bugün

manken mi şarkıcı mı sunucu mu olduğuna karar verilemeyen ünlü kişi.
manken mi, şarkıcı mı, sunucu mu olduğuna kendisi de karar veremeyen ünlü kişi.
ne idüğü belirsiz.
öpücük hastalığını her türk erkeğine bulaştırmasını temenni edebileceğimiz hatun.
yusuf şimşek'le* çıkmış kişilik. bi ara ötenazi istiyordu.*
(bkz: esra boromir)
teşhişi konulamamış bir hastalık nedeni ile dalağı çürüyen ve alınan, zamanında yusuf, serhat ve servet le çıkmış üçünün de ayağının kaymasına neden olmuş eski manken - şarkıcı .

Futbulcuların mı ahı tuttu bilinmez ama yine de geçmiş olsun dememiz gerekiyor sanırsam.
kendiyle bu kadar oynatıpda; bu kadar çirkin olabilmeyi başarabilenlerden
zamanında türkiyenin en seksi kadını seçilmişti. nedendir bilmem. şimdi didem erol seçiliyor genelde. daha anlamlı bence.
geçtiğimiz günlerde akmerkezde marmara üniversitesi heykel bölümünden Prof. Dr. Nilay Büyükişleyen ile ayakkabıcıda kavga etmiş kişidir. savunmasında profesörün kızının durup duruken çekil demesi ardından küfür tmeye başladığını, sonra da anne kızın sivri topuklularla kendisine saldırdıklarını ifade etmiştir. bu haliyle bu savunma gayet komik. neden insanlar durup duruken böyle yapsınlar, sorunlu bile olsalar mutlaka ters bir cevap verilmiş olmalıdır..

haberin linki için:
http://www.hurriyet.com.t...atti/15028505.asp?gid=222
aslında çokta bet bir sesi yok gibi görünen şarkıcımsı.
ses yok ama görüntü de pek yok şarkıcısı, eski mankeni ve garip bi hatunudur.
zerre kadar güzellikleri olmadığı halde kendini peri padişahının kızı sanan, yeni yetme tikky kızlarımız gibi; ukala ve havalı olmayan, muhabbeti çok sağlam, çok dobra ama kibar konuşan, bir erkek arkadaşınız kadar kafa, ekranlarda görüp bok atan insanların onu tanıdıklarında bütün fikirlerini değiştirebilecek kadar düzgün ve mütevazi biridir.
mesleginin ne olduğu bilinmesede çok seksi hoş bir hatun.
bi aralar öpücük hastalığına yakalanmıştı. o zamanına denk gelemedik, allah kahretsin.
an itibariyle disko kralında adanalı olduğu öğrenilen şarkıcı.
sarışın olmasına karşın boş olmadığını iddia eden hanım kızımız.
programa gelirken titreyerek merdivenden inen kızdır ve adanalıdır.
Hunharca yüklenilen ve mesleğinin tam olarak ne olduğu bilinmeyen sarı saçlı kişi.
dip boyası gelmiş ve buram buram ben çakma sarışınım diyen bir şarkıcı.
en güzel zamanlarını yatarak geçirdiğini söyleyen şarkıcı.
reklamını kendini acındırarak yapan kişi.
her ne kadar olaylara ilk etapta eleştiri noktalarını arayarak bakmak karakterimizde olsa da çok şekerdir. bende çok tatlı ve sevimli bulurum kendilerini.. sözlük dolusu öpücükler gönderiyorum buradan.
(bkz: pınar aydın/#10240975)

yaşlandıkça duygusallaşıyor muyum ne halt ediyorum bilmiyorum ama bu kadınla da empati kurdum.

renkli camda yaşamımızda yer işgâl edip, bir şekilde gözümüze sokulan kadındır. kameralar kapandığında ve ışıklar söndüğünde neler olduğunu pek çok kişi bilmez ama ucundan kıyısından bu işlerin içine girmiş biri olarak ben biliyorum.

başını ellerinin arasına alıp düşünür mü bilmem. düşünmüyorsa böyle kalsın. düşünüyorsa kendi kendini hasta ediyor bile olabilir. 17 yaşında evlenmesi; saçma sapan rhinoplasti ameliyatı ardından michael jackson'ın burnuna dönen burnu; medyaya mâlzeme oluşu... artık çıkışı da yok. çıksa para kazanacak ne yapabilir ki? hiç!

yazık lan. tatlı da kadın.
yalçın dümer'in eski eşi.

http://www.ensonhaber.com...er-yalcin-2011-07-14.html
güncel Önemli Başlıklar