entry'ler (229)

türkçe şarkı önerisi

grup volkan - bir nefeslik ömür.

ezanın ses kirliliği olduğunu düşünmek

o guzelim ezan sesi buranin vatan oldugunu yurt oldugunu senin ozgur oldugunu gosterir eger ezanin susmasini istersen israilin ermeninin ve bilmem daha kac milletin seni cirilciplak ust uste koyup havlayan kopeklere salip ve daha bilmem nelere ne sekildelere sokacagi anlamina gelir.. ulan albiz yaaa ulan gevrek yat kalk sukur et sen.. yok nirvamaymis falan.. yahuuu daha gotunu elini yikamasini bilmezler ses kirliliginden bahsederler ... peki el soru ; senin insan kirliligi olman gercegini napacaz?

mubarek58

oyle zannediyorum ki hemserimdir hos gelmistir insallah beş gitmez.

sözlük yazarlarının telefon zil sesleri

grup manas almıla.

orta asya dan gelip anadoluyu sahiplenen ırk

zoruna giden ne? diye sorumasi gereken basliktir. luzumsuzdur bayraksizlarin hayiflanmasidir

molotof atana silahla karşılık verilecek kararı

beklenilen karardir ama uygulama noktasinda bakalim uygulanabilecek mi diyerekte dusunmeden edemiyor insan.. su sık nereye kadar kardesim tomalar gitsin agac yada nbiliyim sehir merkezindeki cimleri filan sulasin kolluk kuvveti de gorevini yapsin molotof atana fazlasi olcusunde mukavvemetle karsilik verip sıkacaksın ki gorsun devleti milleti

güzel gülüş

bir de guzel bir bakisla murekkep olmussa can alir. acimaz efenim.

demet evgar

bir gun hic unutmam sirada onumdeydi ikiea da 2 menu filan aldi karttan cektirdi uzuldum lan o an ulkemiz artistleri ne durumdalar diye daha sonra tvde filan gordum dizimsi seyler yapti bilmiyorum simdi herhalde doner iskender yiyordur.

laptop alacaklara tavsiyeler

-sen parayi gonder bilader ben en iyisini alir sana gonderirim.

ülkemizi kuran kişi ateist olsa ne olur amk

vakit uzre murat bardakcinin tarihin arka sokaklarinda kafayi yediginin resimidir.. sanane kardesim inanir inanmaz en nihayetinde adam kurani insanlar anlayarak okusun diyerek muthis bir olay yapmistir ayrica sen veya bunu soyleyenler ne kadar muslumansiniz? kicinizi yikamayi bilmezsiniz lan cadir kuramazsiniz Ataturkun din anlayisini konusursunuz.. tobe tobe gece vakti kapatiyorum tv yi bunlar adami dinden imandan ederler

sözlük yazarlarının ağladığı anlar

black filmini izlerken agladim gecen . dizlerimi dove dove agladm lan o nasil filmdi

starbucks a gitmeme nedenleri

canciger arkadaslarla bir cayevindeki cayli nargileli sohbeti 40 tane starbucksa degismeyecegimdendir.

ayriyetten not : isin bir de dunya gorusu tarafi da var tabi ..

türk kızları neden tempra

annene sor bilir cinsinden verilecek cevabin yeterli olacagi basliktir..turk kizlarini aklinca ki ; cok afedersiniz aklina sokayim bu tiplerin... asagilamaya calisan ve icinde turk kizi gecen basliklar acan ey gereksizler.. ananiz hangi milletin kiziydi acaba? diye benim de bir soru sorarak titretip kendine donmerine yardim etmek istedigim basliktir haa etkili olmadiysa dogru dunyada kac yuz millet var haklisin..

o ses türkiye

mehter marsi soyledi diye oylamada birinciligi sayilmayan abdullahi kendisine oy atan biri olarak sonuna kadar destekliyoruz.. bir sonraki turda cirpinirdi karadenizi bekliyoruz reistennnnn !!!! ayrica madem saymiyosaniz oyarimizida geri verin arkadas... kandiridik lan resmen oylarimizi hortumladilar : (

günebakan

muhteşem bir (bkz: umut taydaş) şiiridir insan çarpar.

türk kızı ile ıssız adaya düşünce olacaklar

turk kizi ile issiz adaya dusunce yok turk kizlari soyle boyle vs gibi yuce bir irki ve bu yuce irkin kizlarinida kendilerince asagiladigini sanan mesrepsiz namussuz karaktersiz soysuz gibi daha bir cok sifati bunyesinde tutabilen kendince espri yaptigini sanan espri ishaline tutulmus omurgasiz dusuncesiz haysiyetsiz yazar basligidir ...annen babanla birak adayi ayni evde kalmis senin gibi birsey cikmis diyede dvm edilesi sicimsi basliktir

hiç bir sevgilisinin evine gitmemiş kız

malum insanlarin yadirgadigi mukemmel kizdir.. ne var ki diye hayiflanan hatta sevgilisinin evine gitmeyen kiz diye baslik acip sacma sapan yorum yapip faraza anilan bu kizi kucumseyen ziyanlarin acaba kendi kiz kardeslerinin sevgililerinin evine girip cikmasindan dolayi da ayni yorumu yapabileceklerini merak etmekle birlikle zannimca hatta bundan mutlu olup sevinip veyahut banane diyebilecek kadar haysiyetsiz olduklarini dusundugum meseledir.

küçücük çocuğa makyaj yapmak

20 yil sonra o kucucuk kizin giydiklerine mudahale edip soz geciremediklerinde bu ki niye boyle oldu ki diye sizlanan ebeveynlerin cezasi olacak eylemdir.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

yollar uzak gelemedim
http://www.youtube.com/watch?v=t0bFVrEzbRg

yazarların en sevdiği türk sanat müziği şarkısı

hatırla ey peri'dir... ne cici şarkıdır o öyle nasilda mutlu eder insanı dinledikçe...