bugün

eskiden zihin açmak için içilirken artık beyin uyuşturmak için içilen madde
(bkz: mal)
guzelim ulkemde cok guzide bir yerde cok cok guzide bir polis karakolunun hemen dibinde soba borusu gibi ayakustu sarilip da alinabilen , insanin hayatini tamamiyle donulmez bir yola sokan bagimlilik yapan maddedir.**
alkol , sigara , esrar , hap , eroin beşlisinin üçüncü halkası. alkol alırken ailenize yahu sadece alkol alıyorum sigaram yok dersiniz. sonra sigara içersiniz ya alkol , sigara sadece esrar mı içiyorum sanki dersiniz. sonra esrar içersiniz ailenize hesap vermenin bir anlamı olmadığını anlarsınız. sonraki iki halka tamamen irade zayıflığıdır bir kez bile denememek ve bu üç halkada kalmak kendiniz ve hayatınız için bir dönüm noktasıdır hem zaten allahın hakkı üçtür. dördüncü hakkı istediğiniz zaman zin diye indiriyor.* tabiki bu şekilde yaklaşmak lazım bazen olaylara belki saatten belki usluptan.*
en tehlikeli uyuşturcu, bir kere kafasını yaşadınmı bırakamassın, denemeyin. sonra hepsine alıştırır.
tam aksine ilk seferinde de insana kendisini biraktirabilir , en guzel kandirmacasi da birakilmayacak kafasi oldugunun soylenmesidir. hic de cici olmayan ve waooovv ne super olaydi bee , hoca kafasi mukemmel tarzindan bir cumleyle hayranlik uyandirilmasi bombos olan bir icecek! hayattan kacmak icin gulmek malligin daniskasidir , lakin kacamazsin daha da hizli kucagina kosarsin. saglam beyin ve irade insani her istedigi yere vardirmasa da bircok yere vardirir , hic gerek yoktur maddesi.
thc* ihtiva eden, yaptığı bağımlılık büyük ölçüde psikolojik olan madde. hollanda' da önüne geçilemediği için yasallaştırılmış, ilk birkaç sene gençler arasında kullanımı çok yaygınlaşıp ölümler artınca, kullanım oranı illegal olduğu zamanların bile altına düşmüştür. bir kez kullanımı bile beyin hücrelerinizde büyük hasarlar bırakabilir.
(bkz: kubar)
(bkz: howard marks)
türkiyede olanlarinin kalitesiz oldugu ve kafa yapmadigi bundan dolayi kullanim coklugundan korkulmamasi gerektigi dogal bitkinin ürkütücü ismi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.