bugün

entry'ler (20)

0900 lu numaralar

kucuk cocukları sapıklığa iten masturbasyon yapmasını sağlayan numaralar...

bıyıklı kızlar

aynaya bakmayı unutan kızlar kafayı yıyen kızlar kılda keramet oldugu zanneden kızlar.

recep tayyip erdoğan

bu konuda bilgisi olan varmı???

istanbul'da belediye baskanı oldugu donemde oğlunun tirafik kazası geçirip bir hamile anneyi yanında 2 çocuğu ile öldürüp polise yakalanan bosbakanın oglu ne hikmetse acılan davalar kapanıor,butun deliller yok oluyor ve ailede geriye kalan baba ise bir sekilde ortadan yok oluyor..Bu butun olaylardan sonra hiç birsey yokmus gibi bosbakan ın oğlu hayatına normal bir şekilde dewam ediyor...birde burs almak için ya super zeka olman yada durumunun biraz kotu olması lazım diil midi hatırlamıyorum da...

recep tayyip erdoğan

sözlük yetkilileri bu kadar entry içerisinde benim söylediklerimden cok daha fazla sert acıklamalar var ama ben neden benım entry im silindiğini merak ediorum burası bizim gençlerin dusuncelerini paylasabileceği bir ortam diğil mi? burası bi şekilde'de hakkımız aradığımız bir ortam diğil mi?Burda özgür konusamıcaksak nerede konusaşacaz.Solediklerimden hangisi yanlıstı lutfen banada hak verin.o kişi insan hayatını bi bakıma alt ust etti.işine gelince laik işine gelince dindar olup bizi cokeletti bir çiftçiye -Ananıda al git diyen bi basbakan musfettesinden ne beklersiniz eğer o adam yada kolları buraya ve bunun gibi sözlüklere'de el atacaksa bunlara karsı cıkacaksa,bu konusmalarada dava acacaksa bekliyorum hemde sonuna kadar... burası ÖzgüR bir ülke ve ÖzgüR bir sözlük hiç kimsenin bizim özgürlüğümüzü kısıtlamaya hakkı yok...

komünizm

Yaşasın halkların kardeşliği. Kahrolsun faşizim. Milliyetçiliğe ,sömürüye ve şerefsizliğe hayır...

grup yorum

Yaşasın halkların kardeşliği. Kahrolsun faşizim. Milliyetçiliğe ,sömürüye ve şerefsizliğe hayır...

verginin vergisini odemek

bu vergiler varya insanı hasta eder 10 ytl deerinde bir seye 3 ytl vergi vermek nerde görülmüş ya basımızda boleleri oldukca daha neler gorecez...tayyip sana sesleniyorum duydunmu :D

cehennem kapısı tabelaları

-aile salonumuz vardır.
-klimali salonumuz üst kattadır.
-doğalgaz derdi yoktur.
-salonumuz herkeze açıktır.
-damsız girilir.
-terasda mesrubat servisimiz vardır.

sigara üstüne yazılan uyarıcı yazılar

^^Bu içtiğiniz sigara ajdar tarafından paketlenmiştir..^^
^^Sigara içerseniz sonunuz ajdar gibi olacak^^
^^Çevremize verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz^^
^^Bu mekanda sigara içmenin cezası çoook fazla lütfen bu uyarıyı dikkate alınız^^
ve bu olaya şahit oldum...
Adam sigarayı alıyor ve üstündeki sigara içmek öldürür yazılarını okuduktan sonta banane a.q sikimde mi diyor...
^^sigara içmek size ve çevrenizdekilere ciddi zararlar verir^^
Adam:bende gider bos biyerde içerim...
^^sigara dumanında benzen,nitrozamin,formaldehit ve hidrojensiyanit gibi kanser yapıcı maddeler bulunur^^
Adam: banane a.q ben bunlardan almadımki alanlar dusunsun...

8 temmuz 2007 caylak akini

uzun zamandan sonra uye olabildim her seferinde gercekten bu sefer olacam diyip PC sinin basına oturduktan sonra unuttum bir site ama makina da cok etkili olup resmen butun herkesi bunyesine çağırıyor gercekten cok iyi...

cem uzan a oy veren zihniyet

okadar sey yapacaksa birde bana bi 10 milyar versin baska istiyen varsa onlarada bişiler yapsın yada versin isteyenler el kaldırsın nede olsa atıs serbest kürsü...

ben feleğin tekerine çomak sokarım

bu arada arada allağ rağmet eğlesin... hem barıs akarsu hemde cem karaca ya

hulya avsar in selulitleri

kaya çilingiroğlu yanındayken bişiye benzeyen onla şahlanan o gittikten sonra selulitlenip onlar golge diyen bit sanatçımız..

ajdar anık

insanlarla dalga geçen insan gibi davranmayı bilmeyen bir kişilik kendileri...

erkegi bulan ilk kadinin sozleri

K:annem göster ama elletme dedi(burada bir adaletsizlik var ama ...)
K:şimdi hazır olduğumu sanmıyorum...
K:darksideofthepink dediği gibi evlenmeden olmaz...

istanbul

başka şehirlerden gelenler için devasal konumda biyer görünen halbuki oyke oyle olmuyan biyer...

duman

tütün maddelerinden çıkan şey yada ateşin oldugu yerden çıkan sey birde grubu ve sarkısı var...

marijuana

kafa yapıcı bir bitki.Namı değer esrar yada kubar yada ot vb. gerektiği zaman gerekli gerekmediği zaman gereksiz olan seyler arasına giriyor diyolar ve nedense gerekene hep gerekli oluyor...

esrar

aptallaşmaya neden olan,aptallaşmayı sevenlerin,hayatı 'pi' ye almak istiyenlerin vaz geçilmezidir kendileri içenler içmeyenlere içirmesin içmeyenler oyle kalsın

okan bayülgen

hayatı 'pi' ye alan biri kendileri herkesten farklı 'pi' ye alıs ama nasıl yapıyor bir turlu anlamadım...