bugün

(bkz: seksi fotoğrafları için tıklayınız)
gökçek yalakası haber sitesidir, boy boy gökçek reklamları yetmiyor birde üstüne gökçekle ilgili reklam haberler yapıyorlar.
--spoiler--
http://www.ensonhaber.com/
--spoiler--
sana alemin en rezil haber portallarinin basinda gelir. siteyi ne zaman acarsaniz eger ya sex yada futbol ile ilgili haberler gorursunuz. siyasi goruslerine gore ya askeriyeye, ya ergenekon karsitlarina yada taraf gazetesini elestirenlere ayar verirler. fethullah gulen e bir guzel giydirirler. ama hangi dusunce yapisina sahipler vallahi cozemedim. herbir editorun 3 veya 4 haber hakki var , kim neyi savunuyorsa karsi tarafa saydiriyor.guncel, siyasi haber ariyorsan bulabilecegin tek sey; bilmem nerenin bayan bakaninin frikigidir.
yorumculardan anladığım kadarıyla daha çok taraf okuru, fetullahçı ya da akp ci zihniyete sahip insanların uğradığı haber sitesi.
tam görüşünü kestiremediğim, her kesime saydıran, özellikle sol kesime daha çok yüklenen haber sitesi. ayrıca yorum yazarken gönder tuşuna bastığınızda " yazdığınız yorumlar kanun anayaas hede höde dikkat ediniz. intenildiği taktirde IP adresiniz verileiblir zart zurt" şeklinde uyarı koyarak yine insanları sindirme, açıkca yorum yazdırmama, görüşlerini açık ve net ifade ettirmeme gibi durumlara iterek fikir özgürlüğünün içine etmiştir.
hiç bir işe yaramayan ve çalışanlarının da sporla* alakası olmayan internet adresi. daha açılış sayfasında '' isyan bu haykırış; gökçek(!) düdüğünü hemen assın '' şeklinde bir haber bulunmaktadır. ayrıca foto galerisinde de en güzel formalar başlığındaki fotoğraflarda ayrton senna nın kırmızı beyaz mclaren honda formasıyla bulunan bir pozunun altına ferrari takımı yarış giysisi yazmışlardır ki, ayrton senna dan haberi olmayan bir spor sitesi ne kadar spor sitesi olabilir orasını siz düşünün.

http://kralspor.ensonhabe...aleri/en-guzel-formalar/8
Farklı olmak uğruna omurgasızlığı tercih etmiş sitedir.
kuruluşundan beri takip ettiğim sitedir.
sol çizgiden sağa kaymıştır.
haber kalitesi değişmemiş sadece attıkları başlıklar değişmiştir.
Google de haber kelimesinde 3. siraya yukselmisler. editorleri ya cok mal yada cok tarafcilar. kendilerini bilisim polisine sikayet etmis bulunmaktayim.
geceleri daha çok örümcek beyinlilerin takıldığı site.
twitter adresi :
(http://www.twitter.com/ensonhaberden )
Friendfeed adresi:
(http://www.friendfeed.com/ensonhaber)
Facebook adresi :
(http://www.facebook.com/ensonhaber )
şu an sag taraftaki karelerin birinde show tv'deki muhteşem yüzyıl dizisi için aynen şu ifade geçiyor : "süleyman isyanı bastırabilcek mi?" Ulan vicdansız zaten yazılmış tarihin nesini soruyorsun, nasıl bi merak uyandırmaya çalışıyorsun sen ya ?
Koskoca Sultan Süleyman'ı Fatmagül'ün bu haftaki suçu ne olacak acaba tarzında afişe eden bu site, hakikaten ama hakikaten .. ya neyse bişey demiyorum ya.
iyice akp yalakası olmuş site.
çoğu zaman başlıklar ve içerikler arasında bağlantı kuramadığım site.
fetih 1453 filminin maşetine (#14166782) ilgili enrtymi koymuş site. copyrigth kardeşim, noluyoruz?
akp nin arka bahçelerinden biri. akpyi eleştiren yorumlar yayınlanmaz.
türkiye'de tarafsız medya kurumu bir elin parmaklarını geçmezken hatta son bir yılda neredeyse tarafsız medya kuruluşu kalmamışken ,pekte şaşırılmayacak akp yanlısı haber sitesi
emsallerine bakınca çok da kötü diyemeyeceğimiz site. bir milliyet bir sabahın sitesi gibi aşure değil.
videolarında arkadan "ensonhaber.com!!!" diyen bir abi var. bulsam döveceğim onu.
tarafız düşüncelere yer veriyoruz adına pkk propagandası yapanların yorumlarınıda yayınlayarak kendide propaganda yapan, devrimcilerle alay eden haberler yayınlayan site.
bu gune kendisine saglam küfürlerle baslatmis haber seysi. Takvim ve günes bomba elinde patlayan pkk piclerine les ve posetteki bombacilar demis saygin haber sitemiz de sitem etmis kendilerine pek saygideger hükümetimiz cözüm icin dil gelistirirken kullanilan bu dil oldu mu simdi tadinda bir haberle hangi akla hizmet ettigini göstermistir. Ulan adam bomba koyacak benim bir kardesimi paramparca edecekse ben ona bayram cocuklari catapatla oynarken vefat etti aileler yasta mi diyelim kimin hizmetkarisiniz lan kime degisiyorsunuz türk insanini kime satiyorsunuz vay anam vay vatan hainligi artik aleniyete cikmis.
Site ve editorler hakkında yapılan olumsuz yorumları yayınlamayan ama pkk propagandası yapanların yorumlarını bile yayınlayabilen rezil bir haber sitesi.Şimdide utanmadan sanki kendileri çok düzgün dürüst ve seviyeli habercilik yapıyormuş gibi kalkıp gazetelere ayar vermeye çalışıyorlar.
`http://www.ensonhaber.com...grimizdir-2012-10-01.html`
fenerbahçe aleyhine çalışan bir oluşum.
insanların yorumlarda birbirlerine veya haberde geçen isimlere küfür etmesine izin veren site.
güncel Önemli Başlıklar