bugün

entry'ler (67)

nane yağı

Yüzümü yaktı ya noluyoruz.

eyşan tezcan vs selma hünel

Eyşan bile acemi kalır selma'nın yanında.

ramiz karaeski vs kenan birkan

Kenan çok haklı. Selma da Eyşan dan beter çıktı.

integralin müfredettan kaldırılması

Mühendislik barajı 50 bine çekilsin madem. Geri kalanlar da kapatılsın. Çünkü integral bilmeyen biri mühendisliğe başlasa 10 yılda bitmez.
Mühendislikteki hocalar zaten türevi integrali mükemmel bildiğinizi varsayarak üstüne ileri matematik anlatır.
Nasıl desem alfabeyi bilmeyen birinden okuma yazma mı bekleyeceksiniz?

verilen hediyeyi değiştirmek

Böyle bir şey yaptım umarım ayıp değildir.

evinde dans eden kızı çeken pakistanlı

Bunlardan bıktık ya.

ben bu yazıyı öylesine yazdım

Hayattaki lanetler ve insanların kendi çıkarları uğruna bana yaptıkları beni yıprattığında sana geliyorum. iyi ki gerçek değilsin sevgilim. iyi ki sadece birkaç güzel sözün var. işte onlara sığınmak ve mükemmel olan hayaline sarılmak beni tüm kötülüklerden arındırıyor ve kaldığım yerden devam ediyorum. Gerçek değilsin ve bu muhteşem. Çünkü gerçekler... O zaman sen de onlar gibi yoran ve tüketen bir düşman olacaktın sadece. Böyle her şey çok iyi bebeğim. Teşekkürler.

ilk buluşmada çorumlu olduğunu ağzından kaçırmak

Şeyyyy... Kısmen Çorum'luyum ben. O da oluyor mu.

düzenli manita

Düzenli manita? Bu ne demek oluyor ya? Çocuğun teki dedi bana bundan olurmuşum. Swh
Hayatımda ilk kez duyduğum ergen terimi.

uzak mesafe ilişkisi

Maksimum bir hafta sürüyor benimkiler. Malum benim salaklar ancak 1 haftada idrak ediyorlar. istanbul'dan Ankara'ya gelemeyecek kadar sünepe olduklarını.

insanı çileden çıkaran durumlar

PDR bitiren bir tane malum şahıs web tasarım kursuna başlamış sizin meslekte para çok diyor aw. iyi o zaman ben de psikolojik kitap okuyunca PDR den işe alsınlar beni. Ama yoook sizin diploma değerli bizimki değersiz dimi.
Neyse ya yoga yapacağım. Çok şükür obez olmayacak kadar normal bir psikolojim var. Swh

eloande ye koca buluyoruz kampanyası

Şuna benzemeyecekse gerek yok. Hadi arayın ve bulun. Referans alacağınız bey böyle.
görsel

düşün ki o bunu okuyor

Seni en çok da Nisan ayındayken özlüyorum bebek.
Sadece yakışıklı olduğun için değildi. Konuştuğum her yeni kişide bunu daha iyi anlıyorum. Başka bir şey.
Aramızda geçen bütün kötülükleri ise ... Bilemiyorum. Sanırım beynim sonraki kötü ve korkunç halini... Evet o sendin biliyorum, eminim ama yine de... O halini sevdiğim halinden ayrı tutuyor beynim.
Hem iki halini birleştirmek zor ve acı verici. Bunu reddediyorum.

muse tribute band

Orijinal muse konserine gidemediğim için Ankara'da bunu deneyeceğim bakalım.

kalça esnetme egzersizleri

Bu nasıl acı ya. Karın kası yapmakla yarışır.

ınstagramda mesaj alımını kapatan tip

Ya sabır ya sabır.
T: sevgilili bir tip olabilir.

evleneceği adama evi üzerime yapalım diyen kız

Erkeğin aşık olacağı kadın tipidir.

kafa dengi biriyle evlenip birlikte vakit geçirmek

Niye evleniyorsunuz ulan niye niyeeee. Bir erkeğin evlenmek için sebebi olamaz. Büyü yapıyorlar size.

arkadaşlar bir şey soracağım

Şöyle bir ağız tadıyla kavga edeyim bari de engelleşelim. Silince rahatlayamadım.
Şimdi yazmaya gidiyorum arkadaşlar.

arkadaşlar bir şey soracağım

Bu yavşak 2 gündür benimle konuşmadığına göre başkasıyla konuşuyordur.
Ne yani siz silmiyor musunuz bu durumda?