1. 61.
    Bırakın seyyidliğini. Parasını verin bmc'yi size satacak.ben aracılık yaparım. Komisyonda istemem.
    ... ezer gecerus
  2. 60.
    seyidmiş. içime su serpildi sanki bu bilgiden sonra.
    1 ... ruh okuzu
  3. 59.
    Tanırım iyi adamdır. Kürt değildir.seyyid olduğunu biliyorum. Tanışma imkanım oldu. Şu katar işini sordum.vallahi CHP'ye parasını verin size satayım dedim, o günden beri arayıp sormadılar dedi.
    -5 ... ezer gecerus
  4. 58.
    araptır. bunun malları devletin sayılır. nasıldır söylemem
    ... ekonovich
  5. 57.
    Kürt işte hepsi aynı.
    -1 ... sweetmandarine
  6. 56.
    Adam laf söz ustası,öyle bir hamle yapıyorki karşısındaki Sözcü ve cumhuriyet yazarı sadece gülüp bakıyorlar cevap bile veremiyorlar.şunu anladım adamı nerdeyse vatana ihanetle ipe gönderecekler.diyorlarya niye gelişmiyoruz işte bu zihniyet yüzünden.sonuçta bu ticaret kazanacak tabi Koç ve bir firma daha ihaleye girmiş bu adam almış. Ha şuda var bunu Koç yapıyor olsaydı bunlar suspus.
    -3 ... kalahari 1
  7. 55.
    sosyalizmin "çözülüşü" ile islamiyeti keşfetmiş bir trilyoner.
    şaşırtıcı değil, aydınlık ekibinin doğu ve günaydoğu ekibinin kadrosu. sosyalizm çözülürken islamiyete sarıldığını gören tmsf: "bu herif tövbe etti mehmet emin karamehmet'e ait el koyduğumuz şirketi sancak'a verelim bari" demesiyle katar'a kadar at koşturmuş bmc şirketinin yeni yıldızı oldu.

savunma sanayisinin yükselen kar gelirlerinin yeni bölüşümünde, sancak'a kaymaklı tarafı bırakıldı. msb'ye bağlı tank-palet fabrikasının özelleştirilmesi kapsamında, bu pastayı da sancak ve ekibinin yiyeceği kararlaştırılmış.

özelleştirmeler katar'lı emirlerle gönül birlikteliği ile devam ederken, cuma şeriflerinizin hayırlara vesile olmasını temenni ederim.
    1 -1 ... altanbeycim
  8. 54.
    barış bey de söylemiş.

perinçak yetiştirmesidir bu,

yani kılıçıksız

her tarafa döner,

balık gibi.
    1 -1 ... lord of the pilihoz
  9. 53.
    sadece çomarların savunabileceği tiplerden biri.
    2 ... diskapininmandali
  10. 52.
    eski aydınlıkçıdır ,doğu perinçek'in adamı.

tıfılın teki idi mahir ve denizlerle siyaset yaptım demiş ,ulan senin sıçtığın bok paçandan akıyordu o zamanlar ne hal siyasi oldun...

yalanın dolanın merkezi biraz evvel altay tankı konusunda yazdım üç kağıtçının teki , akp yokken bir hiçti akp'den sonra yine bir hiç olacak...

işin boku gerçekten boku kemal kılıçdaroğlu denilen çapsızın bunu habertürk yayını rezaleti sonrası bu sol döneği aklamaya çalışması . (bkz: sancak bana gazetelerim emrinde dedi olayı)

aslında değmeyecek yazmaya bile gerek olmayan biri ama akp düzeninde abdurrahman çelebi oldu.

esas konu kaçırılıyor dünyanın sayılı longozlarından 'acarlar longoz'unu yok etmek için fırsat kolluyor ..
    1 ... baris hemen simdi