerlerde her zaman evlilik ihtimali varoluyor.
ingilizcesi ile sugar daddy denilen para avcısı kız. ağzını gere gere konuşması da muhtemeldir.
El üstünde tutulan gelin modeli.
Konut kredimin devam etmesinden ve kredi banka ipoteğinden haberi olmayan kızdır.
karısını öldürüp yeni yaptırdığı evin temeline gömen adamdan şok itiraf :

'evi benim üzerime yap dedi!

swh..
görsel
Valla benim bir tane dubleks evim var. onuda hatunun üzerine yaptım. Benden sonra çoluk çocuğuna muhtaç olmasın istedim.