bugün

en güzel yaşlarımı seçim sonrası sandık üstünde oturup sonuçları öğrenince ağlayarak geçirdim, yeter artık ben seçim meçim istemiyorum ülkeden komple gitmek istiyorum. salsınlar beni ülkeden.
Acaba tl nin bu kadar değer kaybedeceğini bildikleri için mi seçimi erkene aldılar? Gerçi seçim zamanı dolar 6 lira da olsaydı yine seçilme ihtimali vardı. iyi ki de RTE den başkası seçilmemiş. Kabak başkasına patlardı çünkü. Sonrada bi' 20 yıl daha iktidar bunlardaydı.
yazın tarihi belli olur..
Muhalefetin bastırması gerekendir. Yok öyle 4 yıl seçim yok demek.
2020 yılının sonunda ya da 2021 yılının başında yeni bir seçim geliyor.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
Erken daha. Evet.
her yıl seçim oluyor normal şartlarda 4 5 yılda 3 kez oy kullanmamız gerek.
Roket rampadan çıktı, hadi bakalım.
Bunlarda iyice bokunu çıkardı amk.

Her sene seçim her sene seçim.
Reiz teşkilatına sahaya inin diyormuş.
Bayramdan sonra sözlüklerde de çoğalırlar, hazırlıklı olun.

Erken seçim geliyooooor.
hangi taraf isterse bu sefer halk onu cezalandıracak. her sene seçim oluyor bu adamlar daha çok kazansın diye. oyuncak ettiler ülkeyi.
Hiçbir şeyi düzeltmeyecek seçimdir. Akp için güven oylaması gibi bişey olur olursa. Rakip olarak seçime girenlere de allah akıl fikir versin. O ekonomik enkazın altına bile bile girmek hiç akıl işi değil zira. Bu iktidar döneminde sadece o yolcu, hasta, araç geçiş garantisi verilen havalimanı, hastane,köprülerin zararını karşılamak bile büyük bi savaş gerektirecek ki daha nice şeyler var. Yazık amk.
kemoş denen zihniyete ayar verilip tarihin tozlu raflarına gömülmesi açısından bi an önce yapılması gereken hamledir.
Ne seçimi ya dediğimdir. Adam kazandıyı çabuk unuttunuz galiba. iyice aptala bağladı millet he seçim olacak erdoğan kaybedip çekilecek he.
olsa da şu akp yi yerle bir etsek.
kuşkusuz ülkemizde devlet bahçeli'nin karar verdiği seçim türüdür.
1 sene içinde kesinlikle olacağını düşünüyorum. koronanın bitmeside bekleniyor olabilir.
en çok cuhapelilerin istediği olup devamında her zamanki gibi cuhapenin ağır fark yemesiyle bitecek seçimdir. gerçekten çok yazık...
2021 ekim-kasım gibi yapılacaktır.
2021 in ortasına düşecek diye düşünüyorum. Haziran plase Ekim.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın son günlerdeki parti ziyaretlerinden anlaşılacağı üzere, Bahçeli'nin kürsüde erken seçimi istemesi yakın.
2022 de olacaktır. Zira önce salgının geçip fiyatların biraz düşmesi beklenecektir.
Aksi takdirde şu halde erken seçime gitmek ak parti açısından tam bir intihar olur.
Yaklaşıyor yaklaşmakta olan. Evet.
Yılın sonuna kadar gelmesi muhtemel seçim.

Bir gecede tek bir adam imza 100 milyar lira zarar bıraktı. Gelecektir ki tüm ekonomik algıyı sildi.

Bilerek yapıyor yemin ederim bilerek yapıyor. Ve artık oyunun sonuna gelmemiz lazım.
yenilmeye doymayan cuhabelilerin yeni yaygara kopararak istedikleri seçimdir. ulan sizdeki surat kayseri çarığı gibi amk keçeleşmiş utanmanız olsa erken seçim deyip tutturmazsınız. diyelim seçim oldu istanbul ankarayı aldık diye mi bu tatavalar ulan ekonun yaptığ eylemler hatalar hdp ye yancılık yapmaları bunlar cuhabeye oy kaybettirdi.. insanların bunları görmediğimi bilmediğini mi sanıyorsunuz ? keşke erken seçim olsada şurada ağır taşşak geçsek amk

o zamanda franka çaylak attırırlar gerçekten çok yazık...