bugün

entry'ler (471)

öpüşürken eliyle burnunu kaldıran laz erkeği

sevdiceğinin yüzünde kalıcı hasar bırakmamak için, sahip olduğu orta çaptaki bir penisi andıran oksijen aletini eliyle şöyle bir havaya doğru iten çok saygıdeğer canan erkeğidir.

(bkz: her eve lazım olan erkek tipleri).

sözlük yazarlarının lakapları

(bkz: nuriş).

tekrar tekrar izlenen türk filmleri

(bkz: zübük)

vedia bülent çorak

kurucu ve başkanı olduğu dünya kardeşler birliği mevlana yüce vakfına geçen hafta gittiğimde içeride koca bir resmini gördüğüm kendi resmi, atatürk'ün hemen yanına iliştirilmiş kişi.

pasta ve çay içip ölümsüzlüğe inanan bir kaç güneş öğretmen adıyla anılan kişilerle çok keyifli bir sohbet ettim. bana tanrının din programını sonlandırdığını artık uzay boşluğundan sadece kendi belirlediği insanlara bilgilendirme ve dünya barışı için vahiy gönderdiğinden bahsettiler ki ; ama ben ateist olduğumu tanrının herhangi bir din kitabı yazdırdığına inanmadığımı ve bu fikri çok saçma bulduğumu söyledim.ardından:

güneş öğretmen-niye öyle konuşuyorsun 11880 şimdi tanrı seninle konuşsa onu dinlemeycek misin?
11880-saat epey geç oldu, eve geciktim.

spider man öldü

spider man öldi mi
ussuz new york kaldı mi?

sözlük yazarlarının itirafları

nihat doğan'ı bütün iticiliğine, yaptığı salaklıklarına ve saçma sapan sözlerine rağmen yakışıklı buluyorum.

kirli sakallı ve bakımsız görüntüsü ne yalan söyleyeyim bütün kusurlarını örtüyor.

esrar

divan şiirinde kullanılan çoğu zaman sevgilinin ağzını ifadede kullanılan sır.

başlık açarken dikkat edilmesi gereken hususlar

(bkz: başlık) ve (bkz: başlik)
başlık açılmadan önce açılmak istenen başlık kontrol edilmelidir.

her biradan sonra neskafe içmek

alkolün yıkıcı etkilerini azaltmasından yana daha bir pis kafa yapan durumdur.
kanıt: (bkz: nescafe). (bkz: neskafe) hatta (bkz: neskayfe)

koma wetan

'şemmê rebene' adlı parçasıyla anlamadığım bir dildeki şarkıya dahi beni hayran bırakan bütün kazançlarını zamanında halepçe katliamında yakınlarını kaybeden ailelere bağışlayan, eski bir kürt rock grubu.

iyi bir insan olmak için ilk adım

dolaylı ya da dolaysız yoldan her türlü şiddet eyleminden uzak kalmak.

ateistlere sorulacak tek soru

niye masalları sevmiyorsunuz.

türkler erken boşalıyor iddiası

(bkz: amerikanın oyunu bunlar)

hazreti muhammed

eski efsaneleri, masalları ilahi bir norm edasıyla gerçekmiş gibi gösteren yaptığı mucizeleri ne hikmetse yalnızca kalpleri mühürlenmemiş insanların gördüğü dönemin en uyanık insanıdır.

sen kalk ebu nevfel'den duyduğun tamamen mitoloji kökenli olan tevrat ve incil'den zoraki aktarmalar ve ticaret için gittiğin şehirlerden araklamalarla kendini bile kandırabileceğin, çölün ortasında baldan ırmakları vadeden yeni bir din icat et.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

jean paul sartre-bulantı.

en itici insanlar

'aaaa ben onuda biliyorum 'deyip her şey hakkında bilgisi olduğunu iddia eden insan tipleri.

sözlük yazarlarının kehanetleri

2023 yılında başkanlık seçimi ve akabinde türkiye'de feodal bir düzen yapılanması gerçekleşecek.
türkiye parçalanmış orta doğu coğrafyasında amerikanın bekçiliğini yaparak koftiden büyük bir ülke konumunda gözükecek.

intihar edenlerin cesaretli insanlar olması

'bu hayat uğrunda ölünecek kadar değerli ve kutsal değildir'.albert camus.

acun ılıcalı yı yakışıklı bulan bayan

ileri derecede göz problemi olan insancık.

kilo alamayan erkek

obez(recep akdağ isimli bakanımıza göre: şişko)erkeklerin kıskandığı, genelde atletik görünen tip.