bugün

içlerinden en iyi bu.
Cidden çok kullanışlı ve masraf sıfır. Bozmasalar keşke..
Bankası mı kurulmuş, bankadan güzeli değil demek artık gerçekten çok yazık.
(bkz: enpara bank)

Swh...
bankası kurulmuş.
bu saatten sonra eft parası vs alırlarsa kullanmam. net.
euro, dolar ve altın makasları aşırı artmış banka.
eposta adresinin "black list" de bulununup bulunmadığı kontrol edilmelidir.
internetten başvuru yapmaya çalışıyorum. adresimi kabul etmiyor.
son dönemde avantajlarını ve kampanyalarını bir bir kaybetmiş bankadır.
bir de yatırım hesabı açabilsek süper olacak.
Yahu kullanmayı en sevdiğim banka mı demeliyim ne demeliyim emin değilim ancak müşterisine önem ver bir oluşum . Her aradığımda ilgililer ve bekletmiyorlar .
görsel
mobil uygulamasını 2013'te çıkan android 4.1 sürümüne kurabiliyorsunuz, 2016'da çıkan ios 9.3.5'e kuramıyorsunuz. ios 10 yoksa uygulAma da yok diyor.

bullshit.
Mobil uygulama güncellemesi nedeniyle bıkkınlık veren firma. Abi yeter artık yeter! Allah aşkına yeter! Her hafta rutin güncelleme mi olur ya? Hayır güncelleme yapmadan uygulamayı da kullandırtmıyor. Ya ben ek özellik falan istemiyorum, bu haliyle işimi görüyor, güncellemeden kullanmak istiyorum. Yok abi illaki güncelleyeceğiz. Bunun güncellemesine yer açacağım diye telefonda uygulama kalmadı, hepsini kaldırmak zorunda kaldım. Böyle devam etsinler bakalım, hesabımı da kapatacağım yakında. Bir uygulamanın güncellemesini kullanıcı tercihine bırakmak bu kadar mı zor yahu? Uygulamayı kullanmam lazım, işim var, önce güncelleme yap diyor. Yahu istemiyorum kardeşim, olduğu gibi kalsın!
Dün euro yu 8 den satıp, 7.5 den alan banka.

Makasa bak
ben niye bankadan güzeli dedim lan bu başlığı görünce.

bir site.
Gerizekalı adamlar o kadar mesaj gönderdi pazar gece 3 ile 7 arası iyileştirme çalışmaları yapılacak diye baksaydın.
Bu gece 03.00 itibariyle sistemleri tamamen çökmüştür.
Büfeden alışveriş yaparken pos makinesi reddetti.
Dedim gidip atm'ye çekeyim. Atm para vermedi. Başka banka atmsini denedim "bankanız bu işleme izin vermemektedir" dedi.
Cep şubesine girelim dedik ona açılmadı.
Müşteri hizmetleri de mesai dışı diye işlem yapmadı.

Acil bir durum olsa paramıza dokunamayacaktık resmen.

Şimdiye dek sorunsuz kullandığım hesabımı gözden geçirmem gerek. Bu kadar teknik aksaklığı aynı anda yaşatan bir sistemleri varsa korkuttu bu beni.
müşteriye zorluk çıkartmaktan başka iş yapmayan güya bankacılık. mobil uygulaması sıksık çöker, internet bankacılığına gece saatlerinde giriş yapılmaz, kafasına göre hesap bloke eder vs. bunun gibi sebeplerle ben ve bizimkiler hesaplarımızı kapattık.
görsel
Bankadan güzzeli.
politikalarını çözemedim sanal bankadır. 5000 liralık finansbank kredi kartımı kapattırdım enparadan aidatsız kart alayım diye. Başka bankalarda da kredi kartım var 7500+ limitli.

Bankamızın mevcut kredi politikaları çerçevesinde olumsuz olmuş. Saçmalığa bak.

Pazartesi ilk işim finansbank'daki yatırımlarımı çekip herşeyimi kapattıracağım internet şubesine kadar.
Bankacılık hizmetlerini beğendiğim bir banka. Uygulaması kullanımı çok hoş. Yalnız kurumsal iletişimde biraz daha ağır bir dil kullanabilir. Sanki sözlük jargonuyla konuşuyorlar.
görsel
2 aydır kullanıyorum çok memnunum. Altın ve döviz diğerlerine göre daha avantajlı. Altın ve dövizi mesai saatlerinde almanızı öneririm çünkü mesai dışında altında 20tl, dolarda 20kr fark oluyor.

Yakında kredi kartını da almayı düşünüyorum. Tamamen masrafsız olduğu için gerçekten çok avantajlı.

Ekpara sistemi de gerçekten çok güzel. (Başka bankalarda var mı bilmiyorum.) Herkese verilmiyor ekpara. Bana geçen gün 100tl teklif ettiler kabul ettim. Mesela fatura ödenecek ama hesapta para yok. Ekpara ile ödüyorsun ödemediğin her gün faizle borcun artıyor. Kullandığın paranın tamamı hesaba geçince faiz koymayı durduruyor ve 1 ay içinde o borcu da ödemen gerekiyor. Ben 100tl kullandım ve ek olarak sadece 5tl faiz ve vergi borcu ödedim.
Bankadan güzeli, drnk.
Reklamdaki ablanın sesiyle En pa ra nok ta kom diye okudum.