1. 1.
  (bkz: seksi fotoğrafları için tıklayınız)
  5 ... sequel
 2. 2.
  gökçek yalakası haber sitesidir, boy boy gökçek reklamları yetmiyor birde üstüne gökçekle ilgili reklam haberler yapıyorlar.
  6 -1 ... president evil
 3. 3.
  --spoiler--
  http://www.ensonhaber.com/
  --spoiler--
  2 -1 ... iceri terligi
 4. 4.
  sana alemin en rezil haber portallarinin basinda gelir. siteyi ne zaman acarsaniz eger ya sex yada futbol ile ilgili haberler gorursunuz. siyasi goruslerine gore ya askeriyeye, ya ergenekon karsitlarina yada taraf gazetesini elestirenlere ayar verirler. fethullah gulen e bir guzel giydirirler. ama hangi dusunce yapisina sahipler vallahi cozemedim. herbir editorun 3 veya 4 haber hakki var , kim neyi savunuyorsa karsi tarafa saydiriyor.guncel, siyasi haber ariyorsan bulabilecegin tek sey; bilmem nerenin bayan bakaninin frikigidir.
  2 -1 ... tekerlegibulanadam
 5. 5.
  yorumculardan anladığım kadarıyla daha çok taraf okuru, fetullahçı ya da akp ci zihniyete sahip insanların uğradığı haber sitesi.
  2 -2 ... strategy
 6. 6.
  tam görüşünü kestiremediğim, her kesime saydıran, özellikle sol kesime daha çok yüklenen haber sitesi. ayrıca yorum yazarken gönder tuşuna bastığınızda " yazdığınız yorumlar kanun anayaas hede höde dikkat ediniz. intenildiği taktirde IP adresiniz verileiblir zart zurt" şeklinde uyarı koyarak yine insanları sindirme, açıkca yorum yazdırmama, görüşlerini açık ve net ifade ettirmeme gibi durumlara iterek fikir özgürlüğünün içine etmiştir.
  2 ... kertenkele kuyrugu
 7. 7.
  hiç bir işe yaramayan ve çalışanlarının da sporla* alakası olmayan internet adresi. daha açılış sayfasında '' isyan bu haykırış; gökçek(!) düdüğünü hemen assın '' şeklinde bir haber bulunmaktadır. ayrıca foto galerisinde de en güzel formalar başlığındaki fotoğraflarda ayrton senna nın kırmızı beyaz mclaren honda formasıyla bulunan bir pozunun altına ferrari takımı yarış giysisi yazmışlardır ki, ayrton senna dan haberi olmayan bir spor sitesi ne kadar spor sitesi olabilir orasını siz düşünün.

  http://kralspor.ensonhabe...aleri/en-guzel-formalar/8
  2 ... umutckr
 8. 8.
  Farklı olmak uğruna omurgasızlığı tercih etmiş sitedir.
  3 ... magaradakiler
 9. 9.
  kuruluşundan beri takip ettiğim sitedir.
  sol çizgiden sağa kaymıştır.
  haber kalitesi değişmemiş sadece attıkları başlıklar değişmiştir.
  2 ... sarpadanak
 10. 10.
  Google de haber kelimesinde 3. siraya yukselmisler. editorleri ya cok mal yada cok tarafcilar. kendilerini bilisim polisine sikayet etmis bulunmaktayim.
  3 -1 ... 9 numarali kaleci