bugün

entry'ler (38)

tahran metrosunda çılgınca dans eden kız

https://www.facebook.com/...eo.php?v=1012153798798714
Tahran metrosunda böyle dans etmek cesaret ister.

ensonhaber com

Atanamayan öğretmenlerle ilgili yaptıkları haber için kullandıkları resim, haysiyetsizliğin ve ahlaksızlığın doruklarına ulaştıklarını gösteriyor.
http://i.imgur.com/zCgTINJ.jpg
Böyle bir rezillik olamaz!

isveçte arapların 11 yaşındaki kıza tecavüz etmesi

20 göçmenin bir çocuk partisini basıp yakaladıkları 11 yaşındaki bir kız çocuğuna topluca tecavüz ettiği olaydır ve maalesef gerçektir.
http://www.friatider.se/1...g-gruppvaldtogs-pa-badhus
http://www.newenglishrevi...ct_link.cfm/blog_id/32877

alex de souza

Ne son maçlarda kaçan onca şampiyonluk ne de uzun yıllar alınamayan türkiye kupası beni bu sözler kadar üzmemiştir.
alex de souza: ne yapacağım bilmiyorum, brezilya'ya gittiğimizde çocuklarım eve dönelim diye ağlıyorlar.

alex de souza

Birileri ciddi ciddi alexin twiter üzerinden ortalığı karıştırdığını ve kavgayı başlattığını sanıyor yada bilerek olayları çarpıtıyor.Alex kalkıpta gündem oluşturma amaçlı ortaya bir laf atmadı.Twitter üzerinden portekizce kendi vatandaşıyla dertleşti.Bu kısa yazışmaları google translate ile çeviren naylon basın da bombayı patlattı.Bir insanı illa karalamak istiyorsan önce araştır.Birini illa karalamak istiyorsanız önce o insanı bir tanıyın ve araştırın ki kendi rezilliğiniz deşifre olmasın.

allah ın kuran da köpeklere hakaret etmesi

Sinirlenmek,hayret etmek,yarattığı varlıklara hakaret ve küfür etmek başka varlıklar tarafından sürekli bilinmeyi beğenilmeyi ve sevilmeyi istemek...Açıkcası bunlar bir tanrı için pek de hoş özellikler değil.

ensonhaber com

Site ve editorler hakkında yapılan olumsuz yorumları yayınlamayan ama pkk propagandası yapanların yorumlarını bile yayınlayabilen rezil bir haber sitesi.Şimdide utanmadan sanki kendileri çok düzgün dürüst ve seviyeli habercilik yapıyormuş gibi kalkıp gazetelere ayar vermeye çalışıyorlar.
`http://www.ensonhaber.com...grimizdir-2012-10-01.html`

yabancı isimlere yakın türkçe isimler

alper - albert .

yaran youtube yorumları

http://www.youtube.com/watch?v=WgQyiEWdlNQ
videoda adamın biri kolsuz bir manken üzerinde dövüş tekniği gösteriyor.Ve yorum
what if my opponent has arms... what do i do then?

ele geçirilen pkk lıya yapılması gerekenler

Güvenlik güçlerine teslim etmek tabi parçalar halinde.

bilgisayar oyunlarında oyun amacının dışına çıkmak

armed assault 2 de yaralı ele geçirilen düşman askerine ilk yardım yapıp ayağa kaldırmak ve ardından kelepceleyip uygun mesafeden roket atarla havaya uçurmak.

taraf gazetesinin pkk destekçisi olması

Taraf gazetesi gibi Türkiyenin varlığına ve bütünlüğüne savaş açmış bir kağıt parçasının bölücü terör örgütü tarafında olduğu apaçık ortada olmasına ragmen bir takım kendini ileri görüşlü ve özgür düşünce destekcisi olarak addden kişiler çok severler ve destek olurlar bu gazeteye.Özgür düşüncemi istiyorsun siktir olup bu vatanı terkedin sonra özgür düşünmeye başlayabilirsiniz.

tarihteki unutulmaz ayarlar

Almanların ikinci dünya savaşında götleri kalkan fransızlara verdikleri ayardır.

taş devrinde yaşayan insanların ahiret durumu

+böyle saçma sorumu olur ilk insan zaten peygamberdi onlarda tıpkı bizim gibiydiler
-Kanıtın nedir?Buna dair bilimsel bir bulgumu var?
+Kurandan büyük kanıtmı olur! Kuran demiyormu ilk insan h.z ademdir diye pis kafir!
-Tamam bu çok mantıklı hemen müslüman oluyorum Eşşedüela...

cehennemde yanarken şeytanla yapılacak muhabbetler

+selamun akeyküm abi beni buraya gönderdiler ama mizandaki abiler yanlış tarttılar herhalde normalde çok sevabım vardı benim
-ne yanlışlığı lan manyakmısın
+abi valla gözümle gördüm tartı bozuk doğru çalışmıyor.bir de siz gidip konuşsanız benim için
-siktir git lan!

ben ahlaklıyım diyen ateist

Adama bak din olmasa ceza yaptırım olmasa gidip birilerine tecavüz edecek hırsızlık yapacak.Böyle çıkarcı bir kişiliğin ahlaktan bahsetmesi çok ilginç doğrusu.

türkiye cumhuriyeti kurulurken halka soruldu mu

Bu şu soruya benzedi
Anan hamileyken sana sordumu doğmak istiyormusun istemiyormusun diye?

sözlükteki pkk sempatizanları

türkiye cumhuriyetine gereksiz yere büyük yük olan zihniyeti bozuk asalak insanlardır.
türkiye cumhuriyeti anayasası
madde 3: türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. dili türkçedir. bayrağın şekli kanununda belirtilen, beyaz ayyıldızlı albayraktır. milli marşı istiklal marşıdır. başkenti ankaradır.

buna bir itirazın mı var karşı mı çıkıyorsun?peki o zaman bölünmez bütünlüğüne karşı çıktığın bu devletin hiç bir imkanından faydalanmayacaksın.hasta mı oldun?türkiye cumhuriyetinin hastahanelerine gidip tedavi olmayacaksın,ilaç yardımı almayacaksın gidiceksin btö (bölücü terör örgütü) den doktor ve ilaç talep ediceksin.kaza geçirdin yada zor bir duruma mı düştün?türkiye cumhuriyetinin acil durum hatlarını arayıp yardım istemeyeceksin btö den talep ediceksin ambulansını itfaiyeni.eğitim görmek mi istiyorsun?btö okutsun seni btö burs versin sana.yıllardır türkiye cumhuriyetine karşı her türlü karşıt eylemlerde bulunan bölücü terör sempatizanlarının birer parazitten hiç bir farkı yok.bu ülkenin ve milletin bu tür parazit insanlardan çektikleri artık yeter.her koşulda sevgi pıtırcığı kesilen arkadaşlara da şu sözü hatırlatmak istiyorum
sahipsiz olan vatanın batması haktır, sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır!
zihniyeti bozuk insanlar özgürce sokaklara çıkıp ortalığı birbirine katarken oturduğunuz yerden terörü lanetleyip duanızı edip hayatınıza devam edebilirsiniz.ya da sorumluluk alıp küçük bir eylem dahi olsa vatanınıza sahip çıkmaya çalışabilirsiniz.seçim sizlerin...

hakan şükür

Milletvekilliğinden aldığı maaş yetmiyor olucak ki ekstra olarak televizyonda spor yorumculuğu yapmaktadır.Komisyon toplantılarına,mecliste yapılan konuşmalara katılmama nedeninin yanında milletvekili olarak maaş almak dışında ne icraatte bulunmuş ne iş yapmış millete ne fayda sağlamış çok merak ediyorum.Son zamanlarda yaptıklarıyla kendisini batırdıkça batırmıştır.Biz kendisini kral sanırdık meğer adam bile değilmiş.

pozantı cezaevindeki cinsel şiddet

Tecavüz edenlerin türk olduğunu düşünen ve öyle olmasını dileyen birinin söylemi.Tecavüz edilmiş işkence edilmiş öldürülmüş hiç farketmez,yeterki fail türk olsun.