bugün

aslen siirtli olan işadamı.hedef ezca deposunun sahibi.bundan sonra tarım ve hayvancılığa yönelerek geleceğin bir numarası olmayı hedeflemekte..
2005 yılında Üreticinin Sütüyle Ancak Helâ Yıkanır gibi bir laf edip bir kaç gün önce ulusal süt konseyi nin başkanlığına getirilen kişi. * *

http://www.tmmob.org.tr/g...y.php?kod=5273&tipi=9
http://www.stargazete.com...cak-oldu-haber-194915.htm
eski maocu, yeni akp'li işadamı.
(bkz: dönek)
"Ben Türk olmaktan mutluluk duymam, üzülürüm!" şeklinde bir açıklama yapmış tayyip sevdalısı iş adamı, kanal 24 ve star gazetesinin ortaklarından olan hedef ecza deposu'nun sahibi.
emine erdoğan'ın hemşehrisidir...
dönek bir iş adamıdır. işçi partisi ve chp üyeliğinin ardıdan sakallı bir imaja bürünüp, akp üyesi olup servetine servet katmıştır.
tayyip erdoğanın arkasındaki en büyük gizli itici güç olarak nitelenen siirtli işadamı.
Bir zamanların yandaşı önder aytaç'ın hakkında şöyle yazdığı adam:

5.Medical Park hastanelerinin büyük ortaklarından birisi Ethem Sancak. Sn. Sancak, Hedef Ecza Deposu ve Hedef Holdingin sahibi. Sağlık sektörüne girdiğinden bu tarafa Ethem Bey asıl mesleği olan depoculuktan çekiliyor. Ethem Bey ayni zamanda da Siirt’li. Burada belki de başka Siirtliler de devreye giriyor.

6.Ethem Sancak ayni zamanda Başbakan Erdoğan’ın ilaç danışmanı. Bu ön bilgiden sonra; Medical Parkların yaklaşık % 20 - 25 oranındaki hissesinin de bir diğer Siirtliye ait olduğu dedikoduları sağlık camiasında sıklıkla konuşuluyor.

7.Malumunuz olduğu şekliyle, şu anda her ilde bu hastane pıtrak gibi açılıyor. Yakın bir zamanda, Özel Hastane Yasası da değiştirildi ve 300 yatak kapasitesi olmayan özel hastanelere hastane ruhsatı değil, artık tıp merkezi ruhsatı verilecek. Bu etkili ve yetkililer ise -herhalde kendilerine önceden malum olduğu için- daha yasa değişmeden yaklaşık 60 - 65 tane özel hastanenin ruhsatını peşinen alırlar. Ve bu alınan ruhsatlar kazanılmış hakları olduğundan, kaç yataklı olursa olsun hastane açabiliyorlar.

8.Bir de ayrıca ilaç firması durumu var. Yaklaşık 10-12 yıl önce B***L diye bir ilaç firması kuruldu. AK Parti Hükümetine yakınlıklarıyla meşhur bu firma, bu zaman zarfında büyüyerek, görünüşte bağımsız 10’a yakın ilaç firmasına dönüştü. Bu firmanın ilaç ruhsatları ise çok kısa zamanda bakanlıktan çıkıyor duyumları söz konusu. Adamlar artık diledikleri gibi ilaç çıkarıyor.
http://haber.rotahaber.co...l-sos-ve-tkhk_318122.html
ülkede kalmayan solun kendini sol diye yutturmaya çalışarak kendi kasasını dolduran yandaş insan modeli.
marksistken cemaate dikey geçiş yaparak altın bukalemun ödülünü alan ayrıca ineklere fısıldayan adamdır. olası bir hükümet devrilmesinde pılını pırtını toplayıp büyük ihtimal kuzey ırak kürt bölgesinde yaptıracağı bir şatoda purosunu tüttürüp dizini döverek kahkahalarla bizi izleyecek adamdır. (bkz: the cow whisperer)
edit: ayrıca 2 günden beri redhack'in internete sızdırdığı ses kaydı varken bu adam hakkında entry girilmemiş olması gerçekten uludağ sözlüğün gündemi ne kadar takip ettiği konusunda beni hayal kırıklığına uğrattı. sanırım bu yüzden adam ses kaydında ekşi sözlüğe selam çakmıştır.
http://kiyamet-projesi.bl...isadamlari-ses-kaydi.html
hedef ilaç'taki kalan son %20 payını ingilizlere satıp, yandex'e ortak olacakmış. lanet olsun senin vatan sevgine. yandex kim ya? topu topu 1-2 milyon tl harcasan daha iyi iyisini yaparsın. 10-20 milyon harcasan çok güzel bir marka çıkarırsın. türkiye'nin ilk arama motorunu yapmaya yazılımcılar çoktan hazır ama senin gibi sermaye sahipleri yüzünden giremiyorlar arama motoru işine. türkiye'den kazandığın parayı git ruslara yedir. hem de türkiye'den arama motoru çıkmasının önünü kes. kardeşim git türk arama motoru açsana. ara.com.tr var mesela adamlar az parayla işi götürüyorlar. git 1-2 milyon tl harca arama motorunun kralını yaparlar. bana ver ben bile yaparım. sen hala ne diye rus'ların mühendislerine para yediriyorsun ya. sen ülkeni neden satıyorsun? türk arama motoruna para yatırsana. bi de röportaj veriyor gazete "teknoloji işi"ne giriyormuş. neresi teknoloji ulan onun. rus mühendis yapacak, rus mühendis kazanacak. türkiye mühendis dolu. dünya'nın en iyi mühendisleri var. gözünü karartmışlar. senin gibi yatırımcı arıyorlar ya. sen hala rus mühendisleri adam etme derdindesin. bu ne biçim milliyetçiliktir ya. bi de recep tayyip'ı seven biriymişsin. recep tayyip erdoğan duysa kulalarını çeker valla. recep tayyip erdoğan'ın ülke sevgisi felsefesini geçici bir menfaat uğruna çok güzel satıyorsun tebrikler.

rus yandex'in başarılı olmasının sebebi teknoloji değil, para. rusyadaki oligarkların doğalgazdan kazandığı para sebebi ile yandex ayakta durdu ve başarılı oldu. şimdi sen parayı türk internet siteleri ayakta dursun diye yatıracağına elin rus şirketine satıyorsun. ülkene ihanet ediyorsun. ülkene çok fena ihanet ediyorsun.

ehtem sancak bana ulaş, türk arama motorunu yapalım tarihe geçelim.
an itibariyle Akşam ve SkyTurk'un yeni patronudur.
akp iktidarının en büyük yandaşlarındandır kendisi, tam bir hükümet yağcısıdır, ama karşılığını fazlasıyla almıştır hiçbir şey boşa değildir bu dünyada.kendisi akp iktidarı döneminde servetine servet katmıştır.

son dönemde akşam gazetesi, skytürk televizyonu önemli medya kuruluşları da kendisine satılmıştır.
evet kendisi medya'ya geri dönmüş ve tekrar medya patronu olmuştur.

http://birgun.net/haber/a...sancaka-satildi-4881.html
Ethem Sancak aslında kime benziyor?
--------------------
Rotahaber'de Ünal Tanık yazmış:
-------------------------------

Ethem Sancak, bugün dindar bir insan. 10 yıl kadar öncesine kadar ise Marksist biri idi. Hem de Perinçek ekibinden.

Sancak'ın geçmişini merak edenler, Erkam Tufan Aytav'ın kaleme aldığı "Aydınlıktan Kaçanlar" kitabında işe yarar epey geniş bilgi bulabilir.

Sancak, dindar olduktan sonra sakal da bıraktı. Onu kim olduğunu bilmeyenler, dışarıdan baktıklarında, rahatlıkla cami etrafında zamanını geçiren bir "Hacı Amca"ya benzetebilir.

Çankaya Köşkü'nde geçtiğimiz 29 Ekim resepsiyonunda Cumhurbaşkanı Gül, Karl Marks'a benzetince Ethem Sancak dayanamaz.

Sancak, "Beni 11 yıldan bu yana bir sürü insana benzetiyorlar. Ama bir Müslüman'a benzetemiyorlar" diyerek biraz dolaylı bir cevap paylaşır.

Ethem Sancak'ı aslında pek çok kişi farklı kişilere benzetiyor. Rahmi Koç, Ernest Hemingway'e benzetiyormuş.

Eşi Nurperi Sancak da Alevi olmasının verdiği yakınlıkla Seyyit Rıza'ya benzediğini dile getiriyormuş.

Meraklısına not. Nurperi Sancak'ın niçin Doğu Perinçek'in avukatlığını yaptığını merak edenler, Erkam Tufan Aytav'ın kitabını iyi okurlarsa sorunun cevabını dahi iyi bulabilecekler.
yeni post makinalarının sahibi.
alo fatih'in kankası, akşam ve skytürk 360'ın sahibidir. akp'nin iş adamıdır. mehmet fatih saraç ile medyayı parselemişlerdir.

https://www.youtube.com/watch?v=ZnO3ys5U3vM#t=317
eskiden maocu ama son yıllarda akp'nin baş adamı olduğundan önce skytürk, akşam gazetesi ve alem fm şimdi de bmc kendisine peşkeş çekilen rte'nin sağ kolu, haram zıkkım olsun, allah burunlarından ne zaman fitil fitil getirecek merakla beklemekteyim.
sahibi olduğu medya ortamlarında ekonomiyi öve öve bitiremezken ekonomik kriz gerekçesiyle akşam grubundaki 170 kişiyi işten çıkarmıştır.
düşünün ki bir amerikan vatandaşısınız ve iş ortağınız obama.

işte ethem sancak...
(bkz: Seviyorsan git konus bence)
(bkz: ıstırırım erdoğan ı yalarım bile)
yanar döner bir arkadaşımızdır, en büyük aşkı erdoğandır. adım gibi eminim erdoğan iktidardan düşsün aşk biter kılıçdaroğlu iktidar olsun en büyük aşkı kılıçdaroğlu olur ben başbakan olsam en büyük dostu ben olurum gerçi ben böylelerini yanıma bile sokmam orası ayrı tabi.

erdoğan'a ilanı aşk ederek bmc, 360, 24, star gazetesi, akşam ve güneş gazetelerini beleşten kapmıştır.
resmini görmeye bile tahammül edemediğim kişi. bir adam nasıl böyle haberler yaptırır gazetelerinde akıl alır gibi değil.

sakalına bakarsak kendileri müslüman ama müslüman iftira atar mı, yalan söyler mi birbirini kandırır mı? beyfendinin gazetelerinde bunların hepsi var hani biz müslümandık hani biz aldatan bizden değildi. o sakalını kes bari be adam.
Son olarak bakanlar kurulu kararı ile Sakarya Karasu'da 222 hektar büyüklüğünde bir alan bedelsiz tahsis edilmiş bu şahsa!
Cumhuriyet tarihinde akp devri kadar halkın parası ve malı peşkeş çekilmedi bir zümreye!
sahibi olduğu 360 * kanalı tamda kendisini ifade etmektedir. kendisi de 360 derece dönmeyi iyi bilenlerden olmalı ki eskiden mao'cu günümüzün erdoğan'a aşık olan akp yandaşıdır. akp'ye yağdanlık yapmasının karşılığını fazlasıyla aldı tabi.
güncel Önemli Başlıklar