bugün

ben kafa yapısına bakarım, yani bakardım.
benim ben olarak yaşamama, zevklerime, düşüncelerime ne kadar değer veriyor, bana ne kadar saygı duyuyor ona bakardım.

yoksa kırmızı loş oda ışığında herkes Adriana Lima.
Bana söylenecek olursa kesinlikle huzur, merhamet, güven ve sadakat diyorum. ilişkilerin temeli budur.
affedersiniz ama kalçamıza baktığınızı farkediyoruz. şunu donuk ifadelerle yapın bari. ya da yapmamaya çalışın. çünkü ayıp yani cidden. insanı götünden utandırıyorsunuz. ahlaksızlar.
görsel

Spesifik bir bölge yok. Genel olarak her yere bakarlar.
yukardan aşağı soldan sağa donat donat felsefesiyle önce yüz sonra göğüsler sonra kalça sonra bacaklar sonra hepsine topluca önden bir bakış sonra hepsine arkadan bir bakış...

zor iş!
görsel
Çoğunlukla önce yüzüne bakıyorum. Göğüsleri, bacakları ve götü beğeni kriterlerimi karşılıyorsa ellerine bakıyorum. En son da ayaklara bakarım. Ayakları çirkin bir kız dünya güzeli bile olsa olmaz.
Popo
Boyun
Sırt
Eller
Meme.
ben tüm vücudu süzerim en güzel neresi varsa oraya yönelirim. ama meme ve göt favorimdir orası ayrı.
erkekler tabi ki yaratılışı her türlü estetik ve sanat eseri olan dişisine bakar.
görsel
ceylanların arasına gizlenmiş bir kurt gibi avlarına bakarlar.
Am göt meme yüz .

Allah affetsin , bana bunu da yazdırdınız ya .
Ben direk göte bakarım.
o anda karşıma çıkan detaylar içinde güzel olana tabi ki!
Yüz, orantılı bir vücut, bir de zeka tabi.
her konuda olduğu gibi bu konuda da seçici ve beğeni sahibi değildirler, iki et parçası gördüler mi bakmadan edemezler.
güzel olan herşeye.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Sizinle oturup konuşurken ben karaktere, zekaya huya bakarım diyenlere inanmayın. masadan kalktığınızda ardınızdan bakacakları ilk yerin neresi olacağını tahmin edebiliyorsunuzdur umarım..
kusura bakarız !..
görsel
yüz, eller, ayaklar ve zeka.
Arkadaşlar hava sıcak zaten eriyoruz.

Daha çok eritecek görseller atmayalım lütfen.

Bu da bünye amk. Dnfjfn
Yüz güzelliğine bakarım.
" gö " ile başlayan her şeye !..
güncel Önemli Başlıklar