bugün

Bu yetkili değil miydi ya?
Ne ara çaylak oldu?
Devlet ona bakmamış mı?
çaylak olması ile çok üzen yetkili burada çaylak olmayı hak eden o kadar meriç varken sen niye çaylak oldun üzücü.
Çaylak olmayı haketmeyen yazar.
görsel

Hewalsu kardeşliği. Kıps kıps ...

Jîn jiyân Azâdî xûşkomîn.
hava kapalı
ama akalım
essy çaylak olmuş
gülün bakalım.
Şahsım ile aynı masaya oturup kahve içme şerefine nail olmuş ender ulu yazarlarındır. Bebişim bile çaylak olmuş, ulan yönetim.

Tek yol; (bkz: entelpiposu mod olsun kampanyası)
Jîn jîyan azâdî xûşkomîn.

Ezî vırêm dorrêm. Dîje varê vîro.

Em kêçê kûrdânên.
bebeğimleeer, essy ablanız geldi esas duruşa geçin. yokluğunuzda duvara çentikler attım, yokluğunuzun takvimini tuttum, ağlayarak duşa girip yumruk yapıp ısırdım, sigaraya başladım, neden tanrım neden ben diye haykırdım...

şaka be şaka. aklıma bile gelmediniz. tırşık sezonu açıldığı için ellerim buruşana kadar domates soydum, ellerim kararana kadar patlıcan doğradım, ellerim yanana kadar biber kestim...

duydum ki unutmuşsunuz gözlerimin rengini. modlar insaflı davrandı da sizi benden mahrum komadı, hadi yine iyisiniz. beni çaylak ettirdiğini sanarak zevkten salyalarını akıtan tipitipe de şunu söylemek istiyorum:
Eyarê bênamûsa fırehe: Namussuzun postu geniş olur.
28 yaşında, çaylak olduktan sonra yetkililiğe devam eden bir sözlük yazarı.
devrik yetkili. onurun varsa istifa et. ben olsam öyle yapardım. yetkili çaylak olur mu hahaha.
Eyvah evlatlığın gelmez inşallah. Hoşgeldin Ergani nin gülü.
Xûşkomîn. Dî xîr xôtê !!.

Jî jîyan azadî.
essy çaylak olur ben olmam. böyle bi sözlük işte. geçmiş olsun bacım. evet.
kürtçe konuşarak ülkenin sinir uçlarına dokunuyor!
Tengir budun ve alkolik ile aynı kaderi yaşamış yetkili. Uludağ sözlük birgün zall ı bile çaylak yapabilir buna inanıyorum. Geçmiş olsun.
Karda yürüdüğünde bastığı yerden kürt kürt diye ses çıkan yazar.
Sözlüğün hanımağasıdır.
Heybetini dik tut hanımağam zira duruşun kezoları korkutuyor.
Şeriatın kestiği parmak acımaz düsturuyla işine bakan yetkilidir. Elbet kuyusunu kazanları karacaahmete gömecektir.
zılgıt çekerken detone olunca düğünde rezil olan tip.
Nolmuş burda yaa, nickaltım siyaset meydanı'na dönmüş. Lütfen artık kürtlüğümle gündem olmak istemiyorum... Evet biliyorum kürtlüğü en kusursuz biçimde temsil eden; zeki, donanımlı ve kültürlü bir yazarım ama yeter cidden dayanamıyorum... Eziliyorum bu davanın ağırlığı altında... Artık bayraktarlık yapmak istemiyorum, yoruldum patron..

Cejna ramazane te piroz be hewalno.. Hadi yeter polemik istemiyorum artık, huzur istiyorum be huzur...
Sen mi polemik istemiyorsun.

Bırak bu ayakları bıyıklı.
http://www.youtube.com/watch?v=E4x8-eRbEvo
erkek düşmanı olmasa iyi biri diyebilirim

gel sana bir rakı açam, bilinç altına inelim

geçmişte seyahat edelim, belki de sorunu çözeriz.
Gluteus maximus'la bağırarak güldüğüm yazar.
Donanımlı,kültürlü hatta zeki falan demiş.
Kim gazladı lan yine bunu?