bugün

entry'ler (2188)

yıllar sonra sözlüğe girmek

AKP diktasının ve Twitter trollerinin buraya uğrayıp uğramadığını merak edip şuan gerçekleştirdiğim eylem.

ahmet davutoğlu nu anlatan filme isim önerileri

görsel

eski tasarımı kullanan klasik yazarlar

derdini daha rahat anlatabilen yazardır. sağda solda 40 tane buton, link görmeye gerek yoktur.

ana haber bültenlerindeki sağlıklı yaşam haberleri

sanırsın sadece o söylediklerini yesek başka bir şey yemesek ömür boyu 200 yaşına kadar sağlıklı kalacağız. Bir bakıyorsun balık şöyle balık böyle. Bir bakıyorsun yok bilmem ne bitkisi karaciğeri temizler, insanı gençleştirir, alfabedeki tüm vitaminleri içerir,kanseri önler bok püsür.

bakmayın siz bunlara normal beslenin.

ılımlı diktatör

islamın yumuşatılmış halini dayattılar ya hani önümüze ılımlı islam diye. işte bu da onun gibi. Kendisine diktatör denildiği zaman "isteyen istediğini söylüyor, benim nerem diktatör ?" savunmasına karşı bence en iyi sıfat. isteyen istediğini söylüyor ama kimsenin istediği olmuyor. Hep senin istediğin oluyor. Bu da ılımlı diktatörlüktür.

metrobüste gösterilen zeytin ile limon çizgifilmi

yandaşları * zengin etme amaçlı yapılmış milyarlar lira harcanan gereksiz çizgifilmlerdir. izlenme yaş ortalaması 3-5 arasındadır. O yaşta bir çocuğun metrobüste zaten işi yok. Olsa da annesinin kucağındadır. gereksiz fuzuli masraftır.

kenan sofuoğlu

AK Partili olmasından mütevellit tiksindiğim dünya şampiyonu kişisi.

tayyip in çıkarmayı unuttuğu kanunlar

Artık vatandaşın kamu ödemelerini domalarak yapabilme imkanı.

faşist yayın yapan a haber kanalı

radyosunu dinlediğinizde ve kanalını izlediğinizde hak verilecek durumdur. Haber bültenleri ve yayın akışı Tayyip Erdoğan'ın çemkirdikleri üzerine yapılıyor. Tayyip Erdoğan hiç adını bile duymadığımız x kişiye çemkiriyorsa o x kişi hakkında itin götüne sokana kadar haber yapıyorlar. Bu da Yandaş basının dik alasıdır. Tayyip Erdoğan'ın ağzı ile haber yapmaktadırlar. Objektiflik namına hiç bir şey yok. Şimdi ben diyorum ki niye a haber izliyorsun adam diyor ki ulusal kanal mı izleyeyim. Lan ebenin amı. 2 tane mi kanal var türkiye de ? Aç bir hepsini gez dolaş. bir gün başka bir gün başka izle kim nediyor ne yazıyor bir oku. Gerçekleri kendin analiz et. Spikerin sana dayattıkları seni tatmin mi ediyor ? senin kişiliğin anailz etme kabiliyetin yok mu ?

haberleri atv den izlemek

gerçekleri öğrenememektir. Her türlü cinlik bu kanaldadır. Başbakan haricindeki herkesi yerin dibine sokarlar, başbakan ilahtır onlar için. Yandaş medyanın dik alasıdır. Toz pembe tablo çizerler Türkiye de. Bir haberde Tayyip Erdoğan alehinde bir cümle olduğu zaman sansürlerler. Röpörtajları kesip kesip verirler ki sanki iyi bir şey söylemiş süsü verirler. Bu kanalı izleyenleri uyarıyorum. Gidin arada başka kanallara bakın ki doğru haberlere ulaşın ya da en azından kendi doğrunuzu bulmaya çalışın.

bahçelievler metrobüs durağı

burada indiğimden midir nedir en sevdiğim durak. Konumu iyi, merdivenleri geniştir, inişi, çıkışı kolaydır. Kalabalık değildir. inen çoktur, Binen de çoktur. Rahat iner rahat binersiniz.

sabahın köründe tamirat yapan komşu

kapısına dayanıp bıçakla boğazı kesilesi sonra bıçağı götüne sokulası komşudur. uyutmadınız orospu çocukları sabah 6 da tamirat mı olur ?

işe mutlu gidip agresif dönmek

giderken ve gelirken trafikte bir sürü orospu çocuğu yüzündendir. Yok önüne atlayanlar, yok kaynak yapanlar derken insanı çileden çıkarırlar. O yüzden en iyisi toplu taşına kullanmaktır ama orada da elinden telefonu düşürmeyen ergenler, yer veren vermeyen kavgaları, pis koku, balık istifi yolculuk bir de kavga gürültü eksik olmaz. En iyisi siktirip gitmektir bu memleketten.

zaman makinesi icat etmek

ülkeyi bu adamdan kurtarmak demektir. *

benzin istasyonunda pompayı tutturamamak

pompacının ibneliğindendir. yakıt almaya gidersin bakarsın Benzin, Dizel ne boksa yanaşırsın pompaya aracı durdurur içinden inersin pompacı oradan bağırır "abi o pompa değil şuraya yanaşır mısın?" istisnasız böyle olmuştur. Sırf vatandaşa eziyettir.Yanaştığım pompada ya*ak mı var afedersin ?

tape

Eskiden teyp diye okunup yolsuzluk soruşturmasından sonra neden yazıldığı gibi okunduğunu anlayamadığım zımbırtıdır.*

akp nin torba yasa sevdası

işine geldiğindendir. karıştır torbaya geçir kimsenin haberi olmadan.

recep tayyip erdoğan

TV de 60 saniye boyunca dayanıp izleyemediğim tek insan.

taksicilerin yol vermemesi

bir taksicinin beyni çıkartılıp araştırılmalıdır. Zira yol vermemek ile müşteri bulmak arasında bir ilişki yoktur. yol vermeyince sağdan ışık hüzmesi ile bir müşteri belirmiyor bildiğim kadarıyla. Bir de şöyle bir durum olur en büyük zevklerimden biridir ; Sağ veya sol şerite geçmek için sinyal verdiğim zaman arada 100 metre olmasına rağmen taksicinin son gaz basıp inatla önüne geçirmeme çabası taktire şayandır.

sigara içen kıza orospu muamelesi yapmak

muamelenin yapılması içilen yere ve içme tarzına göre değişmektedir. Bir kızın bir yerde oturarak sigara içmesi ile yürüyerek sigara içmesi arasında dağlar kadar fark vardır. Muamele ağırdır belki ama şık gözükmemektedir.