bugün

hepsi demektir.
sen, sen ,sen, hepiniz gelin.
hepsi.

ayrıca dört kızdan oluşan bi kız grubu, yani girl band.
(bkz: all of them)
tamamıyla, tümüyle anlamına gelen kelime.
4 konservatuvar öğrencisi tarafından kurulan, sahne şovları ve dansları ile piyasaya canlılık ve kalite getiren, müzikleri de gayet başarılı olan, işlerini birçok şarkıcıya göre çok daha düzeyli, başarılı ve altyapılı olarak yapan türk pop grubu.
zamanında nickelodeon da yayınlanan komik çocuk programı
thats all
boyları 160 cm civarlarında olan mini grup.
mete özgencil desteğiyle çıkan grup.
boyları 160 cm civarlarında diyerek bok atanların tanışmak için kıçını yırtabileceği grup.
bende hiçbiri diye bir grup kurma isteği uyandıran,türkçe ölmüş be kardeşimm dedirttiren, tüm şarkılarını sözleri aynı olan, her klipte aynı şekilde dans eden kişilerden oluşan,her duyduğumda sinir kat sayımı ciddi ölçülerde yükselten,iğğrençç demek istediğim ama kibarlıktan diyemediğm müzik grubu
Türkiyede bu güne kadar in iyi satış rakamına ulaşmış girl band, neler geldi geçti adrenalin, venüs, yoncimikin dansçıları* hepsi fiyaskoydu ama bu çocuklar gayet iyi çalışıyor daha çok gençler biraz daha destek olunursa çok iyi bir grup olacağından eminim.
grubun üyelerinin adları:
yasemin (1986)
cemre (1985)
eren (1985)
gülçin (1984)

albümdeki şarkılar:

olmaz oğlan
yalan
üç kalp
dur dur
dün tattın
çok güzelsin
gecelerce
nedenini sorma
herşeye rağmen
olta
gitme
özgür değilim
ikinci albümleri çıkacakmış. eziyetin ikinci bölümü...
aşkı derin yaşamaya gelmiyor onlar da olanca basitliğiyle anlatıyorlar işte..

amanın amanın kim gelmiş
eski sevgilim gelmiş
sütü sıcak içmiş belli
gezmiş görmüş öğrenmiş
veyaaa
ah sen üzgün ah ben üzgüün o da üzgün yapma herkes çok üzgüün.. **
kısık ateşte 15 dakika filminde oynamıştır pardon görünmüştür bu grup. film boyunca bir masada öylece oturmuş, filmin sonlarına doğru herbiri 2-3 kelimelik replik beyan etmiştir yani olmasalarda olurdu. (bkz: hepsi bu mu)
dört tane balerinden oluşan müzik topluluğu
sarışın kızımızın sürekli uu aa demek suretiyle arka cephesini yırttığı diğerlerinin ise ıcıbıcık konuşarak şirin görünmeye çalıştığı grup.
son albümlerinin çıkış parçalarının sözleri de takdire şayandır.vAh vah hanimis benim koca bebegim
Uyusunda büyüsün adam olsun görelim

Istedigin hersey ayagina gelmez
Aglamayan bebege kimse mama vermez

annene hiç benziyo mu
Dön yüzüme iyice bak
ruh yasimiz tutmuyor
yetti seni pispislamak

Oda bi gün büyüyecek
Tipis tipis yürüyecek
Oda bi gün büyüyecek
Sevmesini ögrenecek
devamını yazmayacağım...bünye kaldırmıyor.
baharat ve çıtır kızlar tarafından oluşturulan altyapının ardından başta kendini yadırgatsa da sonradan kabul ettirmiş bir girlband*.yaptıkları müzik bana her ne kadar beş para etmez geliyorsa dahi bir destiny s child tan nesi eksik demeden de edemiyorum...
tv makinasına konukken (bkz: boys anılar)la aynı masayı paylaşmak gibi korkunç bir deneyim yaşayan 3 kızdan oluşan grup. *
hiç bana bakma olmaz oğlan parçasındaki "oğlan"ın nasıl bir oğlan olduğu merak unsuru olan kız grubu ***
Güzel olmasalar da güzel vücutlu ve seksi çıtır hanımlardır. * Zaten müzikleri ünlü olmak yolunda bir araçtır, o yüzden yorum yapılması gereksizdir.
kalpsizsi gibi güzel bir şarkı yapıp içinde benimde bulunduğum girlband düşmanlarına bile kendilerini dinletebilen grup
şarkılarını söylerken garip sesler çıkaran,giyim tarzlarıyla barbieleri andıran kişilerin oluşturduğu müzik grubu...kendileri 0-12 yaş grubuna daha çok hitap etmektedir...
(bkz: Tepsi)*
(bkz: çarşı buna da karşı)
esmer, kıvırcık uzun saclı, olanı hepsine bedel.
tek tek sesleri bir cekicilik yaratmayan *, birlikte söyledikleri zaman iç gıcıklayıcı bir fonetik oluşturan grup.