bugün

entry'ler (558)

sevgililer gününde sevgiliye atılabilecek sms

kırosun ama yine de seni seviorum aşkım.

gölevez

Akdeniz'e dökülen nehir deltaların etrafındaki alüvyal topraklarda (anamur'da olduğu gibi) doğal olarak yetişmektedir.

kızların üniformalı erkek merakı

arkadaşımın başına gelen olay,arkadaş küçük bir kaza geçiriyor şikayetçi olmak için jandarma karakoluna gidiyor. Bizim kızda da üniforma merakı var komutanla konuşuyorlar şöyle böyle oldu falan komutan kızın numarasını alıyor, arkadaş karakolu çıkar çıkmaz komutandan bir mesaj umarım tekrar kaza geçirmediniz diye.muhabbeti ilerletiyorlar komutan kıza bekarım annemle yaşıyorum adım şu soyadım şu diye söylüyor.Arkadaş yanıma geliyor işte mehmet komutan konuşmak istiyor buluşalım diyor vs.Buluşuyorlar daha ilk dakikada komutan kızı öpmeye başlıyor kız arabasının plakasını alıyor.Plakdan araştırdım ki komutan evli çocuğu var ve adıda mehmet değil yani kızların üniforma merakı başlarına dert açıyor.

her konuda ailesine danışan fert

ailesine çok bağlıdır,ailesinin kendisi için yanlış karar vermeyeceğinin bilincindedir.

bir kadının en tatlı yaşı

her yaşın ayrı bir güzelliği var bilirim.

ilkokulda müzik dersinden akılda kalanlar

müzik dersi yerine matematik dersi yapmak.

başörtülü bir anneye sahip olmak

başörtülü de olsa açık da olsa anne candır.

kadınları yatıştırma yolları

sen haklısın herşeyin iyisini sen bilirsin de olay bitmiştir.

memleketi kimler idare ediyor

makarna,kömür, beyaz eşya dağıtıcıları idare ediyor.

başbakan ın 10 bin genci

10 bin genç değil,10 bin koyun sürüsüdür.

en nefret edilen laflar

telefonun neden yanında değil,
biraz kilo alsan,
diyet yapmasan iyi edersin.

37 soruyu yanlışlıkla şifrelemek

ne olursa da yanlışlıkla olur bilerek yaparlar mı hiç bizler de inandık haklısınız beyler yanlışlıkla yaptınız.
edit:diğer sınavda da bir otuz yedi daha şifreleyin size yakışır.

chp ye oy veren insanların ortak özellikleri

hiç bir zaman oyunu kömüre, makarnaya, pirinçe, beyaz eşyaya değişmeyen insandır.
edit: başlık bana kaldı.

türkiye deki reklamların kalitesizliği

türkiye de yapılan ne kaliteli ki reklamı kaliteli olsun.

ben bu yazıyı patronuma yazdım

sevgili patronun(kuzenim)x3ün kapısını ben çizdirdim kusura bakma bir daha olmaz.

sümeyye erdoğan

sakız reklamında oynabilir.

ben bu yazıyı sümeyye ye yazdım

sevgili sümeyye bir daha bir yerlere gideceğin zaman 150 polis değil, 500 polis korusun seni mazallah başına bir şey gelirse türkiye sümeyyesiz ne yapar.

günlük su ihtiyacını çay ile karşılamak

vücudunu düşünmeyen, böbreğine verdiği zararın farkında olmayan bilinçsiz insandır.

turuncu saçın kızlara yakışması

kişi kendine yakıştırıyorsa başkasının yakıştırıp yakıştırmadığı çok da önemli değildir.

kömür yardımı almadığı halde akp ye oy veren insan

kömür yardımı yerine makarna ve pirinç yardımı alımıştır muhtemelen.