bugün

ılk ciktiginda hizmetleri ve urunleri acikcasi cok iyiydi, yalnız zamanla yeni rakiplerinin cikmasindan, onlarin daha avantajli oranlar ve fazladan farkli hizmetler de sunmalarindan kaynakli artik arka siralara dustu, tekrar ilk sirayi almasini bekliyoruz.
kullandığım 3 yıl boyunca beni pişman etmeyen ve değerli olduğumu hissettiren bankasız banka.
Kazançlı olabilir ama muhatap yok Dubai menşeili bir firma ertesi sabah uyanınca yerinde yeller esince o kazanc otomatik olarak 1 bardak soğuk suya dönüşmesinde.
Mükemmel bi banka şeysi. Banka diyemiyorum ama banka gibi şey işte.

Hiçbir ücret ödemeden tüm işlemlerimi yapıyorum ya. 2 bankadaki tüm paramı toplayıp buraya yatırıyorum. Nasılsa tekrardan diğer bankalara yatırmak istediğimde ücret ödemiyorum.

Aklınıza gelen her türlü farklı şeyin ödemesini de yapabiliyorsunuz.

Bankadan güzeli!
Alternatiflerine göre çok daha başarılı ve kullanışlı. Katar olayından dolayı ilk başta korkuttu ama endişeler yersiz zaten 100.000 tl ye kadar devlet güvencesi olması ayrıca katar konusunda turkiyenin tutumunun katardan yana olması sebebiyle şu dönemde başka bir banka enparaya alternatif olabilecek gibi görünmüyor.
Sabah 8 ile gece 1 arası hizmet veren ticari şirket. (bkz: banka)

Yahu alışveriş yapacağım yapamıyorum, hata meydana geldi diyor hepsiburada. Enparayı arıyorum bana 1 saat farkla kaçırdın hizmet veremiyorum diyor.
Mağdurum da mağdurum.
internetten başvuru yapıp 3 gün içerisinde ilçe merkezinden oldukça uzak ücra bir osbde bulunan iş yerime kartı ve sözleşmeyi ayağıma kadar getirdiler. maaşımı aldığım banka bile eft ücreti alıyordu. tüm işlemlerimi artık bu araç ile yapmaya devam edicem.
Faiz oranlarının ve seçeneklerinin de fazla olduğu uygulama.

Dolarlarından öperim.
Finansbank'ın şubesiz bankacılıktaki ismi unvanı.
Uygulama marketlerinde yüzde 20 indirim veren banka,
Appstore, google play store'den 0,20 kampanyalı ürünlerde bile geçerli.

Ayrıca her ay ayın en paralısı olana günlük faizden +1 veriyor bi kurcalayın derim
enparayi 4 yildir kullaniyorum hiç bir sıkıntı çekmedim alırkende kartı iş yerime kadar getirmişlerdi.
Dikili 7 ağacımın olduğu firma. 7 kişi davet ettik dikmislerdir heralde.

Ayrıca binlerce liralık eft ücretinden kurtuldum. Ama şu-3 liranın o kadar çok lafını ettiler ki çok soğudum. Sen on binlerce liralık para giriş çıkışı yap aylık 2 ay unut, sıkış zamanın olmasın sana 3 lira için 50 çağrı 1000 sms atsınlar.
faiz oranlarını düşürerek beni üzmüştür.
bankadan güzeli ya.
Adamlar adeta kuru sabitledi.
iş bankası yaptığım her eft için 4,5tl isteyince ciddi ciddi kullanmayı düşünüyorum. internet bankacılığı yapıp hala milleti dolandırmaya çalışan bankalardan uzaklaşmak en iyisi.
Ulan bu devirde banka sırası mı bekleyeceğiz.
Sıkıldım bunlar dan yarın öğlen gidip kuveyt türk bankasın dan hesap açmayı düşünüyorum , zaten 2-3 kez dolar-euro olayında bisürü kişiyi mağdur etmişlerdir.
(bkz: artık eski tadı kalmayan bankamsı)
Kartınızı evinize top sakallı bir herif getiriyor.

Enpara Bana niye hatun yollamadın lan allahsız!
Makas açıklığının senin ben. indirin lan şunu.
Vadesiz mevduat hesabı için başvuru yaptığım internet bankacılığı. Hesap işletim ücreti, kart ücreti, havale, eft, cart curt ücreti yok diyorlar. Qnb finansbank'ın atmlerini kullanabiliyorsunuz. Alt yapısı zaten qnb'ye ait. Kesinti ücretleri yüzünden bankalardan bıkmış, ve tüm hesaplarımı kapatmış birisi olarak dün buna başvuru yaptım. Kartım henüz bana ulaşmadı. Umarım memnun kalırım. Kullanıcı yorumları kalitesinin standartların üzerinde olduğunu söylüyor.

Hadi bakalım.
Makas farkı çok fazla ulan EnPara, kendi cebini de bizimkinden çok düşünüyorsun.
şöyle bi düşününce 20 yıla yakındır farklı bankalardan kredi kartı kullanıcısıyım. ve banka olsun kredi olsun hepsi online işlemlere açık olarak kullandım. kendim zaten bu sektöre yakın işler yapıyorum. yani görece bilinçli kullanıcı diyebiliriz.

bu sabah enparadan sms geldi ve yapmak istediğim alışverişin limit aşımına uğradığını yazmışlar.
online işlemlerden hareketlere baktım, 3 defa ebay'den alışveriş yapılmaya çalışılmış.

telefon ettim ve 960 liralık ürün alınmaya çalışıldığını öğrendim bankadan. limit olmadığı ve düz banka kartı olduğu için yapamamışlar..

kart iptal oldu, yenisi gelecek..

ben bu numaraları nerede kaptırdım, nasıl oldu hala düşünüyorum. ilk defa başıma geldi..

asla güvensiz sitelerde kullanmam, atm'lerde dikkat ederim..

bilemiyorum altan..
ayda bir kere tüm banka atmlerini ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

havale ücretsiz, eft ücretsiz. kart ücreti ..vs ...vs yok. kredileri insaflı. düşünce kallavi.

hizmet güzel ve hızlı.

ayrıca qnb'nin tüm atmlerini enpara kullanıcsı olarak kullanabiliyorsunuz.

zaten qnb'nin bi hizmeti.

bireysel kullanıcılara, kurumsal müşterilerden dolayı çok zaman ayıramıyorlardır büyük bir ihtimal.

kartı kurye ile göndermiyorlar çünkü.

bulunduğunuz adrese. bir bir çalışan geliyor, imzaları alıyor. işlemleri ve ücretlerini varsa size bilgilendiriyor. yüksek hizmet veriyorlar kısaca.

diğer bankalar ve kurumlar gibi kapınız önüne kartı bırakıp gitmiyorlar.
Kolaylaştırıcı tatlış kart. EFT havale ücreti yok. Farklı atmlerden ücretsiz işlem yapma hakkı. Tek problemi diğer bankalara havaleyi sadece iş günlerinde yapması, onun dışında başarılı bir girişim.
Kredi kartı çıkarmışlar. Başvurdum onaylandı.
Aidat yok, hatta müşterilerine yıllık 100 tl kart aidatı ödüyorlarmış.

Bayılıyorum bu kuruma ya.

Diğer bankalarla taşak geçiyorlar resmen.