bugün

taze kan arayan sineğe verilen öğüt.
görsel
Aynı zamanda türkleri anlatan uzun bir destandır.
http://www.youtube.com/watch?v=0q71lWocKaw
yarın karar açıklanacak ve tahmin ediyorum ki ağırlaştırılmış müebbetler havada uçuşacak. eğer ilker başbuğ'a da ağırlaştırılmış müebbet verilirse türkiye cumhuriyeti'ne genelkurmay başkanlığı yapmış biri ile 40.000 insanın ölümünden sorumlu terörist-başı aynı cezayla cezalandırılmış olacaklar.
bun nasıl bi dava 5 yıl sürdü ve sonunda ise askerlerin hepsi mühebbet yedi. Bu gidişle savaşacak asker kalmayacak.
destandır destan.

dün destandı bugün de destan. asıl yarın olacak destandan korkun.

bugün içeriye attığınız paşaların intikamı alınmaz mı sanıyorsunuz?

ya bu ülkeyi parçalarsınız satarsınız, ki bunu tavsiye ediyorum size.

ya da bir gün bu milletin evlatları bu ülkede iktidar olur da yaptığınız bütün kahpelikleri fitil fitil burnunuzdan getirir.

şemdin sakık'ın sözüyle paşaları içeri tıktınız.

utanmanız da yok. seviniyorsunuz sosyal medyada falan.

şemdin sakıktan yanasınız, yezidten yanasınız.

ilker başbuğdan yanayız, milletten yanayız.

--spoiler--

ERGENEKON YURDUN ADI BÖRTEÇiNE KURDUN ADI
--spoiler--
Aslı destan ismidir;ama helal olsun kaç yıllık destan ismini de siyasete alet etmeyi başardılar.
--spoiler--
"Ergenekon&" davasının ilk aşaması sona erdi. ilk günden bugüne değin Ergenekon adlı bir örgütün varlığına inanmadım ve Yargıtay'dan ne karar çıkar ise çıksın, kimse beni böyle bir örgütün varlığına inandıramaz. Benim için;

"Ergenekon yurdun adı
Börtiçine Kurdun adı
Dört yüz sene durdun hadi
Çık ey yüz bin mızrağımız"

mısraları Ergenekon'u anlatır.
--spoiler--

(bkz: ümit özdağ)
türk düşmanı soysuzların sözde terör örgütü ismi olarak kullandıkları türk destanı.
Ergenekon ölmedi, paralelde yaşıyor...
(bkz: the ulusal suspects)
Şimdi tarih olmuş 2015 ak parti ve feto cephesi ikiye ayrıldı ve birbirlerine düşman oldu.
Çünkü önlerinde kendilerini koyamayacak olanları kaldırdılar.
abd nin sevgili kenan evren ile iyice kurduğu kontra gerilla örgütü ergenekon dosyasını yönetti.

sonuç: bugün gördüğünüz TC tarihinin en basiretsiz genelkurmayı..

Önemli açıklama: Gerek feto cephesi, gerek akp, ergenekon örgütünün olmadığını itiraf etti. zaten biliyorduk vatan haini olduklarını.

bize de 2008 den beri bu ergenekon örgütü gerçekte varmış gibi gösteren sözlük yazarlarını deşifre etmek kaldı.

Neden mi? böyle bir örgütün varlığına inanmak için salak olmak gerek ya da vatan haini...

sırf atatürk'e yakın ya da laik diye vatanseverlerin içeri alınmasına destek olanların ismidir bu...

kapak olsun alttaki alıntıladığım bütün hainlere.. hepsi g.t olsun. biliyoruz ki hala çirkefçe kendilerini savunacaklar.
biliyoruz ki kabul etmeyecek bu it soyları.

ben 13. sayfaya kadar gittim. isteyen devam edebilir.

öyle sözlüğe yazmakla olmuyor bu işler. böyle hatılatırız işte.

altta ergenekon vardır diye ahkam kesen yobazların yazdıkları.

(araya bir kaç salak karısmıs olabilir)

(#3022195)

(#3030207)

(#3050312)

(#3173022)

(#3264074)

(#3370763)

(#3607027)

(#4135047)

(#4214892)

(#4491986)

(#4522920)

(#4830541)

(#5229050)

(#5247597)

(#5367434)

(#5615384)

(#5641303)

(#5707351)

(#5727224)

(#5873832)

(#6066487)

(#6364601)

(#6454281)

(#6848243)

(#6848291)

(#6852814)

(#7349605)

(#7367350)

(#8734623)

(#10083259)

(#10333277)

(#11294730)

(#12598194)

(#12923637)

(#14330411)
14. sayfadan sonra ergenekon var diyenlere devam etmeyen yoksa ben devam ederim.

zevkle.
Her yıl 21 mart'da kutladığımız en büyük destan.
şanlı tarihimizde bir destan olarak yer alması gerekirken, ne yazık ki duyulduğunda yüzlerde ekşimeye sebep olabilecek şekilde kötü mana kazanmış sözcüktür.
üyelerini bugün değilse bile yarın mutlaka ipe çekeceğimiz terör örgütü. namussuzlar. herkesi o kadar kolay kandıramadınız, o kanmayan akıncılar bugünü de bir kenara yazdı.
Bunlar saliverildiginden beri ortalik kan golu. Bunlarin ve bunlari "cemaat kumpas kurdu" diyip aklayanlarin allah belasini versin.

Elimde kanit yok ama adim gibi biliyorumki son 2~3 yilda yasanan patlamalarin cogunun arkasinda bunlar var.
adından anlaşılacağı üzere, türk milletine kurulan kumpası içeren sahte dava. bizim gerizekalı akp seçmenleri anlayamadılar tabii ne olup bittiğini.....
kafa karıştıran efsane.

--spoiler--
14. yüzyılda Reşidüddin Hamedani'nin kaleme aldığı Cami’üt-Tevarih adlı eserinin "Mujallad-i Awwal" (Birinci Kitabı: Moğol tarihi) in "Bāb-i Awwal" (Birinci Bölüm: Türk ve Moğol kabilelerinin tarihi) inde Moğolların yaratılış destanı olarak anlatılan efsane.
--spoiler--
orduyu ve gizli orduyu yıkmak için uydurulmuş dev kumpas. şerefsiz taraf gazetesi kanalı ile balyozla tamamlandı.

adam bir de çıkıp kandırıldık demez mi..

büyük yalandır Ergenekon.

inanan salaktır.
ergenekon, türk'ün demir dağı erittiği destanıdır. lakin cemaat, türk ordusunun şerefli subaylarına öyle bir darbe vurdu ki, türk kendi destanını zikredemez oldu.

heyhat.
görsel

http://sosyal.hurriyet.co...gn=sosyal.hurriyet.com.tr_

http://www.haberturk.com/...-onlari-geri-getirmeyecek
Balyoz, Askeri Casusluk gibi davalar nedeniyle 3-4 yıl cezaevinde yatan kurmay subaylar, başarısız darbe girişiminin ardından kritik ve önemli konumlara yerleştirildi. “Acil” koduyla göreve çağırılan kurmaylar göreve başladı olaya bak nereden nereye.
Hiç bir şey değişmemiş .Tekrarlı tarih dense yeridir bu işe.
Bozkurt ordusu doğru dürüst savaşamadan oyuna getirilip tutsak edilmiş zincirlenip Siganfuya götürülmüştü.Aynı şeyi görmek neden beni hiç şaşırtmıyor !
Siganfu veya Silivri ne fark eder?