bugün

türkiye'de kullanılmaması gereken madde. çünkü yasadışı olum, polis abiler yakalarsa hapse girebilirsiniz benden söylemesi.
Yasak olmasının hiçbir manası ve mantığı yoktur.
allah yenince ve içilince güldüren, düşündüren, daldıran bir bitkiyi neden haram kılsın ve neden yaratsın madem haramsa.
Kuzey Amerika'da marijuana (marihuana) olarak bilinir.
hele ki şu eve tıkıldığımız dönemde 'lezzet peşinde biri'nin de dediği gibi 'ilaç tablet', 'şifa' amk.
Adamın adı zaten meth man. Yani meth kullanıyor. Normal yüzündeki her sey.
Alkolden daha az zararlıdır.

Alkolün yasal olup esrarın olmamasına anlam veremiyorum..
Ottur nihayetinde.
beyinde anormal değişikliklere yol açan uyuşturucu madde.
Evet bir çok kimyasal madde veya alkol ve bir takım sigara ürünlerine nazaran zararı yoktur. Fiziksel bir bağımlılık veya bunun gibi sanrılarada yol açmıyor.

Ancak bağımlılık yapıyor. Psikolojik bir bağımlılık söz konusu. Bunun dışında uzun süre ve sık sık kullanıldığında şizofrenik sanrılarla birlikte muhakeme yeteneğini yok ediyor. Akciğer kanseri mevzusuna girmiyorum bile.

Ayrıca kendisiyle bir alakası olmamasına rağmen en dibe doğru gidilen yolda ilk adımdır. Kendini bilen, otokontrolü olan insana hiç bir zarar vermez. Ama her allahın günü takılacaksan dostum işte orada sıkıntı başlıyor.

Ayda bir veya özel günlerde şampanya gibi tüketilmeli illa yapılacaksa. Takdir edersiniz ki her gün şampanya içilmez. Ayrıca dünya nın en pahalı ve ne yazık ki en boktanı ülkemizde tüketiliyor.

Tüketilende emin olun marijuana değil. Hepsi ilaçlı katkı maddeli ve çoğunuda skank denilen bonzaiden hallice boktan şeyler. Şimdiye dek hiç bulaşmadıysanız girmeyin.

Çünkü içtiğiniz şey o masum şey değil. Ayırtedebiliyorsanız ne ala tabi.

Kullanmayınız.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.