bugün

2011 Eurovision Şarkı Yarışması nda ülkemizi kimin temsil edeceğine dair isimler belirlenmeye başlandı. trt anketine göre atiye deniz ve hayko çepkin önde gidiyor.

(bkz: http://www.haberturk.com/...55-eurovisiona-kim-gitsin)
trt nin anket sonuçlarını kaale almayarak yapacağı seçim doğrultusunda eurovision şarkı yarışmasına katılacak olan sanatçıdır. anket sonucu hayko * cepkin i işaret edecektir açık ara farkla, orası ayrıdır.
(bkz: bülend özveren)
ulan bütün inci sözlük hayko diyor.
onun dışında birinin çıkması lazım demektir bu.
inciden değilim ama ben de hayko diyorum.
muzip yanım da müslüm gürses diyor.
Her sene tartışması yapılan mesele.
internette anketler düzenlernir, müzik kanalları sokağa çıkıp istiklal caddesinde (bilhassa kral tv) bu soruyu sorarlar, gazeteler de çorbada tuzlarını eksik etmezler.
Bu sene için en güçlü aday, yapılan anketlere göre Atiye'dir.
Öte yandan maNga grubu da her fırsatta Hayko Cepkin'i aday göstermektedir fakat kendisi kısaca *bu teklife "Eurovision gibi bir hayalim yok. Ben Eurovisionu pek ciddiye almıyorum. Benim ilk beşe girmek gibi derdim de olmaz. Sonuncu olup sansasyon yaratma derdindeyim. Ajda Pekkan gibi olur mu bilmem ama mayo giyersem olur herhalde." şeklinde yanıt vermektedir.
Ayrıca Hande Yener katıldığı her programda aday adayı olduğunu kendi kendine ilan etmekte, röportajlarda eurovision'a gitmek istediğini yine yeni ve yeniden söyleyip durmaktadır.
Ayrıyeten Hepsi grubu "çok politik birşey yane biz düşünmüyoruz"cudur.
(bkz: güllü)
(bkz: hepsi)
ebem gitsin.
(bkz: sertab erener)
(bkz: nihat doğan)
(bkz: ismail yk)
(bkz: ajdar)
mfö gibi oldu sanki.
candan erçetin.
(bkz: hayko rulez)
eurovisiona hande yener gitsin, gitsin bir daha da gelmesin.
nahide ekengil gidebilir gelmesede olur.
ingiltere kralı, rahmetli başkan kennedy, taçsız kral pele, beckenbauer, kaleci myer, nadya komanaci, brigitte bardot, fenerbahçeli cemil. hepsi beraber gitsin ama.
(bkz: güllü)
(bkz: nil karaibrahimgil)
yeni şarkı yapmasına da gerenk yok.
extra large isimli şarkısı ilk 3' e rahatlıkla girecektir.
(bkz: aslı kökçe)

en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum o nadide sesiyle.

sonuç:
sondan birinci
kuşum aydın gitsin
türkiyeyi uçuracağından eminim.
(bkz: ben)

ben gideyim lan bi memleket görürüz. çikolata da getirim lan size almanya dan.**
küçük enişte gitsin.

(bkz: tutmayı küçük enişteyi salıverin gitsin)
kim gitsin bilmem ama demet akalın gitmesin gidersede
- bizim haberimiz yok, onu tanımıyoruz bizden habersiz gelmiş, deriz. *
bi kerede ben gitsem ne olur sanki. * *
(bkz: cansever)
ismail yk gibi biri varken tartışılacak mevzu mu bu?