bugün

milliyetten bol bol haber araklayan hatta aynısını veren site, yine de ilk sırada.
haberleri magazinsel ağızdan verdiği için sıkılmadan haber okunan site. çok kaliteli bir platfor mu derseniz hayır. fakat görselliği güzel. insanı rahatsız etmiyor.
sahibinin yarin marmariste bir otelde konferans verecegi internet gazetesi.
adsense reklamlarıyla paranın a(dını) koyan sitedir.
terör haberlerinin altına yapılan yorumlar ; fıratnews le kapışır o derece vatan hainleri tarafından takip edilir. Ve bu gazete buna göz yumar ; Buna rağmen yorum yazmaya kalkınca moderatörlerimiz tarafından uygun bulunmadı yazıyor.
Ulan itin soyu neyine uygun bulunmadı bende terör sempatizanlığı yapsam benim ki uyacak mı ? En sinir bozucusu bunu denetleyecek hiçbir kurum olmayışı sitenin kapatılmayışı falan fişman .
haberlerin altına girilen yorumları gördükçe ülkem hakkında endişeye kapılmama sebep olmuş sitedir. bunu, çok elitist olduğumdan ya da ne bileyim farklı, zengin, bilgili, kültürlü, üst düzey olduğumdan söylemiyorum aksine gayet sıradan bir insanım. ama yemin ediyorum az daha zekası olsa gerizekalı olacak bir kitle orada yorum yapıyor ve korkarım gerçekten düşündekleri neyse yazıya aynen aktarıyorlar. yazık.
andy-ar şirketinin yaptığı araştırmaya göre, 2012 yılının en çok takip edilmiş online haber sitesidir.
yalakanin daniskasi haber sitesi.
Bugunku haberi ile 10 numara tespit yapmistir.
görsel
zamanla fena halde yandaş ve provakatif olduğu farkedilen site.

bugünkü bir iki manşeti şöyle.

--spoiler--
kadir topbaş iki gecedir eve gitmiyor.

ister chp'li ol ister mhp'li bu başarıyı takdir et.

http://www.ensonhaber.com...e-gitmedi-2013-01-09.html
--spoiler--

--spoiler--
üniversiteli olma hayali son güne bırakılmayacak kadar önemlidir (tabi para lazım)

para yatıran 1 milyon 53 bin 535 aday, sözümüz size.
http://www.ensonhaber.com...i-basladi-2013-01-09.html

--spoiler--

--spoiler--

ABD askerleri incirlik'te Kur'an parçaladı iddiası.

ırak'ta değil adana'nın göbeğinde.

http://www.ensonhaber.com...i-iddiasi-2013-01-09.html
--spoiler--
mardindeki şehit polis haberini alt sıralarda magazin haberlerinin arasına sıkıştırmış hükümet yalakalığı konusunda ihtisas yapmış, manşetlerinde ona buna laf atan okudukça ne kadar satılış olduklarının farkına varılan sözdee haber sitesidir.* * *
son zamanlarda popülaritesi artan haber sitesi, haberleri magazinsel ve youtube yorumları benzeri başlıklarla vermesi, takip eden kitlenin büyümesini sağlıyor. yani türkiyede reyting için ne yapması gerektiğini biliyor. fakat kalite beklememek lazım.
bildiğin fethullahçı haber sitesidir. Zannediyorum kurulmasındaki öncelikli amaç hocalarının yazılarını yayımlamaktır, basın bu ya.

--spoiler--

"Sayın okurumuz yaptığınız yorum yasalara ve sitemizin kriterlerine uymadığı için yorum yapma hakkınız moderatörümüz tarafından engellenmiştir. Bir süre sitemizde yorum yapmayacaksınız." Çok mu gücünüze gitti yazdıklarım bebişim? fethullah hocanız hakkında yazdıklarımdan dolayıdır sanırım. sen o engellemeyi kaldır moderatöre daha neler yazacağım ben.

--spoiler--

edit: kriterlerinizi yiyeyim sizin.
taraflı haber vermiyoruz diyip de taraflı başlıklar altında haberler sunan değişik bir site. iphone uygulaması da mevcuttur.
taraflı haber vermiyoruz diyip de taraflı başlıklar altında haberler sunan değişik bir site. iphone uygulaması da mevcuttur.
http://www.ensonhaber.com...amp;action_ref_map=%5B%5D

tespit nasıl yapılır buradan öğrenin.
21 mart manifestosu diye birilerine fena çakmışlar..

gerçekten harika analizler, tebrik etmek lazım..

http://www.ensonhaber.com...ds%22}&action_ref_map=[]
Turkiye'nin en cok hit alan 2.haber sitesiymis. Haberleri kaliteli mi peki? Hayir.
haberlere yorum katan site. iktidar yalakası diyorsun tam bir bakıyorsun bazen öyle abuk haber yorumlaması yapıyorlar ki şaşırıyorsun

ama yine de muhafazakar bir bakışları olduğu kesin...
türkiyede ki en gereksiz haber sitelerinin başında gelmektedir.
yüzde yüz akp yanlısı haber sitesi. şakirtler sarmış dört bir yanımı.
milliyet yada hürriyet okumayanların adresi..
haberleri sunmak yerine kendi düşüncelerini haberle birlikte veren hükümetin başlattığı bütün açılımlara destek veren. mhp ve ulusalcılara kin kusan. kendini islamcı gibi gösteren. atatürk'le bile bazen iğrenç haberlere yer veren. bir haber sitesi. kendilerini takip edenlere baktığımızda genellikle islamcı ve kürtçülerin olduklarını görüyoruz. bağımsız olduğunu düşünmüyorum. bir kere olsun akp'yi eleştirdiğini görmedim. evet arada bir eleştiriyorlar idris naim şahin'i mesela milliyetçi idi çünkü neticede. haber sitesinin en önemli detayı,en önemli komedisi tekrar söylüyorum haberleri kendi düşünceleri ile sunmalarıdır. örneği başka ülkede yoktur.
Yerel kanalların hepsinde altyazı haberi geçer.
"Trabzon'da askere giden gence tecavüz partisi" haberinin altına yazılmış aşağıdaki iğrenç yorumu yayınlayan editörlere sahip sitedir.

14 yaşındaki kıza, 6-7 erkek tarafından 2 gün boyunca tecavüz edildiği iddia edilen haberin altına yapılan/yayınlanan yorum şudur:"önce bi isteseydiniz belki yanıyodur verirdi"

lan siz nasıl hayvanlarsınız ensonhaber.com? kız 14 yaşında ve tecavüze uğramış. sizin yayınladığınız yoruma bakın ya. size de insan deniliyorsa ben insan olmak istemiyorum arkadaş!
güncel Önemli Başlıklar