bugün

entry'ler (577)

ezgi sertel

Hayatlarinda bir defa olsun televizyona cikabilme heyecaniyla kendisine ilgi gosteren temiz, saf insanlarimiz ile egosunu ve midesini sisirmeye bir turlu doymayan kadin. Etin kilosunun altinla yaristigi ulkemde agzindan salyalar akarak yemek yerken gordukce aklima kucuk cocuklarin, hamilelerin geldigi bir programin sunucusudur.

asus zenfone 2

satis politikasini belirleyenin kafasini merak ettigim. protesto ederek g3 aldigim. biraksaniz 6 ayda telefon kendi kendine yuruyerek gelirdi.

1990 doğumlu kızlar

simdilerde anne olanlardir.

didi reklamlarının bayması

para icin kendini dunyanin en sinir bozucu kadinina dovdurten ceza ya diyecek laf bulamadigimdir.

bursa denilince akla gelenler

(bkz: grev)

özcan deniz ve sıla lı coca cola reklamı

özcan denizin para için yapmayacağı şeyin olmadığının ispatıdır.

asus zenfone 2

turkiye fiyati 1399 tl olarak aciklanmis ve hayal kirikligi yaratmistir.

asus zenfone 2

asker bekler gibi yolunu gözlediğim, hiç çaresiz yeni bebeğim olacak telefonüstü. onun o 5.5 inchlik ekranını pudralayıp, pamuklara sarıp, kucağımda sallaya sallaya uyutmak istiyorum. *

agatha nın anahtarı

okumakta olduğum ve beni büyük bir ikileme düşürmüş olan ahmet ümit eseri. yazarın daha sonra çıkmış romanlarını önceden okumuş biri olarak baş komiser nevzat ın büyük bir patlamada eşiyle birlikte ölen çocuğun bir kız olduğunu hatırlamakla birlikte; bu eserde yer alan "Sevgilim Tiner" başlıklı bölümde komiserimizin ölen oğlunun hayaletiyle uykusundan uyanması beni şoka uğratmıştır. her kitabını kana kana su içer gibi okuyup bitirdiğim ahmet ümit in böyle bir hata yapmayacağından emin olarak acaba işin içinde başka bit yenikleri mi dolaşıyor diye heyecanlanmaktayım.

paramparça

cihan beyin bir zamanlar bihter ile behlülün gizli gizli buluştukları otel odasında kalmakta olduğu dizi.

spor ayakkabısını çorapsız giyen insan

survivor yarışmacısıdır.

sagopa kajmer

geçen gün tozunu aldığım albümü şuanda kulaklarımda bangır bangır çalarken; bana hala ilk dinlediğimde duyduğum kalp atışlarını, burun sızısını, gözyaşarmalarını nasıl hissettirebildiğine inanamadığım zat. hele ki albümü bundan 6 yaş küçükken; bir eşim, bir işim ve doğmayı bekleyen bir oğlum yokken aldığımı düşününce...

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Anne Karnındaki Bebeğe Şarkılar - Touching Calm.

samsung galaxy s4 zoom

o değil de... http://www.youtube.com/watch?v=3j4I0PqNzKE

o ses türkiye

bu sezonun birinciliği hakedeni çoktan belli olmuş ses yarışması programı.*

the flower of carnage

ancak kalbin hüzünle kilitlenmiş en derinlerindeki boş odalarında yankılanabilecek bir şarkı. öyle ilginç bir hüzün zerk ediyor ki, saatlerdir dinliyorum, fakat çözemiyorum.

bu feat kim herkesle düet yapmış

bir müzik öğretmeni: ne tarz müzikler dinliyorsunuz?
bir öğrenci: track müzik dinliyorum. *

okulun tatil olduğu haberi

kar ve sisin dayanılmaz beyazlığı... nerede sis bitiyor nerede kar başlıyor göremiyorsunuz bile. okul yolunda uçurumdan yuvarlanmamak adına hatim indirdikten sonra nefes nefese geçiyorsunuz elleri buz kokan çocukların karşısına. ne kadar, ne kalitede, ne verebilirsiniz ki ve öncelikli derdi ellerini yeniden hissetmek olan bu çocukların kaçta kaçı görür, duyar, anlar sizi? yıl 2012...

keulraesik

http://http://www.youtube.com/watch?v=IwZtD0XB7JQ

kore sineması

beklenilenin çok çok üzerinde yapımlardır. "do re mi fa sol", "klasik" ve "bir milyonerin aşkı" farkına bile varmadan gözyaşları süzer yanaklarınızdan. "biz" den bir şeyler bulmanız kuvvetle muhtemel.

--spoiler--
klasik isimli yapımda gözleri yaşla dolu bir gelin fotoğrafı vardır ki hatırladıkça gözlerim dolar.
--spoiler--